Hüppa postitusse

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    k:e28 differ e30nele

    e34 poolteljeflantsid läksid asemele,nüüd vaja se junn alla proovida....visuaalselt paistab kõik ok olema.
  2. sass

    Lobamokkade rubriik

    m20,silm kui sirkel
  3. plaanis paigaldada tagasilla pukside asemele powerflex,kuna väidetavalt m30 mootor väänab originaal kummipuksid läbi. vahetusse läheks,sillatala puksid,õõtsade ning tiffri puks,kuid kas siis tõuseb salongis ka müra ning vibratsioon ?
  4. sass

    k:e28 differ e30nele

    proovisin panna e28 525i 85aasta typ 188 tiffrit e30 touringule,poolteljed ei hakka külge kuna diffri flantsid on suuremad,mis võiks lahendus olla? ehk sobib siis e34 diffri küljest midagi? ning kus võiks leida simmerlinge aka tihendeid ja tolmukatteid typ188 reduktorile,united motorsist ainult? ai kurja,kardaani ja muud ei jõudnudki proovida
  5. kas se teema on veel aktiivne?telefon on väljas või asub väljaspool levipiirkonda....
  6. sass

    obc II kontrollimine

    mul on üks obc II komplekt ammusest ajast 84a 528 pealt,ehk saaks kellegi autos kontrollida kompu töökorda kellel on obc II juba autos olemas. põhimõtteliselt peaks e28 komplekt hakkama tööle ka e30nes?
  7. Mul tekib küsimus,puksid pressitakse ju õõtsa,tala või mis iganes asja Sisse.kas need puksid on siis uuesti välja pressitud,kuna tegu kasutatud puksidega?
  8. eix,laiendid sinu müüdud?
  9. sass

    Lobamokkade rubriik

    pekki se e30 ni roosetama peab? talvel ei sõida,hoian nagu s***a pilpapeal ja iga kevad läheb hullemaks,sõbra e36 kupee vedeleb soolases lume hunnikus ja hooratakse niisam pole midagi viga
  10. sass

    Lobamokkade rubriik

    krdi pemmivennad need on kõige hullemad,krt ma vihan neid *****
  11. sass

    Lobamokkade rubriik

    mõtteainet on tegu oli siiski väliselt täiesti terve mootoriga....sees aga puruks nukk ja pekkis saaled,kus juures nukka vaadates on just mudrunud nukkadel kõrged randid servades.... lammutus oli ka breztiisne margilammutus talllina külje all kus vaevalt nukkvõllide abil mootoreid eemaldatakse aga mine tea noh
  12. sass

    Lobamokkade rubriik

    keldrist koorus välja üks b35 plokikaas,pärit siis romulast toodud mootor kunagi ammu. kummalisel kombel on nukkvõllil jupp katki teise silindri juurest koos nookuriga,kuid mu paistab nagu ok. tõenäolisiselt tegu siis avariilise auto pealt pärit mootoriga,kuid mis võiks olla se tsenaarium mis paneb nukkvõllil jupi vahelt ära murduma?
  13. pakkuda siis bc suunatule kang ja lukukomplekt millets puudu parempoolse ukse lukk. hind kokkuleppel,võib pakkuda vahetuseks e30 varuratast. ps
  14. sass

    M30B35 mootori paigaldus e30-le

    aga m20b25 125kw motot tjuunitakse ju m30b35 õhulugeja aju ja pihustitega
  15. kas seda balooni ni tervislikel eesmärkidel oleks vist viisaks ennem lõikamist vett või liiva täispanna
  16. mu meelest on nätuke tõrva meepotis se et mootori ruum oli sellel isendil kangesti värvitolmuga koos
  17. kõik käigud on põhimõttelselt tagurpidi,ülekande arvud on ka teised vaja siis kasutada 2.xx tiffrit parandage mind kui eksin. aga ei lähe kunagi meelest kuidas aastad 12 tagasi üks 323i dog leg käigukastiga,omanik istus kõrval ja sõber sõitis tal, nägi se nii välja et teine peeneks ja esimene,kolmas peeneks ja teine sisse.suht oksele ajas selline sõidustliil,aga mis teha kui inimene ei õpi
  18. sass

    M20- 95 ja 92kw

    värskendage ka minu mälu,92kw on jagaja väntvõlli pealt,95kw nukkvõlli otsast?
  19. [size=3]RETROFIT KIT R12 -> R134A[/size] BMW 82319067394 UMRUSTSATZ R12 -> R134A 7 / 10 121.68 € h2.ee sisaldab se siis mida? kere milles pole varem a/c olnud tuleb vajalikud augud sisse lõigata?
  20. ja selle komplekti leiab united motorist? kas sa tiit oled ka a/c järelpaigalduse läbiteinud?
  21. r12 süsteemi puhul on väidetavalt teatud lekkimine normaalne,sellest ka vajadus vähe loodussõbralikumale 134 peale minna googel.com
  22. kas siin foorumis on kellegil kogemused a/c järel paigaldusega e30nele,ning kas on ka saadud lekke ja probleemivabalt tööle? kas eestis on [size=3]R12 täiteainet saada?[/size] [size=3]jäävad tourde,seadmete liitekohad lekkevabaks(eeldusel et üle ei pinguta) kui süsteem ühe autopealt teisele tõsta,või on seal detaile mida nn elementaarselt tuleb uued panna?[/size] oodatud siia teemasse igasugune know-how ning "nõksud" antud temaatikal
  23. sass

    Lobamokkade rubriik

    http://imageshack.us...dsc00383oy.jpg/ mul on selline sony raadio üle,ehk on keegi vahetuseks nõus andma mulle 50 või 55 kõrgusega 15 tolli sõidetavaid suverehve laiusega 195 või 205 vähemalt paari? võib pakkuda ka varuratas sama asja vastu
  24. e30nel ole ka raju minevik siin maal,kommentaariumite inteligentsi tase on ka kmkm
  25. pimbitud pildid müüvad,aga endiselt 2 ust puudu
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus