Hüppa postitusse

christian

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    195
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis christian postitas

  1. christian

    Coilover

    ohjah tuuning...
  2. christian

    Coilover

    E30 coiloverid on ju eraldi vedruga, nii palju kui olen näinud. On olemas ka ühes tükis kindlasti, kuid need juba vähe spetsiifilisemad.
  3. Kui vanad need amordid on? Kas amorte pole võimalik eraldi osta?
  4. christian

    Coilover

    Tasuks vaadata ka GC valikut, paljud kiidavad seda. Kuigi saab teha ka odavamalt kindlasti. http://www.ground-control-store.com/products/description.php/II=121 Weiteci vedrude kohta olen lugenud palju vastakaid arvamusi. Halvast küljest pidid nad olema vähe pehmed, ning teisest küljest oma omadusi kaotama liiga lühikese aja jooksul. Aga samas seda komplekti ka kiidetakse. Samuti võib ka seda lehekülge sirvida, siin enamasti õpetatakse et kuidas teha. http://volvospeed.com/Mods/diy_coilovers.html Kui ise ei taha teha, siis odavamate poolelt olid vist Jom ja V-maxx. Ei mäleta kas ka KW äkki?
  5. Aga äkki saaks mingid orienteeruvad hinnad? Oskaks paremini arvestada, kui hind on mõistlik, siis pigem ei nuumaks suurtootjaid. Ma isiklikult oleks huvitatud tagumistest õõtsapuksidest (4tk), tagasillapuksidest (2tk) ja kui on hea hind siis ka reduktori omast (kui arvestada et ta on päris suur siis ei usu et seda tehakse kodumaal?) Aga mis rahvas üldse arvab? Kas keegi oleks nõus tulema ka kampa lööma kui läheks mingi hetk ostuks? Endale sobiks arvatavasti kuu teisel poolel.
  6. Siis kui kasutaja _siim_ siiski veel tegutseb nende asjadega, oleks äkki võimalik teha või organiseerida mingi group buy, äkki on keegi veel huvitatud ja arvatavasti oleks see kõigile kasulik (materjali peaks ka vähem raisku minema ning äkki tähendaks see ka mingit soodustust..
  7. Tõmbaks teema jälle üles Tean et oleks vist võimalik tellida tagumisi õõtsapukse? Aga kas kuidagi ei mängiks välja kui tahaks ka tagumise sillatala pukse? Äkki hind Ps või midagi, kui avalikult ei saa. Loodame et ikka äri veel käib
  8. Kas on r6 või r4? Sellised asjad võiks ikka kirjas olla..
  9. Olen unustanud oma hea sõna öelda Lauri1 kohta. Väga mõistlik ja abivalmis tegelane!
  10. Kas täna siis mingi kogunemine ka toimub, vb vaataks ka huvipärast üle..
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus