Hüppa postitusse

tito santuario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    37
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis tito santuario postitas

  1. Umbes maksid kõik puksid 18 naela tk ( väiksemad olid odavamad vist 9 suured kõik sellise hinnaga ) kui palju keegi kääre vahele paneb on iseasi, mina tellisin Olari kaudu keiseist ja ootasin lõputult vist 1 kuu ja miskit peale. Muidugi ei pea tellima inglismaalt powerflexe, miskid sommid teevad ka ja mõistliku hinnaga saab need ka kätte :wink:
  2. Falleroon Jüris ka :wink: Auto muutub järjest" jubedamakas " Kuna föön vahele läheb ??? Igatahes superlux ettevõttmine 8)
  3. Õnnitlused Peaasi et garaaz keset magala rajooni ei asetse
  4. No krt kui mu varustaja kohal siis tuleb ka tulla, sest areguplaan vaja läbi rääkida ( sul ju 141 kw ripakil, mis ootab kapotealla istutamist :wink: ) :D:D
  5. Nii ma üritasingi :roll: juu pole pädevust Muide jah sain siis operatsioon Õ käigus Autotrade´st uue tuleklaasi ja peaks siis hea õnne korral, silmad taas korda saama täna õhtuks 8) Tänud mõtteterasid jagamast!
  6. e34ja B osa klaase müüdi kuskil mingi 150 eekiga
  7. Ma saan ka sellest aru, et ainult kuumutades seda lahti saabki :roll: Igatahes lasin endasse õhku, kui klaasikildudest puhastasin Jama rohkem kui rubla eest ( samas uue klaasi eest ei raatsi ka 800.- välja laduda )
  8. Tere! Hakkasin vanalt tulelt klaasi eemaldama ( uuel klaasil kiviauk sees ) ja klaas läks katki ,kui lahti oli vaja veel võtta 1/3 Nüüd käpad verised ja nii pea seda tööd teha ei kavatse, aga uurikski siis kuidas saab: ise võtsin kuumafööniga ja see asi oli ikka sigakinni, meelitasin küll moosi ja küpsisega
  9. Kuna esmaspäev pole mägede taga siis küsikski otse: kas koguneme esmaspäeval areenale v kuhugi piljardisse kohe, iseenesest sobiks mulle ja mu mutituustile , kui saaks kokku kohe kuskil piljaris ja kell 19 ntks :oops:
  10. Kindlustust ja muud silmas pidades on ju jumala oko kui nii jääb, samas on selgelt kirjas milline mootor. See paneb mind kui kastika austajat ühest mõtlema...
  11. Kassul tekkis eile idee minna ntks piljardit mängima, mis on hea ülihea mõte. Eile varvas külmetas, ninapidi kapote all poleks fun. Samas kuskil soojas istuda, juttu ajada, oleks juba bro ( pean siis silmas aastaaja pärast sees istumist ) Et võiks orgunnida tulevikus sellise kokkusaamise, kui juba kuskil kiiklubi ees autod , ise sees palle taga ajada ja juttu puhuda soojas!
  12. Ei ei ei keegi ei jooksnud kuhugi ja alla ei aetud kedagi! Mis puutub putka müüasse siis nii ta oli, maag isiklikult :roll:
  13. Piltlikult öeldes :wink: Rahvas ikka vaatas järgi kui rullid tänaval sõitsid, samas oli ka putka müüa pikliku näoga kui rullid parklasse keerasid. Ei mõelnudki, et miski koletusi tegime, lihtsalt jäime silma :
  14. Eriti hea oli sõit kohvile Tänavatel mammid evakueerusid :twisted:
  15. Üleval esimese pildi peal link, sealt kaudu saad suurendada nii et näod ikka kätte paistavad :wink: ,
  16. Head pildid! Kus rullid enda pekke näitavad on kuidagi joppand piltidele : paremal ilma põllelisata ja vasakul lisadega autod Või oli see tahtlik 8) Üli kunn igatahes :twisted:
  17. Okey seda ka aga ilma koosolekuta oleks raudpolt kohale ennast vedanud :roll:
  18. Oleks ka tahtnud kohal olla, aga saatanast koosolek keeras kõik ilusa peeti :evil:
  19. Ma sellelt kodulehelt lugesin välja, et tellimine võtab aega 1-2 nädalat. Ju ikka tellivad kuskilt :wink: Mul kunagi klassivend tegeles Pärnus autode " kaunistamisega " siis tal oli paar diili nende lätakatega, toodi kohale ja ikka poole odavamalt kui eestis müüakse. Kahjuks ta enam sellega ei tegele
  20. Hmm sellel jep-tuuningul pilt on küll samast autost mis lätakatelgi :twisted: Et kas nad tellivad sealt ???
  21. Ahjaa või on äkki kellegil kuuri all vedelemas, enam-vähem korras, sest kui katki siis suts epovaigu ja klaasriidega mässamist pole kunagi paha ( eriti kinnises ruumis )
  22. Tekkis ilge vajadus külge toppida mtech 1 pamprid ette/taha ja seda siis koopiatena. Kuna majandus kõigub siin maal nii kohutavalt ,siis igasuguseid tuuningpoode lendab uppi iga päev. Et siis kellegile ettemaksu jätta ei taha maksaks ikka konkreetselt detaili eest. Kas on kellelgi kogemusi või kohti kasvõi välismaalt kust saada Või on kellegil kogemusi tuning.lv stangedega seal mu mäletamist mööda need samamoodi olemas
  23. Sama teema on minu meelest sms iga mida võib küll liigitada tegelemiseks muude asjadega, aga otseselt pole seaduses kirjas, et ei tohiks sõnumineerida autoroolis ( mis muidugi on 10 kordi ohtlikum kui rääkimine telefoniga )
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus