Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 30.06.2019 kõikidest kohtadest

  1. Vahepeal lasin vennakesel veljed üle värvida, ise tulemusega väga rahul. Algul veidi immitses 6hku poltide vahelt välja aga pärast peale pingutatud sai korda.
  2. 1 punkt
    Sai siis m20b25 mootor peale tõstetud, juhtmestik tehtud sobivaks 1.8 kere jaoks ja käima ta plartsataski. Esiistmed sai sisse poogitud, uus kütusepump ostetud. Lähiajal ehk õnnestub kkasti tala ka kätte saada, siis saaks kardaani ja diffri alla kruvida ja esimest proovisõitu teha.
  3. 1 punkt
    Saabusid veel 2 pakki: Uued esiistmed ja kangemad kepsud Nyydsest olen ise pikemal tööreisil ja jääb bemari moneks ajaks tahaplaanile Muidugi sõber vaikselt nokitseb mu rulli kallal, eks ma hoian teid kursis kuidas asi edeneb.
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+02:00

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus

Konto

Navigeerimine

Otsing

Brauseri push-teavituste seadistamine

Chrome (Android)
  1. Vajuta aadressiriba kõrval olevat lukuikooni.
  2. Vajuta valikuid Load → Teavitused.
  3. Muuda oma eelistusi.
Chrome (Arvuti)
  1. Vajuta aadressiribal tabalukuikoonil.
  2. Vali Saidi seaded.
  3. Leia Teavitused ja muuda oma eelistusi.