Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    4300 on kõige rohkem tavapirni valguse moodi. Ja regullida tuleb tuled üle ja natuke alla poole suunata.
  2. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    H2 jaoks kindlasti.
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ja tk hind on selline, et parem olen vanadega edasi
  4. Nujh tundub, et m40 tahab vigade tähelepanu mul krt külma motoga natuke aega puterdab ja mingi ajapärast jääb ilusti käima.
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Hmm, Vanema 34 äkki tõesti sobib aga 36 krt on kahtlane. Kui juba teemat tegid siis mind huvitab kus saaks neid laia nurga peegleid?
  6. No kurja on juba AUGUSTI kuu.
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Heh see on nagu nõuka ajal kui ühiselamudi ehitati. Nii kui oli kuu lõpp siis oli vähem segu ja seina viltu See on vist täitsa rahata http://itnurk.com/teema/245/99909/
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ma isegi olen korra mõlenud kas küsida väikest mode teemat omale, et ka vahel korda hoida aga jhm viimasel ajal ei satu tihti foorumi jne
  9. mitte ühelgil kodulehel ei suuda leida klaase. Või peab minema koha peale?
  10. Küsimus selline, et mis värvid on uste kontaktid ja keskluku otsad jne. Kõik mis vaja läheks signa jaoks oleks hea kui kuskilt on äkki saadav rulli minig kaablite skeem. Üritan ise siis omal masinal signa peale panna Või on keegi pädev kes tuleb ja aitab peale panna
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kast mis hetkel on, on sedasi, et kaks inverterit on taha poole suunatud ja kast on ilusit vatti täis. Mürts ja kärts on ilus aga lihtsalt nüüd tahan nata ikka ruumi ka saada jne
  12. Tõmba ilusti otse üles siis ikka. Kes krt teab äkki mõni hull lasi silikon liimi täis.
  13. Üritan kohal olla aga nata hilinen. Ja loodab, et ilma ka on, kuna on läinud pilve :-D
  14. Pealkirjast siis näha mis soov on. Tahan teada kus kohast saab uusi esitule klaase ? normaalseid ja korralike.
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi on ka sõitnud sellise kütusega nagu 95 nitro3000 mis on alexalas saada. Krt räägitakse küll, et peaks vähem kütet võtma jne aga hui ka ju. Krt pigem tõusis minul see kütte kulu. Ja siis veel olen jutte kuulnud, et puhastab ka. No loodan, et tegi ka siis midagi.
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Nujh. Pole eriline aktiiv woofri fänn Mürts võiks selline olla mis käib vahel endast ka läbi Aga isegi olen korra aktiivse woofri peale mõelnud jne. Kus saaks veel eest taha korraliku + kaablit osta ?
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    huh jh kas keegi teab kus saaks E30 touringu jaoks 12 tollise basskõlari kinnise kasti jooniseid mis sobiks autole sisse. Hetkel on autos Touringu jaoks lahtine kast mis on aint natuke suur ja tahaks kuidagi ruumi ikka autole juurde ka. Netis leidsin niisama midagi huivtavat http://retrorides.proboards.com/index.cgi?board=pfsw&action=print&thread=108276
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    ÄÄ kas on keegi siis siit foorumist kes sellise tööga tegeleb mida ma soovin muidu läheb kuut rooste ja auku.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi on osav keevitaja kes teeks mul auto põhja nata paremaks. esinurgad põhjal, taga koopas üks auk ära teha ja tagapõll vajab keevitamist. Hiljem lihviks siis alumise karbi ääre üle ja esitiiva ääred ja uus värv peale alumisele ringile. Kui suur hind sellel tööle võib minna ? Aug kuus saaks auto puhtakse teha seest.
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    http://eestielu.delfi.ee/eesti/jarvamaa/turi/elu/foto-turi-linna-vahel-soitis-ringi-mataskatusega-auto.d?id=64622568 Kas keegi meiei foorumist ?
  21. ///Mario

    juhtmed

    Eix kus sa oled, abi vaja ! Ma olen aint ühte otsa näinud, krt lähen vaatan ka järele.
  22. ///Mario

    juhtmed

    Ma ütleks, et ei pea pabistama, kuna mul mõlemal sama juhtme ots ripub. Eks see ole jälle mingi lisa teema. (paigaldus valmindus)
  23. Küll on see eesti ja euroopa riik tore mitte midagi ei tohi väljast sisse osta, pead kohe 5 kordse hinna maksma. pläh küll kuidas sellist asja ei ole eestis müüa ? eks kannatab aug kuuni ära.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus