Hüppa postitusse

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    2012 KALENDER

    Noh ma ei oska midagi muud õelda kui et foorumlased oleks võinud lihtsalt rohkem nagu vastavalt kuuajale hääletada siis oleks ka talve kuudel rohkem lund näha.
  2. hiis

    2012 KALENDER

    Tegin ülekande ära ,kas oleks muidu linnast ka kuskilt võimalus kätte saada olnud we?Maksin igaks juhuks ka selle ümbriku raha.Võib posti ka panna.
  3. Huvitav sul kirjas et tagumised kinnituvad 5 poldiga aga piltidel on ju esimesed ka 5 poldiga ehk siis kõik nagu kinnituvad 5-ga.Või on neil ainult 4 polti sees.
  4. hiis

    2012 KALENDER

    Minule prqegu 1 aga kui sulle kätte mõni jääb siis võin ära võta. Jaanuar -Urmas 2 Veebruar-Tiit 2 Märts-Mario Kli mov 1 Aprill-Madis Juht 1 Mai-Kristjan Püvi 1 Juuni- Eigo 4 Juuli-Eduard Otema 1 August-Aleksander Kullamaa 2 September-Kaspar Kaabel 3 Ooktober-Ain Pahkel November-Andrus Detsember-Tiit 2
  5. Mis tekst sul selle M märgi all on eixx ?Teistel on mingi VDO .Müü mule maha see , või on sul kasutuses see?
  6. Mattid on alles aga pean seda hinda vähe mõtlema ,Tegu on täiesti uute mattidega ,kinnitused on ainult kasutatud asjandused kuna pooled olid puudu kui kunagi sõbralt need ostsin ,ta oli laenanud neid oma auto tarbeks.Vastas pooled ka puuduvad.Pean UM uurima kas neid veel saada võimalik on.
  7. Pagan vaatasin veel Novembri kuud aga sellegi poolest olen siis ka tööl.Ma saan palka 20 alles
  8. No nädala sees kohe kindlasti ei sa ja 12 olen ka tööl pole näed kunagi isegi neid kolmapäevaseid üritusi külastanud kuna see on täpselt see päev kui saaksin tulla vist ainult puhkuse ajal ja seda on ainult kord aastas.
  9. hiis

    M: E30 325 125kw kupee 88a.

    Veljed müüsid maha we?
  10. hiis

    valuveljed 17" 4x108.

    Kas neid nagu teiste auto vidinate all müüma ei peaks pole ju Bmw auguvahega veljed.Kui nad siiski 4x100 pole.
  11. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ma olen võtmed koos 3a.lapsega autose jätnud ja see suutis kesklukkustuse nuppule vajutada mis asetseb käigukangi taga 7-sel ja mina ei saanud siise ja laps ei saanud aru miks teda välja ei võeta .Meelitasin teist tükk aega elektriakna nuppule vajutama.Aga ega ma ei õppinud veel sellest veast teinekord jäätsin veel auto käima ja magava lapse autose tagasitules sama jama jälle,siis pidin varu võtme järgi minema kuna teda ei huvitanud apsolutselt see et uksed kuidagi lahti tuleksid.õnneks ei olnud kaugele vaja minna ainult 2km .koju.
  12. hiis

    K: Tuled 2

    Jänx palju siis org Hella ka maksab ja kus kohast sa nad ostsid
  13. Müüja siis tagatuled, välimuselt nagu uued,kasutatud vist ei olle.Hind oleks 65eur.Tel nr 56909675
  14. hiis

    K: Tuled 2

    Kui soov siis selliseid võin aidata seebida. http://www.schmiedmann.fi/3_sarja/E30/Varusteet_-_lisalaitteet/Valot_ja_vilkut/sivu1.htm#201
  15. Ilus ainult sellest ei sa aru mis kuradi pärast see armatuurlaud sellise tuning vaibaga ülle on tehtud on?Oleks võinud nahaga teha.Kas udukaid pole või on need mingid õhuavad seal neil.
  16. hiis

    K: Tuled

    Mille müüjat keegi kätte ei sa we?
  17. Mõtetud müüjad tel nr ei viitsi panna ja emaile ka lugemas keegi ei käi. :angry:
  18. Vajuta rohkem võimaluste nuppule selle kasti all kuhu teema kirjutad ja seal värvilise A ja vigurinäo all on väike pildikevajuta sellele ja siis saad pildi panna mille oled alla laadinud imageShack või kuskil mujalt.
  19. Ma sooviks siis smoked kiledele 4x14 ja pre udukate jagu sammuti 2x100x180
  20. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Nagu traktorit vanasti käima pandi,vana kooli vend. :D
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus