Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Kaotatud esilisa

    Kuigi jh omalgi oli pool piduselt ees lisa ja talvel sai lumehanges käidud jne siis jäi ikka lisa ette.
  2. ///Mario

    Kaotatud esilisa

    Ja ma olen ise ka sellises hirmus on Tallinnas, et võib jalutama minna see lisa
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    E34 M40 või M43 motoga
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Superb on veel kallim masin. eriti kui diislit jahin mis oleks ka öko. mnt kulu võiks jääda vähamlt 5,5 peale ja alla.
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hmm ok. Kuna nüüd kui väkke ei pea minema olen julgem asju ostma või liisingutama Samas ka väiksed pere plaanid on hakanud peas tiirlema. Seetähendab seda, et vanker tuleb ka kuskile panna Ja nagunii ostan ma kindlastu universaal kerega auto. Mind need sedaanid eriti ei tõmba kuna siis pole kuhugile midagi panna. E91 peaks siis universaal kerena ruumi olema ikka. Samas tean, audis on rohkem ruumi.
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Selge olen juba siin 1,5 tundi EBK foorumis lugenud E91 kohta siis sõidetakse muretult suht. Kuluosad vaja vahetada aint jne. Lootma, et kübeme flter on ok kui peaks E91 peale kalduma ostmine Aga proovin ka vaadata mõnda audit kuigi pole audid mulle üldse istunud
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ok. Kuigi võiks julgeda audit ka vaadata. Üritaks jääda saksa kvaliteedi peale. Kuigi olen sõitnud citöen c4 diisliga mis krt nuusutas kütet 3,6 sajale.
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Aga veermiku osa kuidad kestab e46 ja e91 ? Tundub, et see e91 on nagu 5 seeria e60. E60 pidi jube elektri murega olema. Igatahes hakkan sihtima diisel auto poole. Silma on jäänud e46 võimalikult täis lisadega või e91 keskmiste lisadega.
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hmm ise olengi mõtlemas e46 või e91 Peab mingi sammu edasi astuma autodega. Krt see filtri jama rikkis küll e91 maine ära E46 ei tea ma kuidas masin ise kestab. Kuulnud olen, et 110kw pidi parem olema kui 100kw. Peab mingi ökoliikuti võtma aga muud autot ei julge ka osta
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi oskab rääkida E91 miinustest ja plussidest ? 320 diisel 120 kw.
  11. Ei tea kui mugav oleks taga keskel istuda kuna kolm rihma kinnitust on
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    ok siis tean kuidas käituda edasi. homme istmed üle pesema ja siis ära pööningule kuivama päris kaua kuivavad ka loodan, et istme riiet ära ei riku jne. Eix kas sa tead kellel võiks üks selline sisu vedeleda nagu minul ? ühe istme katteid oleks vaja
  13. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Pesen lihtsalt istme ära ? survekaga eemalt siis ja lasen pesupulbri veega üle ? koos istmete svammiga pesen siis ?
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kainekana olles on olnud selline huumor, et sõber huias mind, et avas taga istmel vöö. Tema ei pane peale jne. karjusin sõimasin teda juba. Kõrval sõbrale antsin märku, et hoidku ennast istmes kinni. Plaks pidurid peale järsult ja tüüp käis peaga vastu peatuge ära siis sai aru mix vaja vööd.
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas pesumasinaga istmete katete pesu rikub väga riiet ? Plaanin kuidagi istemetel katted maha saada ja pesumasinasse visata. Kuidas touringul taga istemete riided maha saab ?
  16. 1. 1 2. 12 3. 13 4. 17 5. 19 6. 20 7. 29 8. 32 9. 36 10. 39 11. 40 12. 50
  17. On pakkuda korralik kõrvalistuja kupee iste, Mehhanism töökorras. Riie korralik ja ei ole auke. Seismisega on määrdunud aga pesen puhtaks kui võtan autost välja. Veel jääb üle M-tech1 suurema mõõduga rool millel korras nahk peal Istme hind võiks olla siis 25€ ja võib tingida kes oskab. Rooli hind 55€ ja kes oskab see tingib.
  18. Sellise kasutaja nimega nagu eesnahkhiir sai sellega hakkama, et pani e34 bensiini pumba peale. Natuke peab nutikust olema.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas kellegil on laenata rulli vedamiseks jäika ühendust ? Või auto vedamiseks mingit huvitavat asja ?
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No sama on ka turvasüsteemide paigaldamisel tuttavad küsinud pakkumisi minutl, et kas saaksin teha jne. Hea näide on video valve. Näiteks 2 kaamerat ja salvesti + töö. Siis tuleb jutt, et tahaks head pilti mille pealt oleks võimalik auto nr märk näiteks eristada. See tähendab kallimat kaamerat juba. Ise isklikult fännan IP kaameraid, kuna nedel on puhas pilt aga keegi pole seda minult tellinud Ja siis loodetakse saada mingi 200€ eest mingi video valve Selles eest saab mingi pildi lihtsalt
  21. ///Mario

    Head muusikat autosse :)

    http://www.youtube.com/watch?v=LD5R7l6JOBg
  22. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mis kandi pollad on ? keegi võiks nokkima minna Mina enam kahjuks ei saa krt Kas mitte politsei autos on juba kaamerad ja mikrofoonid mis lindistavad ?
  23. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ju oli politseil nokkimis tuju.
  24. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No teine touring kere on peaaegu olemas. Tõstan tehnika ringi ja saan vaikselt musta kallal mässata. Mix ma must taastan on see, et selle auto jaoks kinkis vanavanaema mulle raha. Kodus seisi mul tema universaal mosse mille tegi minu vanaisa viina rahaks kuigi tahtsin mälestuseks üles taastada. Aga nüüd on must rull selleks. Eks vist tuleb sama tee ette võtta nagu eix teeb. Kui väest vabaks saan on nagunii töövahetus plaan ja leida kindlasti parema tasuga töö.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus