Hüppa postitusse

Turbiin

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    567
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis Turbiin postitas

  1. ühesõnaga kasutage originaal juppe 8) EAL kaart ei anna õigust linnavahel sõita, nii ta on jah.
  2. Puur on küll popp ja noortepärane aga härra suure kõhuga sinine ütleb selle peale karmid sõnad ja annab selle peale kena kollase lehekese. Olen ammu tegelikult mõelnud juba et kuidas saaks puuri varjata autos help!
  3. see on kuidas kellelegi, powerflex vast jah peale orig puksi kõige parem aga kui jutt ikka täielikust plastik vidinast, siis peab kindlasti mõtlema kus sõita ja silmad punnis esiklaasis vanamehekombel teed jälgima.
  4. kui hakkan kasutama powerflexi siis kindlasti ka strut'id + mõningad mod'id kere osas
  5. üldjuhul nende polü. puksidega see asi et mõeldud ikkagi rajale. Meie kõigi õnnetuseks on eesti teed sellises olukorras kus polü puksid ei tulegi kõnealla just täpselt selle pärast mida me tunneme oma tagumikuga. Kui orig puksiga vahetad sillaosi, siis polüga tuleks hakata ka kere remondile mõtlema, siia alla kuuluvad siis ka PowerFlex'id kahjuks. Tänaval liigub suht palju masinaid mis on powerflexiga järgi aidatud aga strut'e enamjaolt neil ühelgi pole, ning loomulikult kõvad vedrud ja madala profiiliga rehv, see kõik näeb kena ja "sexy" välja aga keegi ei mõtle mis kerega saab..... Mina lähen hetkel originaal pukside peale + klaasiliimi natuke. Hakkan liiklema sellega tuleval suvel igapäevaselt ja ei taha suve lõpuks invaliid olla
  6. Mootor on, aga see on kõik pulkadeks kakutud, et uued osad sisse saada aga kuna mul ajaga seis suhteliselt jama, siis ostan arvatavasti raimo mootori sest see on täpselt see mootor mille mina oma juppidest kokku saaks. Raimo mootor läheb vahele ja enda jupihunnik jääb siis varuosadeks. EDIT: see mootor oli tõesti R4 ja 1,8 IS mis praeguseks müüdud. Õige mootor omab kubatuuri 2800cc 8) Skeleti viin arvatavasti ikka värvi okt algul ja seejärel katusealla
  7. Pikalt lolli juttu ajada ei viitsi, pildid : LSD Unit Suur korpus laiali võetud: Sai kenasti masin treilalt maha jälle võetud ja tagasi hoovipeale mätta otsa istuma jäetud.....(teatud põhjustel) Sai siis taaskord kõik kama välja tiritud ja vaadatud mis sis ikka veel puudu on
  8. M-Tech loodan et kunagi kui auto valmis ja raha üle hakkab jääma, siis tuleks praeguste velgede kõrvale just RS 8) sellega on aga jama, kuna raha ei jää kunagi projekti kõrvalt üle nagu sa isegi tead
  9. Täpsemalt siis tegu OZ Futura veljega 8) http://www.felgen-garage.de/Showcars/Florie30.html
  10. tänud kaasrullijad põhjalikult on tehtud kere pealtpoolt, põhjaalune tahab veel nokitsemist ja arvatavasti ka keevitamist siit-sealt, siis oleks ideaalses seisus see kere! Velg ei ole keskin :wink: Tegu OZ valikust veljega esimesed on 8 laiad, tagumised 9 laiad ja tolle 17 koopaservi taga pole veel podida jõudnud sest ajast jäi väheks. seni võite nõu anda kuidas neid kõige ohutum teha on Täna oli jälle eero karvane käsi mängus Sain kätte amordilaagrid esimesed.....no ja muidugi TOPRAN Kuna see masin hakkab olema linnasõidus igapäevaselt siis viskasin hetkel plast-alu pukside mõtted prügikasti. Tagasilla suuri pukse aitan kaasa klaasiliimiga, usun et enamus teab seda trikki 8) ahhjaaa.......eerole veel üks täpikeste rida * pidurisüsteemi voolikud (6 tükki) * e36 tagumised piduriklotsid * e38 730i piduriklotsid esimesed * õõtsapuksid tagumised midagi kindlalt veel kui meelde tuleb, praegu aga vaja puhata
  11. auto värvitakse ikka vastavas töökojas profide poolt
  12. värviks vägakõigemustem must mida turult saada ehk 086 bme valikust 8)
  13. juhtunud vahepeal? ....auto valmis värvikambrisse sõitma, või sis ütleme et vähemalt sinna tõstmiseks valmis! seest, pagassist, kapoti alt värvi all. mõningad osad on kogunenud mulle....
  14. Treipink olemas, eks midagi annab ikka korraldada kui ei mahu, sis tuleb käsipidur ümber teha hüdrauliliseks nagu seda on mu A6'l
  15. hunnik juppe lauapeal * e36 esimesed rattalaagrid * e36 M3 pidurikettad 315x28mm * Bilstein B8 esimesed amordid(jõuavad lähipäevil) * e30 esimesed õõtsad * e38 740i pidurisuportid + Piduriklotsid (328x30mm ketastele) olemas ka 4-kolvilised brembod millele ei leia klotse. * e30 tagumised rattalaagrid * e36 tagumised piduriklotsid Puudu... * e36 pidurisuportid (325i and up) * esimesed stabika kondid * kõik voolikud-torud * käsipiduri süsteem * tagumised amordid * Stabika plastik puksid(powerflex) * Püstaku ülemised laagrid * tagumised amordi padjad + hunnik si**a veel uuemaid pilte kui eestis olen :twisted: auto seisuga 20.06.08 (käsipiduri jätsin peale, et varastel raskem oleks) Praeguseks masin seest, kapoti alt ja pagassist uue värvkatte saanud.
  16. nii, väike jama ja oleks abi vaja.... kui kellelgi on olemas POWERFLEX tagasilla suurte pukside mõõdud, oleks tänulik, samamoodi oleks hea kui saaks difri puksi läbimõõdu teada. ise olen hetkel asjadest väga kaugel, muidu mõõdaks ise
  17. m20b20 rod lenght on 130mm
  18. auto edeneb tasa ja targu, nii kuidas aeg lubaba, praegu aga tööasjus välismaal... auto põhjaalune on saanud uue kaitsva kihi, muidugi enne seda sai põhi roostest puhastatud liivapritsi jõul. Liivaprits sai tehtud võimas, paak 100L liiva jaoks, kompressor mis andis 12 at, liivapritsile ülerõhuventiili külge keerama ei hakanudki, panime pimeda Ai kus võttis seda bitumenit põhja alt lahti.... niisis, pole asi kaugemale jõudnudki, kui et kõik liivapritsitatud kohad kerel on krundi all ja põhi siis uue bitumeni kihi saanud. Sillaosast on koos esisild, mille lõpplik madaldus on -115mm amortideks Bilstein B8, kõik kuluvad osad on uued. Stabikas on 21mm koos plastik puksidega jne. kõike siia ülesse lugeda ei jõua. Tagasillas muutusi pole peale selle et tulevad plastik puksid kiikedele, suured puksid on tehtud eluaegsed ehk sis alumiiniumist 8) Difri puks on ka plastik, amortideks B8'd, differ 3,64 LSD uksed, pagasi luuk, kapott, tuuletiib taha, põll, küljelaiendid ja muu selline ootavad värvikihti!!! 8) vahepeal on valminud ka koduleht autole http://www.zone.ee/mardo53/index.htm see vajab küll uuendamist aga pole võtta neid uusi pilte, töö läpakasse neid ei pannud midagi siiski leidub. ükski pilt ei kajasta praegust seisu kahjuks
  19. kõik oleneb hinnast mida pakud, siinmail on kõik müügiks Mtech2 tuleb kindlasti aga ega kõiki häid asju ju ka korraga ei saa :wink:
  20. ilusa ja võimsa poole pürgin jah aga arvestades madaldust siis vaevalt et see mugav olema saab praegu siis niipalju uudiseid, et tagasild sai kenasti harja näha ja värv talle ära vaadatud, õõtsadega tegeleb veel....sinna tuleb paar modifikatsiooni 8)
  21. Madaldus tuleb veel korralik teha, kõigepealt tuleb aga velg otsida, õigemini ära osta ja siis saab alles vaadata kui madalale asja viia saab :wink: Just nimelt saigi auto ostetud kere pärast sest see on ikka väga heas korras, see siit-sealt roostes ei ole nüüd küll selline asi millepärast ma oleks pidanud selle ostmata jätma, käed on mul õiges kohas ja tööd ei karda aga tihtipeale hakkab asi ajaliselt kitsaks minema. IS turbotamist olen uurinud ja sai ka Raxx'iga arutatud. IS pidi oma hea 9k rpm kenasti vastu pidama, seda muidugi performance juppide ja vastava sisuga plaan on ikkagi sinna pool tuhat HP kanti saavutada aga seni kuni IS turbotan läheb aistevahele arvatavasti 141kw Edu ja seda teist läheb ka ikka kindalsti kõvasti vaja, elu ka vajab veel elamist :wink:
  22. BMW 325i Coupé 1990.a. Algul... ....ja nüüd. Mootor enne..... .....ja nüüd. Kere on täiesti tühjaks loobitud, keretööd tehtud. Mootor on hetkel ajutine 141kw 2,5L, hammasrattaid segan Getrag 260/5 kastis ja jõu maha aitab panna suurkorpus Visco LSD 3,64 ülekandega. Uue mootori komplekteerimine. * M50B25 plokk * M52B28 Väntvõll * Uus õlipump * Uued ketid * Uued hammasrattad * Uued ketitallad + pingutid * Eagle kepsud * Wiseco kolvid * Õlijahutus väljavõttega filtrijalg * Vems * Holset HX50 * PPF BOV * 60mm WG * 2,5TDS saaled * 600x300x100 IC * 325i Tropic radikas * Nuke kütuselatt * Nuke kütuserõhu regulaator * 2x Bosch 044 pumbad * Kütuse paak pagassi * Uued kütusevoolikud * 8000rpm klapivedrud * Racing klapid * Sport nukad ja kõik muu mis sinna kõrvale üleslugemist ei vaja
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus