Jump to content
E30 COMMUNITY

bessu

Foorumikasutaja
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About bessu

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Müüa siis kabassi polstrid, kõik mis pildil. Põhjamatil on kerged plekid peal, kulunud ei ole. Muud tükid on väga väga korralikud, 70tuh sõitnud auto pealt.Müün ainult komplekti. 25e 535 46 221 tallinn
 2. bessu

  müüdud

  hinnasula jällegi! Pildipostituses on üleval link, sealt saab näha mismoodi madaldusega istub.
 3. Euroopamaal saab vist neid muutuseid sissekanda passi?
 4. bessu

  müüdud

  Pole minu pildid aga siin vähe parem kvaliteet.
 5. bessu

  müüdud

  Kerge hinnasula.
 6. bessu

  müüdud

  Tallinn, nõmme kandis.
 7. bessu

  müüdud

  9" Lai velg läheb eest vastu püstakut, selleks flants. Oleneb ju mis vedrustus sul on, stancenationit teed lödide vedrudega siis käib ikka kuskilt vastu. Mul selle setupiga polnud probleeme, 5 inimest autos löökaukudest just väga kiirelt läbi ei tohi paarutada. See rehvimõõt tundus küll suht ideaalne olevat, ei otsinud teed ega häirinud. 205/50 tundus liiga baloon ja strech seal peal. Taha võib olla pigistaks veel 225/45 ka. Azevite kapslitest kahjuks midagi ei tea. Need rialid saab azevitele kaubapeale, kui keegi ennem ära osta muidugi..
 8. Müüa siis m52b28 vänt, üks kael hästi õrnalt värvi muutnud asukoht tallinn hind : 55e 535 46 221 pilt
 9. bessu

  O: kustutada olemas

  Oleks mul vahet siis ma ka märgiks seda. ega keegi mulle siin vin järgi midagi pakkuma ei hakka, kui üldse midagigi pakutakse.
 10. 1, 7 , 13 , 25, 29, 35, 36, 40, 44, 52, 54, 56
 11. bessu

  .

  olemas
 12. No ostest olid sillas nurka lisavad tükid vähel, pärast nende eemaldamist ja püstakute vahetust ei jäid rooliotsad lühikeseks. Õõtsa puksid on eksentrikud ka et äkki see mõjutas. Ühesõnaga oli seal päris palju tegemist et üldse kõik asjad istuma saada normaalselt siis sai selline valik tehtud. Ideeliselt on nüüd e46 õõtsade valmidus olemas.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy