Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 19.07.2018 kõikidest kohtadest

  1. Kuna mul ikkagi on E30 siis sai ka kohal käidud, peab tunnistama et õnnestus väikses Valga linnas äragi eksida, eelmine aasta sai kolonnis muretult välja sõidetud, aga sel aastal tekkis teistega pikem vahe ja viimase otsa masinad ei teadnud kuhu minema peaks - a mul gps ju, mis muidugi otsingus sõnale Oore mingit aktsepteeritavat vastet ei leidnud ja seni sai treileril oleva E30 taga sõites tiiruga läbi linna kenasti selveri juurde tagasi jõuda. Uuele tiirule startides tirisin elutargalt telefoni välja ja googlemaps sai oore asukohast ilmselgelt aru, edasi tuli aint kiruda et igasse autosse pole telefoni hoidikut ostnud aga saab ka ilma. Mingis asulas sai seisev kolonn kinnigi püütud. Edasi õnnestus sõita minu jaoks selle kokkutuleku lemmiku taga - üsnagi originaal (madaldus eks ole), automaat ja puha ning värvitoon tiba tumedam kui Eixi omal mis iseendast sama masin muidu. Panin seda masinat juba eelmine aasta tähele ja vahepeal leitud ilusad istmed . Kolonni lõpus on isegi suts huvitavam sõita - saab teha statistikat kui mitme kilomeetri tagant keskmiselt mõni E30 tee äärde jääb Vabandan kui keegi end puudutatuna tunneb ja nõudmisel võin selle väikse klipi maha korjata, kui see mul üldse õnnestub siia otse üles panna. " frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
    11 punkti
  2. Tegin siia albumi kuhu lisan vaikselt pilte juurde.
    1 punkt
  3. Nii ülevaatus tehtud! Ja siit me tuleme😉
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus