Hüppa postitusse

lepa

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    703
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    30

Kõik, mis lepa postitas

  1. lepa

    M: m20b25 generaator

    Korras asi Bosch 80A 30.- 58049964
  2. lepa

    O: Generaatorit

    Võrus Liigub ka Tallinna M20 oma 35.-
  3. lepa

    Kes, kus ja keda nägi

    Olin ja müüsin maha ka eile. Läks Tallinnasse Punane kupee sai kokku ja vahest liiklen tollega nüüd🙂
  4. lepa

    M:m20b25

    Kõiksugu mootori tükke võib küsida. 58049964
  5. lepa

    M: tweetrid

    Äkki mõni tümpsumees tahab 🙂 Paku hind.
  6. lepa

    O:e30-3500.-

    https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3098921&rhash=cf9a Alla said tutikad rehvid.
  7. lepa

    O: karbikatted

    Ostan touringule karpikatted.
  8. Mm, õige läbisõit jh 360 midagi. Ma ei tea kas eelmine vend keris või spido vahetatud. Aga mnt ju kõik ilusti näha. Häirib see et raiskad teiste aega, oma mõttetu mölaga Sinule ei müüks ma seda autot 10 tonni eest kaa. Neid on mitmeid kes ei soovi sinule müüa 🙂 Las ta jääb nüüd, väga näotuks läheb ära
  9. Korraks jh Kloun osta omale ükskord auto ära ja jäta automüüjad rahule
  10. Touring kolm päeva müügis olnud😂 Mis sügisest saati Sügisel oli jh ja ma ostsin ära juu
  11. Minu masin Sai sügisel suure hurraaga ostetud Aga elu näitab seda et pole nendega aega sõitagi, rääkimata nende lakkumisest
  12. lepa

    Lobamokkade rubriik

    Lobiseme ka Kust saaks ok hinnaga uue fl esipòlle Mis istuks normilt kùlge
  13. lepa

    Peeglid ei tööta

    Mul ùhel pool sama, oled veale jàlile saanud?
  14. lepa

    O: keskluku relee

    Vòrus 15.-
  15. M47d20 vànt M52b28 keps M50b25 kolb Ùks tuttav ka puuris s50 kolvi peale.
  16. Ma panin teise vànda ja kepsud,kolvid. Ei puurinud Bemmi jupid kòik Maaùlikooli pingis rattasse 116kw Org.kaanega
  17. Kõige odavam teha 2 liitriseks ja plokikaas portida.
  18. lepa

    Ostan sedaani uksed/tagaluugi

    Roosteta tagaluuka ka Vòrus Kui huvi 58049964
  19. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2912105 Keegi teab midagi?
  20. lepa

    O: is lisa

    Ma võtan ka replika, seda sellepärast et ei tea kauaks seda ette tahan jätta, vb ei meeldi enam ja panen org. tagasi Nii-et kes saab,viitsib,tahab tellige mulle kaa
  21. lepa

    O: is lisa

    Enne kevadet vaja ei lähe, ehk ootame veel
  22. lepa

    O: is lisa

    Ostan korraliku is stange lisa. Võib ka uut pakkuda, keegi vist millalgi müüs neid siin?
  23. lepa

    Lobamokkade rubriik

    Kui võimsad teil need masinad on Ma oma 400+ hp ei jõudnud ühtegi ära lõhkuda, kolm suve paugutamist. Lõpupoole ikka loksusid mehiselt, kuigi uus omanik pole ka neid veel pooleks saanud
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus