Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Probleem veega !

    Heh siis tuleb välja laske kolle juures üks kummilont ära võtta ja ära puhastada. See on kohe aku kõrval otsaga alla poole suunas. Mul ka oli punasel selline nali. kui ära puhastasin siis asi korras.
  2. ///Mario

    Probleem veega !

    Hmm aku juurest kaablite pundi tihend on korras mis läheb ka salongi. Või siis on see varjant, et kisud vaiba välja siis keegi valab vett masinale peal ja jälgid seest kus kohast tuleb see vesi.
  3. ///Mario

    Probleem veega !

    Kus poolt niiskem on sisu? Kui juhi poolne osa siis kaitsme karbist salongi tulevate kaablite kummi tihend on kuidagi pahast või isegi ära rikutud.
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Punasel kuidagi otsustas ära murduda üldse see keerme osa jne nüüd vaja saada midagi asemele, hetkel on ise väänatud midagi taolist sinna ja poldiga kinni aga ei ole päris see mida vaja.
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas poest on võimalik osta detail nr 9
  6. hmm panen pildid mis arvutis on aga lähi ajal sõbral lasen pilte teha masinast korralikumalt jne. Puldi autod
  7. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas IS lisale on ka mingi väike lisa lipp olemas ?
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    äää https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/374166_423799047679739_1236922749_n.jpg see on ägedam
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kõik lähevad sinna soojale maale ära. Soome on moest välja läinud juba.
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Suht alguses on näha, et keegi tegi rulliga rumalust. https://www.youtube.com/watch?v=G57WRNqdY08&feature=player_embedded#!
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    No neid ring tooteid olen ennem ka ostnud. Ütleme, et mingi kollase tooni jätavad küll.
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Seda ma tean, er HL-s on. Aga enam pole vaja ostsin ühed Ring toote pirnid mis ka on kollakat tooni.
  13. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Lillat saab mingi 12000k xenoga aga mina tahan halogeen pirni millel on juba kollane klaas.
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ä kus kohast saaks kollaseid h3 pirne ?
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ma laseks rahulikult ära kuivada. Kodus mul raskm seda teha. Kontoris töö laua peal mugav teha.
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kellegil esitulesi on laenata nii kauaks kui ma oma masina tulede klaasis ära vahetan ?
  17. Kas tallinnast on keegi kes viitsib aidata jne.
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kes krt pani minu staatuseks ritš bastöörd ja mix ?
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Näh kohe tehakse maha Sama võiks ju küsida ju 2,0 ja 2,5 moto kohta, et mis juhtub pläh nahhui krt nahad.
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ja on ka ! kodus mõlemad olemas ja mõõdetud ka. Lihtsalt mõtlen kas midagi mõjub või ei
  21. Kas on tavalised paksud plokid ? Ja mis tingimustel garantii 2a on ? Ja kus kandis kaup asub ?
  22. Kui kellgil on pakkuda võib kirjutada PS Slimid sobivad ka.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus