Jump to content
E30 COMMUNITY

madis666

Foorumikasutaja
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About madis666

 • Rank
  Algaja

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mis materjale istmete tegemiseks veel on peale naha. ennast huvitaks alcantara sarnast. kas materjali valikust oleneb hind ka? kui palju?
 2. aga töömaht ja võimsus ikka 1,6 mootori omad??? :?
 3. tahaks küll jah seda munaka pesa vahetada. aga ülevalt poolt üle kangi ta ei läe, st et pean alt ikka hoovasikust lahti võtma ja siis selle plastiku oma pesas vähe keerama ja peaks siis koos kangiga ära tulema? ja seejärel selle plastikrõnga vahetus.? kas mitte 325ix-il ja m3-l ei ole se mitte mingine sport käiguhoovastiku süsteem? realoem äitas et 323-el pole sellelt jooniselt ühtegi detaili ehk keegi targem teab?
 4. aga kas det nr 2 tuleb det nr 11 otsast ka kuidagi lahti? või ilma kangi täielikult emaldamata seda ei saagi teha (ehk siis tuleb auto alla ka ikka ronida)? :?
 5. http://bmwfans.info/original/E30/2-T/323i-M20/ECE/L/M/1984/02/mg-25/ill-25_0194/ joonisel det nr 2 vaja det nr 10-e vahetamiseks :roll:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy