Hüppa postitusse

Turbiin

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    567
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis Turbiin postitas

  1. Turbiin

    O: Strutbar

    otsisin, mis ma otsisin aga sellist asja sealt ei leidnudki ülesse
  2. Turbiin

    O: Strutbar

    pole aega ise aretamiseks, muidu teeks küll ise
  3. Võib olla ka täiesti uus, võib pakkuda netilehekülgi kust sellist asja leida, jne võiks olla midagi sellist: Pakkuda võib ka tagumist: PS! või 56477545
  4. vahepeal tegeleb niisama lollustega
  5. Tänud! Tagatuled on tellitud netipoest ja laialdaselt saadaval :wink: www.gup-tuning.ee lehelt tellitud täpsemalt. Auto seisis jah väljas mingi aja kuna endal hakkas korra kiire ja käisin tööriistu juurde toomas
  6. Tegu open dif'ga ja käitub suht ettearvamatult konarlikul teel Tõsi, tee oli nagu kartulipõld Edit:
  7. Väga suured tänud, võtan ühendust niipea kui vaba aega leian :wink: Pilte tuleb lisa.... EDIT: Sai käidud jõudu proovimas Type-R'ga (147kw)
  8. senikauaks jääb peitu kuni uut väljalaske süsteemi valmis pole
  9. Turbiin

    Lobamokkade rubriik

    Läti tuuning on saatanast, voolige ise.....
  10. Turbiin

    Lobamokkade rubriik

    on vahetatav ja kood on: 51 71 8 181 460 siit leiad hinna kui koodi sisse toksid: http://www.h2.ee/search.html
  11. Samas otsin ka kedagi kes nahataks ära mul kaks istet. Istmeteks on kaks Recarot Ford RS2000 pealt, täpsemalt sellised:
  12. Eks neid liigub siin-seal igalpool aga hind on see mis hirmutab. Ebay abiga saaks kindlasti saksast midagi sulle kui huvi olemas. http://shop.ebay.de/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A5239&rt=nc&_nkw=e30+LSD&_dmpt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=3&_sc=1
  13. Turbiin

    Lobamokkade rubriik

    Kes plaanib 2012 Gatebil'ile norra sõitma minna?
  14. Turbiin

    Lobamokkade rubriik

    VW Open 2011 Finland/Salo nr 1 nr 2 Roheline peletis sis M5 konega ja lennuki turboga sama pill millest juttu tehti siin varasemates postitustes et olevat käinud käre kolmene Shell'i tanklas vantaal.
  15. Turbiin

    Lobamokkade rubriik

    TURBO SUPERCHARGER NITRO ja PAKK MYNTONIT! Igav on, rääkige midagi toruraamidest!
  16. Probleemid aga sellevastu oli kohe rohi olemas - relakas 8) Vanad pildid küll aga siiski, to keep it fresh! Üpris varsti tuleb suurem update!
  17. SELLELE LEHELE KA UUESTI EDRA testipäev [21. mai. Tartu, Raadi Lennuväli] seal oleks päris vinge kokku saada, osalustasu on 15eur EDIT: Osalemine ei ole kohustuslik!!! Põhiline, et kohal ollakse
  18. EDRA testipäev [21. mai. Tartu, Raadi Lennuväli] seal oleks päris vinge kokku saada, osalustasu on 15eur
  19. Turbiin

    Coilover

    üldiselt on ikka suurimaks teguriks coili valimisel kasutusala, tänavasõiduks on suur lollus sellised asjad omale alla keerata, müüakse piisavalt häid amorte ja vedrusid niisama eraldi ka. Kes teist muudab auto kõrgust iga nädala järel?
  20. Turbiin

    Coilover

    Sõidetakse nendega ka ilma probleemita, kellel käed otsas teeb tugevdused lisaks, see raha köömes coili enda kõrval :wink:
  21. See oli sinna toodud näiteks, et pannakse ka mujal e34 silda e30 alla, pole tegu minu auto tagumise sillaga aga umbes selline hakkab ka minu auto sild välja nägema. Tsinkimisse saatmiseks ei pea detail olema roostevaba! Võib esineda roostet! Detail käib läbi päris mitmed happevannid ennem kui tsinkimiseks läheb. Ma ise olen suuremad detailid lasknud liivapritsiga üle enne tsinkimist. (Võru Galvaanika Tehas - ei ole kindel kas enam töötab)
  22. Sillatala kinnitused eespool tuleb kokkupoole viia, tulevad alu puksid kõikjale. Taga tuleb teha kere külge kinnitus päris nullist, mitte et see probleem oleks Sild ei ole sama lai, 6cm laiem aga see tähendab, et saan minema visata praegused 2cm flantsid mis seal hetkel on. Vedrustuse poole pealt tuleb kasutusse võtta Coiloverid.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus