Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

hiis

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 785
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    46

Kõik, mis hiis postitas

  1. hiis

    coilooverite paigaldus

    Siin paneb kyll..http://www.youtube.com/watch?v=qnjWkVUs3NA
  2. Soovid siis nr.1 nuppu et teha see nr.13 nupp koos kottiga .
  3. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Oh teid stepseleid pistke siis pistikupesase.
  4. Hullu pole seal kyll midagi . Teema ka siin.
  5. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei tea ma olen kyll rahul calixi plokki soojendusega .Mootori plokk ilusti soe peale 2tunnist stepslis olemis ,*pikkemal k'arsatamisel ei n'ae m6ttet ,mul taimer kell vahel) aku ei kuulu ega midagi .Kylma ilmaga on isegi kappoti j'argi n'aha ilusti et soojendus taga .Ma eriti seda webastot ei poolda kuna see kuulutab akut p'aris mehiselt ja mingi aja tagant vajab see rautselt hooldust kui ta just enne nahka ei l'ahe yltse ja remont pole teab mis odav ning varuosad ka .Mul 2 autol plokki soojendus ja peale paigalduse investeerimist pole nende peale rohkem raha l'ainud ja toimivad t'aiesti laitmatult m6lemil vist peal olnud need juba pea 7a.
  6. hiis

    M: E30 Strutbari plaadid

    Keskmist osa oleks ka vaja ?
  7. hiis

    Võtmetoorikud e30-le

    Ma v6ttaks 2 tk.
  8. hiis

    M: m20b25 summuti esimene osa

    Siis mingi 100 eur we.
  9. Kui torukolle myygiks siis hind ja kui juhi must polster veatu siis v6ttaks selle ka.
  10. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Willard see on M-tech 2 tagumine stange yhes tk. Huvitav see peab olema merevaigukollase v'arvusega .Mul see suunatule v'arv on oranz kui vilgub ,muidu on kyll v'alimuselt tuume aga TYV inimesed ikkagi mainisid et ei tohi ola tumme .Kui poleks kergelt tuttavad inimesed siis l'abi kindlasti lastud poleks kuigi t'oodates ju arusadavalt nagu org tulelgi.
  11. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Sul l'aheb juba auto v'arviga k6ik kokku .Eestis vist ple lubatud punane suunatuli ,aga v6ibolla on seda ka muudetud nyyd ,aga sulle soobiks Usa styl omad muidugi veel rohkem .Mustal autol kuidagi yhtlustab auto jumet see tumedam tuli .Ma nyhkisin enda omad ka paar aastat tagasi lakkist puhtaks mis olid siis kyll punasega tehtud kui ostsin ja ebayhtlaselt oli kuidagi ,tegin yhe musta lakkiga yle ja pagan kuidas see org tuli karjus seal oma v'arvilisusega .Lakki saab allati eemaldada kui vaja ja ongi org tuli j'alle .
  12. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Rool maha ja allumine syyteluku plastik katte ka siis p'aased pistikule liigi ning2 kruvi hoijavad kangi ja ongi k'aes .4 kruvi ja yks suur muuter .
  13. hiis

    Elektrilise antenni parandus

    Ma v6ttaks ka yhe saab saatmise kuludelt ka kooku hoida .
  14. hiis

    Flantside valmistamine ?

    Ja mis nende flantside hind on?
  15. hiis

    müüdud

    P6hjamatt l'aheb kyll aga tagumine osa on v'ahe suurem selle otsiks kyll seedani oma,aga l6igates peaks ka selle soobiliikuks saama. Polstrid peaks v'ahemalt samad olema.
  16. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Head vana l6ppu ja Uut paremat
  17. hiis

    m: e30 kupee osadeks

    M6ttetud teemad piini siin infi nagu oleks kuuaega aega siin neid juppe taga ajada.Moded peaks need tel ja asukohata teemad juba eos sulgema.
  18. hiis

    KALENDER 2014

    Millal siis uuesti kodus ,hel aga k'atte ei saanud
  19. hiis

    Lobamokkade rubriik

    Kivisaarel on nokia lumina 900 mingi ,kuulsin just paar kuud tagasi kui r'aakis sellest ja oli oma i phon 1 ka siise lylitanud peale poolt aastat seismist siis see oli 'ara hangund ta enda s6nade j'argi v'ahe aja p'arast . Mul on samsungi pool nuti tel siis 2 kaardiga tel kuna tel kaarte on palju Gps on autos olemas tel ei vaja seda ,pole siis kordagi kasutanud . Netis k'ain siis nii palju kui v6imalik ikka suurema eekrani taga ,ma ei te chulo ma saan kyll n'aritud 6una tehnikast ilusti k6ike n'aha ilusti ei hakki ega midagi ,muidugi mul seal ka kaart sees ,ei kasuta wiffiga seda . Aga v'aikse tekstiga tel kyll vihkan ei hakaks endale elus sellist muretsema .
  20. Diisel see auto kyll ei ole .
  21. hiis

    M: M-Technic II rool

    Siin foorumis sama rool 60 eur eest myya ,mis on t6en'aoliselt juba l'ainud .Aga noh 200 eest myyb seda p'aris kaua .V6tta kui UP.
  22. hiis

    M: M-Technic II rool

    Ma v6ttaks selle lambi saad ps palju soovid ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus