Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 25.08.2016 kõikidest kohtadest

  1. Mina, Grimes, kurikristjan, RaidoM, GTA ja Leks kohe ületame Läti-Leedu piiri.
    8 punkti
  2. Leks käis mõtte välja et minna Poola E30 kokkutulekule 26.08.16-28.08.16 ja sellest mõttest olid veel huvitatud Airi, GTA, Matu ja oo7 siis hakkasime plaani pidama. Kuna Hollandisse minejaid ei olnud siis panustan ka ise pigem pundiga Poola peale. Üritus toimub 09-520 Zdwórz, Poland asuvas kämpingus. Arvestasin ära, et Valgast on sinna 895km mille sõidab ilusti päevaga ära. 25 augusti hommikul sõidaks välja ja võtaks ürituse läheduses mõne hotelli, et end välja puhata(seal hotellid reeglina väga väga soodsad). Tagasitulek ilmselt juba otsustada pundiga. Kütuse hind väga ei erine Eesti omast, et selle rahalise kulu peab iga autoomanik ise arvestama palju tema auto neelab. Sissepääs auto+2 inimest on umbes 20€ mis sisaldab ka telkimiskohta ja kohapeal on müüdav õlu 1,25€ ning läheduses pood. Omad söögid ja joogid ning grill lubatud. Varsti lisan siia ka veel täpsema ajakava. Korraldajad on väga huvitatud meie minekust. Nii et kes on huvitatud võtke minu või Leksiga ühendust, kuna peame broneerigu ära tegema. Eile oli registreerunud juba 147 autot. https://www.facebook.com/events/1744253755810401/ Aastal 2015
    1 punkt
  3. Noh , aga tünn on nüüd müüdud , sama hinnaga mis kuulutusel oli . Ehk siis ei ole mõtet enam siin vaidlema. Kui sulle auto ei meeldi ei tähenda et auto on halb , igale asjale on oma huviline ja ostja , nii mina ostsin seda autod , samuti olen seda ka müüdud , kui sulle meeldivad 318 kupeed 800 euro eest mis ei liigu edasi , ja dacia logan on nendest kiirem siis se on sinu valik, kui sa tahad täiesti originaal sirge ja sile kere siis sinu taskus peab olema vähemalt 4000 euri , aga kui sa 1500 euriga uus auto otsid siis .....jah.....tünn ja pask..
    1 punkt
  4. Mkool, see on ju teada ja näha, et kõigi foorumlaste emakeel pole eesti keel. Kiitus neile, kes sellele vaatamata julgevad vabalt rääkida, kirjutada ja arvamust avaldada.
    1 punkt
  5. Esimesed registreerunud. Lootus on suur et vähemalt 3 meist tuleb veel. Olge julgemad
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus