Hüppa postitusse

C4V6

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    163
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis C4V6 postitas

  1. eeem. kui keegi mingeid autose mahtuvaid juppe tahab siis võin need kaasa haarata, nimekiri on mu varuosade teemas
  2. No kui ma tulen siis mazdaga, nii et ärge maha lööge
  3. Nu nii... kes oli see härrane kes tahtis minult saada akna pesuri paagi anduri juhet/pistkut vms ? nimelt ma reedel liigun tallinnase ehk keegi tahab midagi ?
  4. no ma tulin kasutajaga matux eelmine kord juminda poolsaarelt. siit on tallinnase täpselt 55km + ta tuli töölt (linnast) siia, võtis minu peale ja me tulime linna nii et see nüüd küll kauge pole
  5. Mingi mees nagu ei teadnutki et midagi on üldse
  6. Hei, mina siis see nolk kes kasutaja "matux"iga koos oli, enda oma kahjuks ei sõida veel mingi aeg, ja noh, sõitavks peaks saama kevadel millagi aga eks ta siis ka selline poolik ole, järgmine talv peaks õiget asja saama. aga üritus oli igati tore, seltskond oli lõbus ja asjalik ja sai päris palju muljeid vahetada. NB kes mult mingeid asju tahtsid siis varuosade teema all on teema, ja mul, hetkel ilmselt veel kodus neti probleemid, seega get connecected 53 472 118
  7. sibula rõngastega on nii, et kui need töötavad siis ju pannakse udukad põlema, aga udukaga sõita ei tohi ja pargiga sammuti mitte.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus