Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. Minu oma seisab talvel kas gaarazis või kuskil remondi töökojas.Praegu veel väljas.
  2. Keegi selliseid asju ei soovi Täiesti uued ,pole autos olnud.U Juhi oma . Kõrvalistuja oma. Tagumine
  3. Pagan kas facel ongi selline mega auk seal plekki kohal .Aga müra summuti see on hea mõtte,prel seda ei ole.
  4. Nende piltide järgi on sul uut armtuuri ka vaja.Mis valged laigud need seal on ?Plastikust kinnitused on külgedel selle üllemisel plastikul midagi ülle mõistuse rasket pole seal.
  5. hiis

    M Azev Typ A 16"

    Ma annan siis aluuminjumi hinnast nati rohkem.
  6. Pagana millal ükskord teed korda tehakse

  7. hiis

    K: Embleemid

    Seda nad lubavad kõik,ta läheb sina küll aga ta on tiba väiksem ja hojab kerest eemale kuna pole süvendid keerepoolse plastikust tüübli jaoks ja tagumine org.on üllevalt paksem kui alt ,kuna pagas kuumer .See problem on ainult tagumisega.Võta enda märgid küljest ja näed et esimesel ja tagumine märk on erinevad kui nad sul seal org. on veel.Need mis sulle pakutakse aga on sama sugused ja nagu ütlesin rooli oma on üldse väiksem.kui org.
  8. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Oleneb kus sa asud :roll:Minu oma maksis vanas rahas 2500kr .Paigaldati 2a. tagasi M6igus ,firma ei tule meelde praegu.Plokisoojendus siis ainult,, v6imalus ka 220 juhe autose paigaldad siis oli 3000kr vist vendi jaoks aga seitsmesel taimeriga vent mul juba sees siis seda vaja polnud.Calixi oma sai paigaltatud.
  9. hiis

    K: Embleemid

    Esimese saad aga tagumist org.kahjuks pole kohanud.Müüjakse neid küll 3tk komp.aga tegelt soobivad ainult ette kapottile panemiseks.Rooli omaga võib ka lutsu visata kuna see sammuti väiksem kui vaja ja kleepis varjant.Tallinnas igal pool neid.Kadaka tee varuosadega tegelavates firmades.maksab 3tk.20eur.Kuldnepöörs ka vist pole küll vaadanud aga kindlasti leidub.
  10. hiis

    K: Piduri torud

    Kas tagumine või esimene? Tallinnas on selline koht nagu Pidurimeistrid. Löö neti sisse ja leiad ülles asuvad Veerenis asuvad Subaru keskuse taga suure maja taga.Teevad kohe valmis õige pikkuse kui vaja ei maksa ka palju.Kui õieti mäletan siis 1m.100kr koos otstega oli vanas rahas .
  11. hiis

    Bardatsjok'i lukk läks katki !

    Kui lukk katki siis tuleks tagant pardakas lahti päästa et mitte esimest osa ära lõhkuda ja kruvikatega kuskil sudides ka pardakas ise ära rikkuda.Tagant käsivahele ja pigistad näppudega need konksud kokku.Selleks muidugi peaks teadma kuidas need asjad seal üldse kinnitatud on.
  12. Kellelgi tallinnas on rentida gaarazi ?Kuiva ja võib ka soe olla. Hinna võib ps panna.
  13. See inimene ehk saab ka olla abiks.http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=10&t=1668
  14. Mulle isiklikult istusid kroomituna paremini ,liiga palju neid musta värvi velgesi igal pool. :roll:
  15. hiis

    M: 325i 126kw 86a

    Lisa on vale nagu eixx juba ütles ja omanik ütles ka et see algus aastate pre-lisa ning teab seda ise ka. 8)
  16. hiis

    M: 325i 126kw 86a

    Ma olen näinud ja ma küll ei ütleks et ustel midagi erilist viga oleks. Vana auto ju millel org. värv peal.Stangel võibolla on väike mõlk kellel neid ei oleks või mõtled neid lisa tulede kinnituste päras? Sorry OT.Võta kui up.
  17. No prob. on lahendatud juba ammu ja kork ka olemas juba.
  18. hiis

    M: 325i 126kw 86a

    Varuosadeks ma seda küll ei teeks.Plekk on autol põhja alt korralik,ühtegi keevitus kohta pole,seda on ta teema piltides isegi näha .See üks tiiva äär ei te veel tervet autot auklikuks.Esipõll vajaks ainult kerevärvi ja seda õiget lisa alla.Polstrid on ka kõik ühesugused sellised nagu esiustel on.Rallikas tänava kontitsioonis.
  19. Kanga poest või esindusest tellides .Mööbli tööstusest tuttavate käest. :roll:
  20. Ok.Mahutuvuse erinevust seda ma tean ise ka muidugi aga torustik ja pumbad pagi sisesed jne.Või on kõigil välised jne.lihtsam siis vist enda oma uueks teha lasta . :roll:
  21. Kuidas siis lood küttepaakidega on?
  22. Kütusepaagid ja nendega seonduvad asjad on erinevad või siis samad? :roll:
  23. Tavaline kõrvalistuja poolne iste siis 15e.Riie täiesti korras .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus