Hüppa postitusse

erxx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    554
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    27

Kõik, mis erxx postitas

  1. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Võta yotube lahti ja vaata mis seal on Tüüpidel 15 000 ja 20 000 sees et juuksed lehvima hakkaksid Ja mingi cadi buss või dziip mis iganes, seal oli 7 genekat ja 20kw
  2. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Trrr... Ülikoom ikka http://www.soov.ee/tartumaa/Bmw_525_td_2323661.htm?ca=1&w=3
  3. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Mul on jube ajanappus, kevadel nii palju muud janti Peale viimaseid pilte 5 kohta ära likvideerinud ja selle esimese otsa kuhu porikas käib, tuunisin ka ära, vaatasin et ika liiga pehmo jäi nii nagu oli, oskan ju paremini, painutasin ka voldid plekki ja keevitasin nii nagu peab
  4. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Foorumlaste naised on vist mingi salaühingu loonud, kogunud allkirju ja riiklikul tasandil jututoa lasnud ära keelata Pole mingit lisentsi teemat
  5. Kahtlaselt kaua müügis olnud, korralik kupee oleks ilmselt läinud juba.
  6. erxx

    Suunatulede relee

    Teised suunad töötavad? Muidu on E30'ga selline nali, et kui ohukate lüliti puudub või on peetis, siis ka suunad ei toimeta. Ja arukas inimene kontrolliks releest pistikuni juhtmete korrasolekut, enne kui orig juhtmestikku jebiitama hakkab. Relee pesitseb rooli all, minuteada.
  7. Mul ka selga nagu valatud
  8. erxx

    K: tulede regull nupp

    Uuri Tiidu käest. Ta kekkas, et tal E30 süsteem ümber tehtud ja fordi mant el oma asemele pandud aga nupp väliselt originaal.
  9. erxx

    M30b35

    Oi jummel kui kolmepoolene minu silmis mõttetus, siis M30B42 oles päris pandvav juba Aga jah, nt M3 mootorid inglismaa autode pealt tulevad odavamad kokkuvõttes.
  10. Kui neid pabereid pole enam, mis tõendavad eelmise omaniku arvelt maha võtmist, siis vist hüvasti minuteada.
  11. erxx

    M 324td 2,4 85kw

    Viimati see käkerdus müügis oli, siis piltide pealt polnud ühtegi mõlgivaba kereplekki näha.
  12. erxx

    K: Uksed

    Uste juhtmestik sõltub lisavarustusest.
  13. erxx

    M51 vs M57

    Turboclubis trehvasin miskit teemat kus E30 kupeele pandi M51 peale, ehk saad sealt oma vastused.
  14. Ma olen üritanud 2k happekrunti bensiiniga maha nühkida, kuid tulutult To oleks üks variant mis roostes kohtadele panna.
  15. Mu särgisoovi osas väike muudatus 2 sinist, L ja XL ja 1 must XL pusa jääb 1 must lukuta XL Ja saatmine Elva smartpostiga.
  16. Kena pre trollide maal http://www.blocket.se/vasterbotten/BMW_e30_320_325_45678650.htm?ca=11&w=3 Hind miskine 600 eur kui õigesti arvutasin?
  17. 2 Musta särki L ja XL 1 Helesinine särk XL 1 Must lukuta pusa XL Tahaks meeleldi musta/halli/punast lukuga. Aga noh, kui pusasid hiljem ka saab, siis jääb hetkel nii.
  18. erxx

    k:lukoili kütus

    Olerexi kütuse osas pole ka Elvast tankides kiidusõnu. Ja seda ka 5 sõpra märganud, et näiteks Olerexi bensiiniga 95 on kütusekulu sajale kuskil 2l kõrgem, kui Elva Alexela küttega. Nüüd võtsn diislit, auto tundus tõesti uimase võitu täna olema, eks näis palju läbisõitu annab.
  19. http://auto.motors24.ee/vehicles/382460-BMW-316-1990.aspx?pg=0&sort=paid
  20. Jookseb puksi peal, ja puksi juurest see sagedus tuleb. Mul inises nii kaua kunagi üks mootor, kuni kulus 3mm kõrvale
  21. erxx

    k:lukoili kütus

    Vanas kohas veel töötasin siis näiteks Tartu Lõunakeskuse Alexela küttega tuli alati keskmine väiksem kui Annelinna Alexela küttega
  22. Siis hüppad kellegile teisel auto peale
  23. Oore väga okei koht, ainus jama, et nii mõnelegi Tallinna pirtspersele ei kõlba Harjumaalt välja tulla Kus üldse oleks veel selliseid RMK laadseid platse või RMK enda omi? Järv/Meri peab olema. Jäärajal sõitmise ära lõpetama ja 316't diisliks ehitama hakkama selle aja arvelt Või 325'le pisut keevitust ja värvi enne kokukat
  24. Egas jah. Asjaarmastajale väärt taastamine.
  25. erxx

    Lobamokkade rubriik

    Käisime Tiidu ja Kaidoga mängimas.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus