Hüppa postitusse

madis28

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    9
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kasutaja madis28 saavutused

Algaja

Algaja (2/14)

  • Esimene postitus
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. 5 7 9 12 22 29 31 32 27 39 54 55 Krdi palju häid pilte ikka
  2. Kaup Tiidu käest võetud. Tänud!
  3. Mina. Räägin ühele E34 mehele veel, ehk tahab ka. edit: ilmselt võtab ka, kui hind ok on.
  4. madis28

    Lobamokkade rubriik

    Tegelt võiks veel paar portsu teha, tahaks ka. Tiit on ka maininud huvi.
  5. Ma siis valgustan natuke EBK "petturite" teema toimimise põhimõtteid. Kasutajal on võimalik kirjutada klubi juhatusele kaebus (info@bmwclub.ee). Seejärel vaadatakse kaebus üle ning otsustatakse, kas on üldse millegi kriminaalsega tegemist. Kui esmapilgul tundub, et kaebus on põhjendatud, küsitakse müüjalt täiendavat informatsiooni - ehk antakse võimalus enda seisukohti kaitsta. Juhul, kui müüja põhjendab advekaatselt enda seisukohti, palume omavahel asjad lahendada või õiguskaitseorganite poole pöörduda - EBK ei ole kaebuste sisuline lahendaja. Juhul, kui isik, kelle peale kaevatakse, ei vasta või tema põhjendused ei ole ilmselgelt mõistlikud, lisatakse kasutaja hoiatuste nimekirja. Samuti on tõenäolisem sinna nimekirja sattuda neil, kelle peale on korduvalt kaevatud. AKI ei ole minu teada EBK poole pöördunud. EBK lähtub hoiatuste teema pidamisel peaasjalikult Isikuandmete kaitse seaduse §-st 11.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus