Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Tere Härrad. Aidake natuke vaja leida automaaler kes värviks tiiva ära. E46 facelift tiib ostetud uus klokkerholm. Värvida vaja titansilber metalic
  2. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mis sul plaanis nendega täpsemalt on siis ?
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Chulo mul valmis motod olemas kui rullile tahad panna
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    ähk keegi oskab abi pakkuda, eesti romulad läbi otsinud läbi neti, sooviks leida sama värvi asjad nagu auto mul on. Samas hea oleks kes oskab lätist või leedust asju ajada .http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=105&t=231019
  5. värv muutunud http://www.okidoki.ee/item/4197230/
  6. ///Mario

    M: rulli varuosad

    40€ ja aitan külge ka panna
  7. ///Mario

    M: rulli varuosad

    ei oska kahjuks vastata, see väike klemmike on puudu kui mõtled seda varjanti
  8. musta kerest juhtmestiku välja kiskudes oli üks huvita jubin küljes ja panen müüki, kuna enam ei oma rulli. Esitulede tagused plast katted 2 paari. 1 paari hind 15€ Porimatid kummist. 50€ Siis veel nüüd tuledest jäi üles EL lahendus tulede regull süsteemil. kõik pistikud olemas aint peaks ostma ford mondeo regull nupu mis sobib sellega kokku. Hinda küsiks kuskil 40€ ? või pakkuge ise hind. Pakkuda on ka kaitsme karbi kaan terve kinnitusega. 20€ või paku ise Kütuse paak 55L 35€ Nüüdseks soovitaks paagi ääred üle vaadata jne. Tankimis toru kohta on ennem lapitud kui ostsin paagi rullile alla. Auto all ei lekkinud. Aga soovitaks üle teha need kohad nagu ikka. Facelift esipõlle väike lisa lip 30€
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kellel näpud sügelevad siis http://www.bimmerforums.com/forum/showthread.php?992095-E46-Armrest-in-E30
  10. ///Mario

    M: BMW 316 Touring 93a 800€

    nüüd viidi garaasist auto ära ja müüdud saigi lõpuks. Jõudu ja jaksu uuele omanikule
  11. ///Mario

    Mootor lonkab (video)

    Mis seisus nukkvõll on ? Ja videol näha siis ega õhulõdvik pole ka paremas noorususes enam.
  12. ///Mario

    M: BMW 316 Touring 93a 800€

    Võiks öelda, et müüdud. Loodan, et masin saab valmis lõpuks. THE END
  13. ///Mario

    M: BMW 316 Touring 93a 800€

    Kellel huvi võib saada rohelise sisu eraldi. Puudu aint üks esi iste rohelise mustriga. Taga istmel väiksem kahjustus. Ukse polstrid ka rohelise triibuga.
  14. ///Mario

    O:e30 touring kere!

    Hei. Vajab veel natuke tegemist ja siis oleks sõitev pill Nii palju kui omal silma jäi lasin mõned koha ära keevitada.
  15. BMW 316i Touring. 1993a välja sõitnud tehasese. Autost juttu on siin: Hetkel on mootoriks peal M43b18 ja töötab. Vajaks natuke mingite simmerite vahetust ja siis on moto puhtam. Hinnaks sooviks kuskil 800€ kes oskab see saab hinda alla ka. Hehei nokitsemis huviline. Kui sul käed ei püsi paigal ja tahad ehitada projekti autot siis mul on pakkuda üks 93a BMW touring E30. Masin vajab lõpliku kokku panemist ise olen lasknud mõned kohad ära keevitada. Kahjuks omal ei ole sellist aega ja kahju kui auto seisab. Auto teemat saab siit lugeda. Puudub hetkel TÜV ja kindlustus. Vajaks veel uut esipiduri toru paigaldust. siis sõidab omaljõul ilusti. Hea on autole järgi tulla treilaga. Mario 56966290
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Oi jobana V16 ilus Või noh mida kuradi bemme
  17. ///Mario

    ÄRANDUSINFO

    Kindlasti jälgitakse seda teemat ma arvan. Päris jama kui hakatakse rulle rüüstama
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Loo moraal. Kõik targad ninad ei viitsi mitte sittagi tööd teha ja kui vaja siis küsitakse elu hinda. See eesti mnt seadused on paras pask muud ei midagi. Kui täiega nokkida siis autol ei tohiks velgegi vahetada eestis. Olen ühe politseinikuga sõnelenud selle pärast.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Krt aga auto oli avarii ajal imeliku kohapeal. Nagu oleks tagant sisse lennatud
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Aa oih ma ei lugenud eelmist posti Ei ole uhke väljamaa auto ? Sama mark ikka nagu ennem. Ja ei ole ära tõusnud. Küll rulliga ka liikuma hakkan kui valmis saab.
  21. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kelle rull nõmme mäe all sodiks sõidetud oli ? Nõmmelt Ttü poole siis
  22. ///Mario

    Otsin isikut

    P2hklil on polo olnud ? :-)
  23. No küll on häda, rist ja viletsus. Saate peded ka varsti olla kui tahate. Kuradi kahju, et ise ei ole jõudnud masinat valmis teha ja mõnda pilti teha.
  24. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mis selles videos siis juhtus? Midagi tehti liiga lõdvalt põlve otsas valmis?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus