Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kalev88

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  34
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  2

kalev88 võitis päeva viimati 8. jaanuar 2015

kalev88 sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

3 meeldimist

Kasutajast kalev88

 • Tiitel
  Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

88 profiili vaatamist
 1. Müügid uued pidurikettad ja klotsid (ferodo) Lisaks vedeleb ka üks tutikas rattalaager. Masin, millele need mõeldud olid on e30 316i. Aga kuna endale tulevad teised vidinad külge siis need jäävad kahjuks üle. Asukoht: Viljandimaa Kontakt: 56175522 Hind: Pakkuda midagi huvitavat e30´le vahetuseks või mingi ca 80eur.
 2. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Nüüd tuleb pisike vidinate kogumise paus kuni kere jõuab töödest tagasi. Mootoril ilmselt läheb vahepeal kaan veidi tegemisse ja saab kergema hingamise. Samuti saab hooratas väikse ´´dieedi´´. Eks püüan keretöödest teid ka piltidega kostitada.
 3. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Tegemisse läks tuttava juurde (Lauri Peegel). Kutt siiani Soome mõned ameeriklased teinud ja ta enda firebird näeb ka väga hea välja. Sellest lähtudes otsustasin tema kasuks. Töö muidugi suuremahuline ja päris kulukas. Endil meil polegi suurt muud teha kui nüüd mootoriga ´´pedereerida´´ ja ilusaid juppe välja sebida. Täna teeme klapikambrikaant ja sisselaske kollektorit (puhastamine/värvimine) Auto tuleb M´i sinine ja valge jääb lisavärviks. Seega kapotialune tuleb samuti sini-valge.
 4. kalev88

  M: 2.5" roostevaba summuti

  sedaanile ei sobi ?
 5. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Kere läks täna tegemisse. Saime kätte ka klapikambrikaane soodapritsist. Veebruaris saab kere kätte ja saab ilusaid säravaid juppe külge hakata kruvima.
 6. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Sai ka nüüdseks hea diili compacti tagasilla ja esimkäändmikuga. Need peaksid samuti bolt-on vidinad olema ?
 7. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Täna rändasid FK istmed minuni. Hetkel veel küll kileall toas ja tv vaatamiseks mõnusad
 8. kalev88

  316 '90 - Kalev

  update 1. plokk kuumakindla värviga tehtud 2. genekas küljes 3. pingutus rull ja pinguti ise uus ja küljes 4. Rihm raibe oli AC´ga oma, tuleb homme ringi vahetada
 9. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Täna sai uus väntvõlli andur ja taastatud generaator+starter. Klapikambri kaas peaks tulema pritsist samuti homme. Seejärel veel karteri tihend ja saab kogu kompoti kokku laduda.
 10. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Tasa ja targu valmib mootor ka.
 11. kalev88

  M: MHW tagatuled 200.-(3tk)

  Lihtsalt upidatmiseks ja enda harimise pärast. Et mille poolest need tuled erilised on ?
 12. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Update päeviku suhtes: Mootorile mõningate detailide tellimine, puhastamine, värvimine. Kere järgmise nädal EHK tegemisse, raske leida tegijat - kes teeks hästi ja kellel aega oleks. Ammu ammu juba ootame, et saaks kerega ´´ühelepoole`´. Kellegil mingit Mõnusat M-tech rooli, miskiseid hea kujuga istmeid või muid edevaid vidinaid pakkuda on siis võib seda julgelt teha.
 13. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Starter ja genekas lähevad taastamisse. Uus veepump, siduri survelaager olemas. Siduriketta peaks ka miskise kangema pisut vaatama. Kere peaks ka see kuu minema tegemisse.
 14. kalev88

  316 '90 - Kalev

  Pisike update veel: Kuna keretegijatel käed-jalad tööd täis siis masin läheb keretöödesse alles november/detsember. Kere sai veel veidi puhastastud üleliigsetest vidinatest ja ootab katuse all oma aega. Punane südamedoonor leiab oma ´´õnneliku´´ lõpu metalli kokkuostjate juures, juppidele erilist turgu pole siiani leidnud ja kuna juba häiris see romula siis said kõik üleliigne kokku korjatud ja läheb jeehat. Ilmselt see aasta näeb pilte ainult veel mootorist ja selle korrastamisest (RV torukollektor, sidur, kaane hingavuse parandamine, uued tihendid/simmerid.
 15. kalev88

  325e kupee 1985 - Trax

  Ja mis tema sihtotstarve olema hakkab ? Rajale ?
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus