Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
alvarpoiss7

E30 M20B25 kütuserõhk?

Küsimus

Sellele küsimusele on 9 vastust

Soovitatud postitused

• 0

Originaalis ilma vaakumita peaks jääma 3.0bar juurde tühikäigul.

Vaakumiga kuskil 2.5bar

Vb keegi täpsustab andmeid..

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Pane regullitav rõhuregulaator otsa ja timmi palju vaja :D kui vaja siis mul üks rõhu regulaator vedeleb riiulis mis hetkel vähe üleliigne.

originaal rõhuregulaatoreid olen e30-nel näinud 2,5 ja 3,0 kirjadega.

Muudetud , muutis extreme327

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Orig korraliku pumba surve peaks üsna suur olema, aga pumba effektiivsusi vaadatakse tootlikkuse järgi. Orig pump äkki seal kuskil 110L/h? Rõhuregulaator m20b25 puhul siis nagu grimes ütles 3bar peale reguleeritud.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Mul on pakkuda üks kui vajad,samas originaalis on ntx ford sirral selline vidin,kuid rõhu näidiku pead eraldi kolmikuga vahele panema.

Regullitava rõhuregulaatori saad aga panna kas oli vanatüübi pihusti latile kus ühest ltsast sisse ja teisest välja on tava vooliku ühendus,mitte see kus regulaator on 2 poldiga kinni vms siis to ots ümber tuunida.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Sierra DOHC mootoril originaalis olemas jah selline asi, kui midagi odavat otsida.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele küsimusele...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus