Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

M: E30 otseläbi summuti 2,5" - 250 eur


Silwer
 Jaga

Soovitatud postitused

Müüa M20 mootorile roostevabast torust ja püttidest tehtud summuti. 2,5" otseläbi püttidega. Keskel on kaks järjestikust resonaatorit ja taga on veel üks väiksem pütt.

PS! Sobib M-Tech paketiga autole - ehk siis väljuv toru on piisavalt pikk, et ulatab ka M-Tech alt välja.

Huvilised võiksid anda endast PS teel märku ja teha oma pakkumised.

Igaks juhuks ka minu telefon: 56 666 660

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuna on nii mõnelgi on tekkinud küsimusi, siis siin on natukene täiendavat infot:

Auto alt paistab selliselt välja: http://www.upload.ee/image/1524025/9.bmp

Info:

Y toru mis on gaaside kiirendamiseks ja müra vähendamiseks tehtud u. 10 cm ulatuses 2" läbimõõduga. Peale seda on u. 10cm koonus 2,5" torule. Järgneb kaks põlve. Peale seda on kohe kaks järjestikust Simonsi reso (kokku u. 80 cm). Peale resosid on läheb toru juba tagumise Simonsi püti juurde. Hääl on summutil kena ja jääb veel ka näiteks Ahvenisto raja eriti karmide mürapiirangute lubatud raamidesse. Summuti on teinud Sumpsimees. Disainitud on see Rain Aava poolt.

Hinnast. Summuti tegemine maksis Sumpsimehes 8000 EEK. Kuigi summuti seisukord on samaväärne uuega, olen nüüd nõus sellest loobuma poole hinnaga, ehk 250 eur.

EDITED:

Summuti pildid:

DSC08959__Large_.JPG

DSC08960__Large_.JPG

DSC08961__Large_.JPG

DSC08962__Large_.JPG

DSC08963__Large_.JPG

DSC08971__Large_.JPG

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...
  • 2 kuud hiljem...
  • 3 kuud hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...
  • 1 kuu hiljem...

Upitame. Hääl on igati ok ja sellega saab ka tänaval kenasti sõita. Ahvenisto rajal läbis ka igati edukalt müra kontrolli (seal on normid vastavalt sellele, mis tänavalgi lubatud).

Ülevaatuselt läbi saamine oleneb sellest, kas sul on auto passis kat kirjas või mitte. Antud summutil ju katalüsaatorit küljes ei ole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas summutil on ka kuskil mingi tähis või asi Sumpsimehe poolt sisse lõõdud? Selles mõttes, et tänava auto alla vist seadusega on selline asi keelatud? Vanade liiklusseaduste järgi läheb see sumps kindlasti väljalaske omavolilise ümberehituse alla. Google.ee kõige värskem vastus antud teemal on selline: http://www.streetrace.org/arhiiv/viewtopic.php?f=3&t=82043&st=0&sk=t&sd=a&start=135

Nüüd oleks hea kui keegi uuemaid seadusi uurinud ja teab konkreetset paragraafi siia postiada mis sellise tegevuse nüüd lubab!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minuga pole keegi kunagi selle sumpsi pärast nokkinud. Arvan, et vaid siis, kui ise kellegile oma tegevuse või käitumisega närvidele käid, võib keegi selle teemaks võtta.

Täpselt nii see on. Lihtsalt, et Saaremaal on asi natuke nutusem, piisab sellisest sumpaotsast ja vanast kolmesest BMW'st, et diskoga rajalt maha võteakse... Neid on siin päris palju TÜV'le saadetud selle pärast.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 kuud hiljem...
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
 Jaga

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus