Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
vernikuku

FL udutuled

Küsimus

Sellele küsimusele on 10 vastust

Soovitatud postitused

• 0

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Kunagi hankisin kohalikult turustajalt hiiinakad, 55w pirn sisse pannes hakkasid miski seal suitsema ja ühe suutsin kuhugi hange kaotada, seega plastik rabedam kui originaalidel.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Aga kuskilt Eestist poest ka mingi mõistliku hinnaga saab? Ise ebayst leidsin mingi 130 eurosed vist
, aga tundub et 2 paari hiinakaid mõtekam ja odavam tellida ? Või mis te arvate?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Keegi A***o T. on Eestist ka neid tellinud... Äkki foorumist ja oskab täpsemalt kvaliteedi kohta rääkida..

Täpselt minu nime initsiaalid. Kui linki siia kopeerisin siis samuti vaatasin, et tohohh krt ma olen omale udukad ostnud. :)

Arvan, et kui udukaid sihtotstarbeliselt ei kasuta, siis augutäiteks sobivad küll.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Täpselt minu nime initsiaalid. Kui linki siia kopeerisin siis samuti vaatasin, et tohohh krt ma olen omale udukad ostnud. :)

Arvan, et kui udukaid sihtotstarbeliselt ei kasuta, siis augutäiteks sobivad küll.

soov pigem ikka otstarbeliselt kasutada

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Led pirn sisse, siis vast saab vabalt kasutada neid hiinakaid ka otstarbeliselt.

Muudetud , muutis uunp

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

See ei näita ju kuhugi? Sisse ei mahu ka ilma tuld lõhkumata.

Muudetud , muutis Tiit

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Ise hankisin samuti hiina omad ja külge said umbes 5 kuud tagasi. Hind oli umbes 80EUR ning see koos transpordiga ukseni. Käibemaksu lisaks tasuma ei pidanud. Senimaani töötavad vähemalt tõrgeteta. Kui kellegi masinaga, kus küljes originaalid, saaks õhtupimeduses kõrvuti ajada, saaks ehk võrrelda kui suur erinevus on.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Keegi A***o T. on Eestist ka neid tellinud... Äkki foorumist ja oskab täpsemalt kvaliteedi kohta rääkida..

Mina tellisin, testida pole neid väga veel saanud kuna udukate nupp salongis ei funka, ühe uduka pistikut pidi ka veits lõikuma.. aga muidu on näevad suht korralikud välja ja auto küljes on nad üle kuu aja istunud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele küsimusele...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus