Hüppa postitusse

bessu

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    23
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja bessu saavutused

Avastaja

Avastaja (4/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. bessu

    müüdud

    hinnasula jällegi! Pildipostituses on üleval link, sealt saab näha mismoodi madaldusega istub.
  2. Euroopamaal saab vist neid muutuseid sissekanda passi?
  3. bessu

    müüdud

    Pole minu pildid aga siin vähe parem kvaliteet.
  4. bessu

    müüdud

    Kerge hinnasula.
  5. bessu

    müüdud

    Tallinn, nõmme kandis.
  6. bessu

    müüdud

    9" Lai velg läheb eest vastu püstakut, selleks flants. Oleneb ju mis vedrustus sul on, stancenationit teed lödide vedrudega siis käib ikka kuskilt vastu. Mul selle setupiga polnud probleeme, 5 inimest autos löökaukudest just väga kiirelt läbi ei tohi paarutada. See rehvimõõt tundus küll suht ideaalne olevat, ei otsinud teed ega häirinud. 205/50 tundus liiga baloon ja strech seal peal. Taha võib olla pigistaks veel 225/45 ka. Azevite kapslitest kahjuks midagi ei tea. Need rialid saab azevitele kaubapeale, kui keegi ennem ära osta muidugi..
  7. Müüa siis m52b28 vänt, üks kael hästi õrnalt värvi muutnud asukoht tallinn hind : 55e 535 46 221 pilt
  8. bessu

    O: kustutada olemas

    Oleks mul vahet siis ma ka märgiks seda. ega keegi mulle siin vin järgi midagi pakkuma ei hakka, kui üldse midagigi pakutakse.
  9. 1, 7 , 13 , 25, 29, 35, 36, 40, 44, 52, 54, 56
  10. bessu

    .

    olemas
  11. bessu

    Esisilla mod.

    No ostest olid sillas nurka lisavad tükid vähel, pärast nende eemaldamist ja püstakute vahetust ei jäid rooliotsad lühikeseks. Õõtsa puksid on eksentrikud ka et äkki see mõjutas. Ühesõnaga oli seal päris palju tegemist et üldse kõik asjad istuma saada normaalselt siis sai selline valik tehtud. Ideeliselt on nüüd e46 õõtsade valmidus olemas.
  12. bessu

    Esisilla mod.

    Mul on näiteks, e36latt, e90 sisemised ja e36 välimised ning õõtsad tavalised e30 omad. Aga e90 sisemisi tuli lühemaks teha ja keermestada tiba, nii et e46 omadega istuvad siis äkki . Sobivad ka e34ja omad näiteks.. http://www.e30tech.com/forum/showthread.php?t=90004&page=5
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus