Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas on kellegil ideid veel pakkuda puhstamiseks ? http://www.autonet.ee/uudised/autouudised/52275 otse murule
  2. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kui väga see ikka haiget teeb ? vaja aint üle tuisata ja kõik vana värv suht koorub ka, et peaks suht ludinal tulema
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Nii mehed tõsist abi on vaja nüüd. Vaja nüüd leida hea lahendus singeri õmblus masinate jalgade värvist puhastamist. Kas kellegil on Tallinnas liivapritsi pakkuda jne ? Kuna tõesti kiire on ja neid on vähemalt 13 tk. Muidu nõmme Sõõriku kohviku lauad jäävad koledaks oranziks
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Möh ? Küll sa võid ikka norida Mis naise võimu all?
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Jube kena ikka noh Rulli maine kolises alla mäge Ma mõtlen video siis ikka Turpi tuleb muidugi anda kes krt aru ei saa. Vahel ise tahaks krt ratta võtmega anda kasvõi.
  6. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kiiresti vaja M40 radika õhutusniplit sõbral sõbral vaja 55652622 Hea oleks kui tallinnas.
  7. ///Mario

    M20B20 jõudu pole külmana

    ÄÄ äkki ajutemp andur surnud siis teeb ka suht sama nalja.
  8. Suured need tuutud on Vaja neli velge näiteks üle tõmmata
  9. Ok. Ja kus kandis see inimene on kellelt saab seda jne ? Või on sealt samast bmw klubist ? Võtaks ise ka musta aga huvitab veel valge ka.
  10. Hmm ok peaks ka ühe purgi ligi võtma. Aga mis värvi valik on ?
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kus kohast saaks osta rullile jalamatte riidest versioone kasvõi järel turgu peaasi, et sobiks. Orginaal kummi matid suvel ikka eriti ei sobi
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    http://www.osta.ee/automakk-cd-mangijaga-pioneer-deh-2000r-27404717.html Tean, et mõned otsivad sellist makki täitsa või on mingi teine seeria ?
  13. Näha on, et pole kergesti kätte saadav jne. lugesin, et Lätis on ka mingi selline pood kus saab midagi sellist. Krt mix see nii raskelt kätte saadav on.
  14. Kus kohast sellist asja saaks jne ? Tekkis selline huvi kohe.
  15. ///Mario

    U: kleepsud

    oluneb kui palju maksab jne siis oleks ka käpp.
  16. Up ootan ikka midagi põnevat. To Magnus: On küll huvitavad, aga ranti ei ole piisavalt mis mulle meeldiks. Ja nendel kõigil läheb flantsi vaja.
  17. Tekkis selline väike huvi , et kas on üldse võimalik M41 väljalase peale panna koos turboga ja orginaal seadistusega ? Usun, et kindalsti mõni arvab, et olen napakas aga lihtsalt huvitab.
  18. Ära hakka peale ähk võin jõuda kui ilm ilus jne siis ikka areenal !
  19. ÄÄ üks mure on see, et kui võtan neiu kaasa või no paljud võtavad oma naise kaasa jne. Aga pesemis võimalused jne ? Kuna huvi on ka minu poole tulla.
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ja kui veel BMW-ga oled siis oled kindlasti süüdi.
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No Krt küll mis liikluses toimub ikka Täna ühe päevaga olen näinud kuidas phhuilt sõidetakse punase tulega läbi esimesed kaks tegid seda rekkad täitsa külma närviga. Sõitsime just töö autoga ja paarimees raatsis ikka vajutada pidurit ka. Ja õhtul kui neiuga poodi läksin siis minul läks juba tuli roheliseks ja juba liikusin kohalt kui juba natuke eemalt nägin, et mingi auto tuleb ja ei pidurda. Õnneks ise vajutasin pidurit ja juba tuututasin ennem kui IDIKAS üle sõitis. Teine auto sai ka veel napilt seisma. TRA küll kus on uhked politseid ma ei saa aru. Ristmike hakaku natuke jälgima ennem kui jäävad inimesed ka alla. Pläh peab villise ostma ja rauad ümber keevitama ja täitsa külma närviga siis lihtsalt otsa sõitma.
  22. Teema lukku. Rehvid olemas. Tänud bren111
  23. zadammi piltide järgi ei tohiks pildid suurema radikaga probleeme tekkida, kuna laius on sama aint sügavam või pikem kuidas nimetada. No jh eks tulevikus jh plaan midagi kangemat vahele panna aga hetkel vuran selle väiksega edasi. Väike aga korras vähemalt. Vahepeal inimestelt uurinud kes autosi jupitanud jne siis E34 M50 motol on tõesti laiem radikas jne. Aga hetkel silmapiiril üks IS radikas.
  24. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No siis ähk saab kuidagi tähistada seda homme jne
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus