Hüppa postitusse

K: soovitage nahksisu tegijad.


aarec

Soovitatud postitused

oleks´vaja siis kohta kus tehakse korralikult ja mõistliku hinnaga.

hinna vahemikus 1000.-.. 1300.-.. muidugi summa võiks jääda ka alla 1000.- kui tõesti töö on kvaliteetne.

ja jutt käib naturaalsest nahast.

vaja oleks teha siis järgmised asjad: esimesed-tagaumised istmed, polstrid, keskkonnsool, käigukangikott

autoks e30 cabrio.

nr 53498696

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 nädalat hiljem...

oleks´vaja siis kohta kus tehakse korralikult ja mõistliku hinnaga.

hinna vahemikus 1000.-.. 1300.-.. muidugi summa võiks jääda ka alla 1000.- kui tõesti töö on kvaliteetne.

ja jutt käib naturaalsest nahast.

vaja oleks teha siis järgmised asjad: esimesed-tagaumised istmed, polstrid, keskkonnsool, käigukangikott

autoks e30 cabrio.

nr 53498696

võid uurida www.teping.ee teevad naha töid
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nahksalongi paigaldus: 1200,00 EUR

Keskkonsooli nahatamine: 350,00 EUR

Käigukangi koti nahatamine: 30,00 EUR

Arvele lisandub käibemaks 20%.

see on softman.

Kogu salongi nahatamise hinnad algavad 1450 ?. Täpne hind sõltub naha ja

disaini valikust.. Antud hinna sisse kuulub istmete ja polstrite

komplekteerimine, nahatustööd, nahkmaterjalid ja kulumaterjalid.

Kogu töö võtab aega 1-2 nädalat.

see smartservis

tepinguga rääkisime siis ütles 2500.- kuna mul eelnevalt sisu p...e keeratud juba.

aga kõik on läbirääkimiste küsimus nii tulid meilile mul pakkumised.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Lasin endal Ühel härral tallinnas istmed teha naturaal nahast. Esimeste istmete nahatamine koos naha ja lisamaterjalide ja tööga oli 310Eur. Tagumine iste alles tegemisel ja selle maksumus kogu täiega 250Eur. Töö ilus korralik, nahk kvaliteetne. Ei ole juhtme sidemetega kokku pandud nagu eix kusagil mainis. Põhimõtteliselt ainult istmete tegemine läks mulle maksma 560 Eur. Naha puhul ei ole tegemist termatiiniga ega mingi kunst materjaliga. Mina olen tööga rahul kuid alati leidub keegi kellel pretensioone (mitte sina eix). Pilte istmetest minu auto teemas.

Muudetud , muutis kruusmann
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 8 kuud hiljem...

Kui mõni siinne kasutaja on huvitatud uue naha panemisest istmetele,kuid raha selleks napib,nt kui nahatamine algab 1000-1500- eurist pakun lahenduse välja vähemalt 200-300 eurot odavamalt teenust,nii,et töö kvaliteet selle all ei kannataks.Lihtsalt kuna on juba tekkinud järjekord,siis läheb aega millal saab järgmise tellimuse edastada aga küsimuste ja huvi korral on abiks PS !

MATERIAL OTSE MAALETOOJALT

Tel:5052930

M.T

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 aasta hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus