Nii, uuendan enda teemat ka. Midagi väga vundamentaalset pole vahepeal juhtunud ning auto endiselt ei sõida. Sügisel said korda tehtud esituled ning rõngad ja korpused kõik ära lihvitud, krunditud ning üle värvitud. Enda meelest sai tulemus hea ning originaaltuled jäid kenasti alles. Samuti said hangitud esimesed ja tagumised stange vedruamordid ning jämedad püstakud. Kõik said ka puhtaks lastud ning uus kate peale. Eks näis, kaua vastu peavad enne kui rooste jälle läbi suruma hakkab. Nüüd on peamiselt esisilla uuenduseks hunnik juppe tellitud, et paari nädala pärast see täiesti ära uuendada - rooliotsad, latt, õõtsa puksid, stabika käändmikud, piduriplekid, pidurisadula remontkomplektid, amordipadjad, Bilsteini amordid koos tolmukatetega, rattalaagrid. Klotsid ja kettad on juba varasemast olemas. Seejärel saab piduri- ja kütusetorud ära vedada ning kokku ühendada.
Tulede korpused
Uendamine
Kokku pandult
Enne
Pärast
Veel värskendatud detaile. Puhastasin kettaga ja natuke kardan, et äkki viskab rooste taas välja. Seega vist ikkagi mõistlikum sellised asjad kõik liivapritsiga teha, kui peaks kunagi veel mõne auto otsa sattuma
Samuti kodustes tingimustes uuendatud ja ootamas puuduvaid juppe, et alla keerata.
Vanad püstakutest tulnud jupid. Padjad ja kausid ostsin täiesti uued, samas olen märganud, et osad ka pritsivad neid.
Uuekesed.
Seest tulnud originaal Boge amordid. Paraku olid pehmed ja läksid utiili. Asemele Bilstein.
Loodetavasti paari nädala pärast saab juba uusi pilte lisada ning edusammudest raporteerida. Vahepeal on riiulisse kogunenud ka kolm eri ajastu makki, mida sisse saab hakata proovima.