Hüppa postitusse

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    e30 m50 temperatuuri näidik

    m30 155kw moto puhul kruttisin ma e30nele mõeldud m20 moto tep anduri külge ning seier hakkas näitama,usun et m50 puhul aitab ka sama teguviis.
  2. minu touringul on realoem järgi ees 20mm ning taga 13.5mm läbimõõduga vardad,nagu ma aru saan on kõige jämedamad 21mm ning 14,5mm stabikad. ka se 1mm on reaalselt ka tuntav,ning kas on mõtet hakata väljavahetama stabika vardaid 21mm ning 14.5 mm vastu? hetkel siis 51mm püstak,m30 moto plaanis m-tech vedrud powerflex bilstein b4 powerflex pakub ka ekstsentrilisi esimesi
  3. sass

    Lobamokkade rubriik

    nr1. peaks olema vist suht haruldane bmw originaal telie sport rool pandi neid vist z1ele?
  4. kui soovid lihtsalt süütelukku vahetada on sul vaja jupp traati,kohe süüteluku võtme augu juures on pisike auk kuhu se traat surada,tingimusel muidugi et oled võtme sisse pannud ja keeranud süüteluku võtmega teatud asendisse...ja tulebi südamik välja koos võtmega.
  5. sass

    P: 2,5 L tõmbleb

    väntvõlli andur on puhas/korras?
  6. sass

    Uksed ei püsi kinni

    sama jama touringu taga ustega ja vähese kasutuse tõttu tundub vasak tagumine uks vahest lukustub vaid siis kui nupp alla panna....
  7. cd II on olnud au omada,ostin oma e28lae 300 eegiga kunagi raplast,aga sealt oli se plaadi kasett puudu,toona ei osanud ka eriti väärtustada seda raadiot,kadus ära nagu kuhugi hiljem nägin kasutaja lamelik albumis ühes hallis e30nes ka jäi pikalt arusaamatuks mis viga et plaate ei mängi ning mis puudu on se tuttava cabro oli siiski roheline pre,ning inimene seotud pigem porche klubiga.
  8. sass

    K: E30 Pick-up

    g2 le e30 estuled ja tehtud ta ongi
  9. seda võtmega tehase alarmi olen oma silamga näinud ca 10 aastat tagasi kui üks tuttav tõi omale cabrio saksast
  10. sass

    aku klemm kuumeneb

    touring mootoriks m30 b35 auto sesiab enamus aja garaazis,käin teda ni kord kuus käivitamas,ning viimased kaks korda olen täheldanud +klemmi kuumenemist. kuskil pooltundi tunnike käimist kohapeal ja +klemm läheb ikka täitsa tulikuumaks ni et juhtmed sulavad. tundub olema miski seismisest tulnud kala,genekas laeb üle või mõni tarbija põhustab seda?
  11. sass

    P: Sooja majandus

    minu diislil sama jutt (a/c),pole varem omanud autot mis isegi külmade ilmadega nii kiiresti sooja hakkab andma ja hoiab sooja isegi suure külmaga. touringl oli se soojamajandus oluliselt kehvem mäletamist mööda(ilma a/c),aga pika kohapeal käimise peale sain ikka armatuuri juurde +35 kraadi sisse
  12. e30.ee nüüd läheb laadaks terve e28 värvimine kambris maksis mulle kunagi praeguses rahas 2000 eur,seega saad samapalju kui maksad... teema algataja pole ka vist kõige kõrgema valulävega mees
  13. sass

    Lobamokkade rubriik

    heh, neli täismeest istuvad nii laisalt pisikesse e30 sedaani :DD
  14. sass

    k:kõrgsurvepump lekib 324d

    tegu ilmselt rootorpumbaga,varuosad 17.80eur Tõõraha 7x30 eur tihendite vahetus diislikeskuses. Ise ilmselt näppaima ei hakka,seega tuleb arvestada vähemalt 227.80euroga.. A
  15. Seoses külmade tulekuga hakkas jooksma kõrgsurvepumba kaanevahelt kütust. Pingutasin pumba kaane polte kuid se ei kõrvaldanud viga täiesti,samas auto käivitub ni soojalt kui ka külmalt. Ilmselt on mingi tihend ära,küsiks nüüd kui kuluka väljaminekuga on tegu ja kuidas käituma peaks? Pole varem omanud ühtegi diisel isendit ni et pole teab mis kuris antud vallas...
  16. hobiauosi on ültse aastaalguses peoga müüki tulnud......
  17. sass

    K: vedrud

    mille poolest erinevad r6 kondiga variandi esi vedrud tava vedrudest,ning mis vahe on r6 ja r4 vedrudel?
  18. sass

    K: vedrud

    m-tech vedrud
  19. http://www.fenno.ee/76.html sootsalt summuti juppe e30ele
  20. kas ökoloogiline meeter on võimalik midagi näitama saada m30b35 motaga?
  21. sass

    K: Sildade sobivus

    loogika www.realoem.com annab sellistele küsimustele vastuseid
  22. seda pilli ma üritasin vahetada kunagi kui mind tabas e30 touringu vaimustus oma 525 touringu vastu aga omanik ei võtnud vedu kahjuks, siis vist oli se isend väikse esi kõksuga ka,aga beez sisu ja teisaltatav kärukonks koos hoidajaga on väga popp
  23. sass

    Lobamokkade rubriik

    sõbraga kunagi sõitsime ühe ajahamba poolt puretud e30nega nõmmel,ma järsku näitasin näpuga ja laususin sõbrale:näed emod!!! emo vaatasid vastu sellise pilguga:näed osssid kelle e30 se on?
  24. sass

    M: 324td

    auto on dünos käinud?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus