Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

bessu

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

23
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast bessu

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. bessu

316i kupee M50B25

Omasin ka seda autot ~2aastakest, põhi sai siis uuesti keevitatud. Nina ja põhja oli keegi juba eelnevalt teinud, ja see ussitas korralikult. Et hetkel tal vist põhjapunne kui selliseid pole, võibolla tasuks jälgida et vesi leiaks tee salongis välja. Kas tagasilla/difri lahendus on ikka sama? Ma sain sellest korra lahti ja siis sai elektroodiga tummiselmalt kinnilastud. Tore et auto elab ikka, iga järgnev omanik lahkub naerusuu ja rehvisuitsu saatel.
  2. bessu

M:kabassi polstrid

Müüa siis kabassi polstrid, kõik mis pildil. Põhjamatil on kerged plekid peal, kulunud ei ole. Muud tükid on väga väga korralikud, 70tuh sõitnud auto pealt.Müün ainult komplekti. 25e 535 46 221 tallinn
  3. bessu

müüdud

hinnasula jällegi! Pildipostituses on üleval link, sealt saab näha mismoodi madaldusega istub.
  4. bessu

Auto ei vasta ARKi nõuetele rehvimõõdu pärast

Euroopamaal saab vist neid muutuseid sissekanda passi?
  5. bessu

müüdud

Pole minu pildid aga siin vähe parem kvaliteet.
  6. bessu

müüdud

Kerge hinnasula.
  7. bessu

müüdud

Tallinn, nõmme kandis.
  8. bessu

müüdud

9" Lai velg läheb eest vastu püstakut, selleks flants. Oleneb ju mis vedrustus sul on, stancenationit teed lödide vedrudega siis käib ikka kuskilt vastu. Mul selle setupiga polnud probleeme, 5 inimest autos löökaukudest just väga kiirelt läbi ei tohi paarutada. See rehvimõõt tundus küll suht ideaalne olevat, ei otsinud teed ega häirinud. 205/50 tundus liiga baloon ja strech seal peal. Taha võib olla pigistaks veel 225/45 ka. Azevite kapslitest kahjuks midagi ei tea. Need rialid saab azevitele kaubapeale, kui keegi ennem ära osta muidugi..
  9. bessu

müüdud

müüdud
  10. bessu

M: m52b28 vänt

Müüa siis m52b28 vänt, üks kael hästi õrnalt värvi muutnud asukoht tallinn hind : 55e 535 46 221 pilt
  11. bessu

O: kustutada olemas

Oleks mul vahet siis ma ka märgiks seda. ega keegi mulle siin vin järgi midagi pakkuma ei hakka, kui üldse midagigi pakutakse.
  12. bessu

müüdud

.
  13. bessu

KALENDER 2016 - HÄÄLETUS

1, 7 , 13 , 25, 29, 35, 36, 40, 44, 52, 54, 56
  14. bessu

.

olemas

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus