Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

bergo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    240
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    9

Kõik, mis bergo postitas

  1. bergo

    Head muusikat autosse :)

    Elustan seda teemat ajaviiteks
  2. Ma liikusin ka 4 paiku minema, sest paistis, et kuiva asfalti ei ole lootagi. Sellegipoolest oli seal uisutades nalja kui palju ja sai oskusi lihvida küll. https://picasaweb.google.com/112284389473985782304/Rajapaev Siit lingilt saab vaadata mõnda pilti ka, mis ma tegin. Lõpus tegi küll tüdruk ainult minu autost pilte
  3. Müüa rattaflantsid. Asuvad Tartus ja satun ka Tallinnasse. Saata võin ka. hind 5 euri. 5189916
  4. bergo

    Lobamokkade rubriik

    Keegi omale huvitavat bodykiti tahab? http://www.autonet.ee/uudised/autouudised/3-series-e-30-tuning-52867.html
  5. Kõlab nagu väga lahe üritus. Ma üritan kohale tulla. Polegi veel e30-ga jõudnud ühelegi taolisele asjale.
  6. Kõige sarnasem velg, mis ma tean, on Kerscher Carmona
  7. bergo

    Head muusikat autosse :)

    E30 on siin videos täitsa esindatud. Muidu ka päris äge lugu ja video
  8. Võib-olla see. Kui teen mõne parema pildi, eks siis pakun uuesti.
  9. need peaks küll huvitavad pakkumised olema siit kellelegi: http://www.auto24.ee/used/1052366 Baur ja preface kupee.
  10. bergo

    O: Madaldussarja

    Ma julgen soovitada FK toodangut, need on uutena päris ausa hinnaga ja kvaliteet tundub väga hea, 75/50 on mul omal all ja väga ok. Ainult vedrud võisid maksta kuskil 70 kanti. Aftermarket.ee pakub neid igatahes.
  11. Oi kurat, neid küll tahaks. Samas terve teise rullika hinda hetkel veel ei raatsi välja käia nende eest
  12. bottlecapidega tundus madalam, aga ega ta jah mingi väga hull madaldus ei ole, saab ikka üle lamava politseiniku veel Ta pole veel paika vajunud ka täiesti, kuna eile paigaldatud alles
  13. Pole rohkem jõudnud teha kui ainult ühe pildi, tseki mu auto teemat
  14. Eile sai alla 75/50 madaldusega sama hightec fk komplekt ja hetkel ülirahul, juhitavus on terav ja samas piisavalt mugav minu jaoks. Selle raha eest on vedrustust küllaga
  15. Otsin kahte flantsi, soovitavalt 5 mm aga võib paar millimeetrit varieeruda.
  16. Otsin omale viisakat spoilerit luugile. Eelistatud on mtech 1 ja see tavaline väike lip spoila. Peab olema täiesti terve ja sirge jne. Või muud taolist
  17. Kena ja väga haruldane asi Miski pärast ma arvan, et siin väga palju ei ole neid, kes vastavat hinda pakuvad selle eest. Puurool on vana auto küljes äge, ma jätaks sinu asemel üldse endale. Edu müügiga!
  18. Mõtlesin, et prooviks ära need enda autole, aga oma tulesid ei hakka praegu rikkuma. Kui kellelgi on pakkuda normaalses seisukorras terveid hella bläkke, siis andku märku!
  19. see peaks mulle broneeritud olema, kui ma ei eksi
  20. Hehe, minu vana touring ringiga jupideks jõudnud, mõistlik ka, sest kere oli ikka läbi vist, mootor on e34 pealt ja vägagi heas korras oli veel kevadel. Kas sa postiga ka juppe saadad? Tahaks hirmsasti seda esimest konksu, mis pildid ka ees on touringul.
  21. küsiks tarkadelt, kas seda annab facelift põllele ka külge panna? on suuri erinevusi?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus