Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

tito santuario

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

37
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast tito santuario

• Tiitel
    Mininokk
  1. tito santuario

BMW 320i (m20b25) '87 - meelis36

Assa raks, laia plekiga ikka üüber pill. Nagu ma piltidelt aru saan oled tsipa kere välimust ka tuuninud :wink: Ja madaldamise juttu eira ,see vanade autode põhja surm
  2. tito santuario

Mina panin sinna jah powerflexid( ees bw on m3 omad ,mis eksentrilised) ja ma ei usu ,et nood läbi on .Ehk diffripuksid või tagaõõtsade puksid :roll: nood ma jätsin meelega tavalised kummipuksid ,et ei murraks kerekinnitustest. Kereseisukord oli jah hea tal minu käes ka, aga tagaluugil ja tiival on siiani näha happekrunti, mille oleks teoorias kohe katma pidanud mingi täitekrundiga vms .. a too tolleks Jaksu igatahes :
  3. tito santuario

Eks ma tahtsin kereroostega võidelda Päris palju uuendusi auto saanud ,edu!
  4. tito santuario

BMW 330iTurbo Coupé -89.a. "Road To 1000hp"

Umbes maksid kõik puksid 18 naela tk ( väiksemad olid odavamad vist 9 suured kõik sellise hinnaga ) kui palju keegi kääre vahele paneb on iseasi, mina tellisin Olari kaudu keiseist ja ootasin lõputult vist 1 kuu ja miskit peale. Muidugi ei pea tellima inglismaalt powerflexe, miskid sommid teevad ka ja mõistliku hinnaga saab need ka kätte :wink:
  5. tito santuario

BMW 318i Baur TC '85 - richard

Hea tahtmise korras võibolla saaks nulli sõita mõnel siledamal rajal, aga võistlema pehmekatusega ei pääse. Ja ega see 1.8 mootor just eriti rakett ka pole... Tule parem proovi oma coupe-i datsuni vastu :wink:
  6. tito santuario

Nii kaua läks aega :twisted: et välja selgitada!!! Ps! ma mõne asvaldi etapi teeks küll bauriga
  7. tito santuario

Falleroon Jüris ka :wink: Auto muutub järjest" jubedamakas " Kuna föön vahele läheb ??? Igatahes superlux ettevõttmine 8)
  8. tito santuario

Õnnitlused Peaasi et garaaz keset magala rajooni ei asetse
  9. tito santuario

Rullid tulevad kokku kolmapäeviti 20:00 ALeC Areenal

No krt kui mu varustaja kohal siis tuleb ka tulla, sest areguplaan vaja läbi rääkida ( sul ju 141 kw ripakil, mis ootab kapotealla istutamist :wink: ) :D:D
  10. tito santuario

325e '87 - SinineBMW

Uute kärakate... täna juhtusin kuulama Skyplusi hommikul ja Kivisaar tembeldas kõik bemarimehed debiilideks.... arrgggh. Tulgu ta mul stokis vastu ,avaldan arvamust ta fotoharrastusest... Inimeste selline lahterdamine on liiast ma leian. Aga Sinu auto on normull preface (Y)
  11. tito santuario

K: Kuidas saada maha tuleklaasi

Nii ma üritasingi :roll: juu pole pädevust Muide jah sain siis operatsioon Õ käigus Autotrade´st uue tuleklaasi ja peaks siis hea õnne korral, silmad taas korda saama täna õhtuks 8) Tänud mõtteterasid jagamast!
  12. tito santuario

e34ja B osa klaase müüdi kuskil mingi 150 eekiga
  13. tito santuario

Ma saan ka sellest aru, et ainult kuumutades seda lahti saabki :roll: Igatahes lasin endasse õhku, kui klaasikildudest puhastasin Jama rohkem kui rubla eest ( samas uue klaasi eest ei raatsi ka 800.- välja laduda )
  14. tito santuario

Tere! Hakkasin vanalt tulelt klaasi eemaldama ( uuel klaasil kiviauk sees ) ja klaas läks katki ,kui lahti oli vaja veel võtta 1/3 Nüüd käpad verised ja nii pea seda tööd teha ei kavatse, aga uurikski siis kuidas saab: ise võtsin kuumafööniga ja see asi oli ikka sigakinni, meelitasin küll moosi ja küpsisega
  15. tito santuario

Vedrude kohta kahjuks midagi tarka lisada ei oska, kuna need on eelnevalt Saksas juba alla pandud.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus