Jump to content
E30 COMMUNITY

tarvi

Foorumikasutaja
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About tarvi

 • Rank
  Bemarivend

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rattakoopa kaared puudu, ainult need külje omad on.
 2. Karbis ei tohiks erinevust olle, peaks sobima. Asuvad Raplas 40e mõlemad kokku.
 3. Müüa või vahetada ainult küljelaiendid BBS laiendite ringist. Orginaalid teisi osasi ei ole. Vahetuseks sobivad ka replikad, teised tuuning osad (stanged antikad),vähe katkised, viga saanud, rikutud. Rapla. 56225111
 4. Müüa kupee avatavad tagaaknad 270eur Hetkel autoküljes, liistud värvitud punaseks kerevärvi. 56225111
 5. Ostan m-tech 1 tagumist spoilat, alumist plastik osa, võib olla stangega koos. Seisukord pole oluline, kasvõi tükkidena.
 6. Enda m30b35 pre-faceil peal miskid 2,5 juhtmed pistik ilusti koos juhtme pikkused paigas. Vedama pidi vaid tahomeetri juhme ühe ja temp anduri e30 oma panema. Kõik toimib ilusti.
 7. Kardaan sobib, miski bmw originaal, suure muffiga kõik osad originaal bmw ja tasakaalus. Mis õieti kokku sobivad, ise otsisin sobiva pikkusega bmw gardaani ja panin alla. Töötab juba 5aastat nii.
 8. Kas kellelgi on pakkuda või teaks kustkohalt saaks küljelaiendite lühemad otsad, mis on esi poritiiva all ja kinnitused ei pea olema terved. On need vist mingid FL laiendid.
 9. Ei ole kõige osavam otsija ja äkki keegi oskab aidata. Kust leiaks ja mis maksaks originaal vedrule camber plate ja tagasilla reguleeritavaks tegemiseks vajalikud jubinad? Lugupidamisega. T.
 10. Müüa kõik masina küljes tuuning laiendid, stanged, antitiib, ilurõve, pakkuge oma hind.
 11. tarvi

  O:Pakkuge e30

  Soovin osta e30 ja ootaks pakkumisi. Seisukord ja kompleksus pole olulised. Eelistatud odavamad.
 12. Mis originaal mõõt e30 roolivõimu rihmaratastel nii pumba kui vända oma?
 13. Latti kardaan vahetatud aga jh ülejäänud osad pole ammu vaadanud. Ja roolilatti pole ühtegi lahti võtt peaks mõne katkise võtma susteemist aru saaks. Selge rihmaratta panen vana tagasi. Kuigi tea mis mõõtu üldse originaal e30nel on rihmaratas? Aga kas selle roolilati asendit tasub ümber tegema hakata muudab see midagi juhitavuses? Tänud!
 14. Rool natuke originaalist väiksem, aga teisel ilma võimuta varjandil sama mõõduga on ikka ok. Roolilatt esimestes aukudes ja vahetükid üleval. Küsisin ka 2 sõbralt kes ralli sõidavad neil ka esimestes aukudes aga vahetükid võrdselt pandud aga neil m50 mootor ja kõik ok. Sain täna rihma väiksema rihmaratta jaoks läks vähe paremaks kuid kaua see nii vastu peab. Huvitav tagasivoolu kuidagi paremaks tegema voolavus parem oleks?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy