Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    http://www.drive2.ru/cars/bmw/3_series/3_series_e30/yoshi-e30/journal/288230376152763995/
  2. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Aga kui modida M40 moto juhtmeid ? Aga rihmaga on rullikud ka ikka kallid ja ei kesta kuidagi ja veepumbast üldse ei räägi. M43 on ilusama häälega ka olen juba üle tunni aja mässanud googles ja ei leia sellist lahendust. Tundub , et vistakse kohe R6 ja kõik.
  3. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Kas andurite takistused on samad mis m40-nel oleks see nii lihtne võiks siis sellise töö ette võtta. siis see rihma mure kaoks ära ja peab ketiga aint jebima ja vahetama neid mis vaja on. Ja üldse kui hea moto M43 on ? mis selle kiiksud on. Idee poolest pole see moto m40-nest üldse erinev. andurid peaksid samad olema. Tahak mingit linki kus on m43 pale pandud. Kas keegi üldse eestis midagi sellist teinud on ? pigem tehakse nii, et visatakse see R4 mot välja ja pannakse kohe R6 moto. M42 võtab rohkem kütet kui M43 minu meelest. Aga no kui vaja jõudu siis M42 parem. Aga M42 jupid on ka kallimad juba. Keegi võiks midagi sellist teha küll. Omal kahjuks sellist aega ei ole. Muidu paneks oma teisele rullile selle peale.
  4. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Endal juba ammu selline mõte tiirleb peas. Räägitakse, et immoga tuleb mässata jne. Juhtmestik ei tohik väga keeruline olla.
  5. äääääääääблябудуеслинебудуäääääääääääääääääääääääääääääääää........ ei tea veel
  6. Minul ka m-tech1 paranka. Ja see väiksem
  7. Nüüd olen hetkel nõus veljed maha müüma ! pakkuge hinda! näha saab neid tallinnas.
  8. Krt mina kahjuks kohale ei jõudnud. Rull oli jonnakas ja vajas tegemist.
  9. ///Mario

    E30 pildid internetist.

    Mulle meeldib touring versioon rohkem
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    lõpuks tuli meelde allcar koduka kasutaja nimi ka meelde jne. seal on 48€ ega orgniaal osa ei jõua tõesti osta lähen b osa peale välja mis ikka. Aga jhm üritan alla 50 kätte saada.
  11. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    kas olen pime aga sisest bensiini pumpa ei leia
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi teab kus saab hea hinnaga bensiini pumpa ? 316 facelifti jaoks 55 paak.
  13. ///Mario

    e30 veetemp näidik (m40b16)

    Milleks sellist ehitamist. Kui saad pistiku sealt kätte siis pane teine temp andur otsa. Keeta vesi ära vala kuskile tassi sisse pista sinna sisse soenema siis kähku süüde sisse temp andur pistikule otsa ja siis vastu moto hoia seda, et maandust saaks ja kui seier liigub siis viga temp anduris. Omal oli ka sama viga sinu kirjelduste järgi ja vahetasin anduri ära ja asi töötab.
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    tehke järgi https://www.youtube.com/watch?v=vz5_TLoV68s&feature=player_embedded#!
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Siis pean kõik välja kiskuma. Kõik oluneb ka summast. Ja kui panen selle mis pakkusid siis tulevikus on raskem põhja matti kätte saada.
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    KRT on kellegil pakkuda salongi radikat.
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Krt mõtlesin vist jälle rumala küssa välja. Kas rull oli bmw (e30 325ix) esimene neliveo pill ?
  18. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    MARGO kas sul postkast täis, et ei saa vastata ?
  19. ///Mario

    Head muusikat autosse :)

    Renxil pikk Nv ees ikka
  20. ///Mario

    e36 mootori viga

    Mina rohkem sellise häälega moto käima ei paneks. Esiteks ma arvan, et on suur pingutus rullik omadega täitsa läbi. Võtke eest asjad lahti ja vaadake kähku üle ennem kui rullik viskab ennast viltu ja tõmbab rihma puruks. Endal punasel rullil oli sama hääl ja peale sellise häälega sõitmist 50 km lendas kõik vastu taevast.
  21. Kui sul huvi vaheta minu velgedega ära. Mul ka mim toode aint teise kujuga
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus