Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Ummy325

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    164
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis Ummy325 postitas

  1. On teadagi et sportroolil peab olema paber, millel on kirjas et sobib vastavale autole. Kas mitte vahetükil ei peaks olema selline paber, sest sportrool olgu peaaegu milline tahes aga vahetükk on see mis peab raudselt olema teatud margile.
  2. tundub et nende rõngastega on visr mingi kamm...seadusesilm ytles mulle et kui julgestuspolitsei mind kinni võtab siis saadetakse kordusylevaatusele :?
  3. sõber ytles mulle et ta kuulis et angel eyes`id on nüüd keelatud eestis... ma ise ei taha eriti uskuda aga kas on nii või ei ole ?
  4. mõte on hia aga kus kohas täpsemalt
  5. mootori hobuseid võib tõsta kuni 30%..kui taotled ehitusloa, siis minu teada anna aga minna :wink:
  6. seda võid kysida ark-ist...sealt peaks saama täpsema vastuse..
  7. olgu nii siis...lähen käin kusagilt ARK-ist läbi ja kysin
  8. nii palju asju lähevad ymberehitusloa alla...kas yltse lõhnakuuske tohin autosse panna :evil: kui hobujõude tõsta siis peab pidurisysteem olema sellele vastav??..või saab algul hakkama ka sellega et teen ymberehitusloa ainult mootori teemal?? :?
  9. plaan oleks turbo installida autole..aga kui chip peale panna siis ei ole ju midagi näha...velgede kohapealt nii palju et minu veljed on sama mõõdug - 16" ja 9" laiad...rehv on sama 215, 40...nende kohta pole veel mendid midagi yelnud ja e30-el tõesti ei lubata yle 15"-i alla lykata...kirjade järgi.... isetehtud pytt ei ole lubatud jah..?? krt inimesed võixid aru saada et tuuning on autofänluse yks liikidest... :evil: siis oleks kergem
  10. hmm..selge..plaan oleks mootori võimsust tõsta algul ma arvan et umbes 30-40 protsenti..ja kõvasti tuuningut
  11. no keegi ju ikka on ehitusluba taodelnud... :shock:
  12. sry kui vale teema aga kysimus selline : kui raske on ark-st ehitusluba saada.. kas selle saab selgitamise teel kätte jne
  13. istmeid võib vähemaks võtta küll...kõikide kuulduste järgi...klaaside ei oska etkel öelda... :oops:
  14. chip-tuning ei tohiks ehitusloa alla minna..eks ole :
  15. peale tulede mul tekkis yks kyssa veel: kui kapoti aluseid hobuseid tohib tõsta 30%, siis miks ei tohi koonusfiltrit olla...ja kas ehitusluba on vaja enne 30-ne protsendi yletamist..
  16. a nu mis sis viga...kukun värvima...
  17. selge..siis on hästi aga kas lähituledesse käivad ka ristid...pole nagu märgand neid :oops:
  18. kas ned isetehtud "hella blackid" võivad ees olla..
  19. Ummy325

    Klubi kokkutulek.

    muidu need suvepäevad on 8-10 august...
  20. Ummy325

    Klubi kokkutulek.

    Tulemas on augustis ka mingid BMW klubi kokkutulek (suvepäevad vist).. äki võiks seal kokku ajada e30-ed.. se ainult minu arvam :roll: us
  21. neil peaks olema ju läbiotsimis order...seda võivad teha peale tolli ka inspektorid.... :?
  22. kui tagumised tuled on toonitud siis on vaja lisahelkureid..aga kui osta mustad tuningtuled (e-märgistusega) siis kas helkurid peavad olema või ei pea..
  23. test 2 - 8/24 test3 - 4/10 :? masendav...
  24. Ummy325

    K:MAFIA stange

    meil vennaga on valmimas e36 tuning projekt ja stange tellisime samuti gup-tuningust...päris tugev oli teine ja ma arvan et mafia stange on samuti tugev....ainuke asi on see et talvel ei soovita sõita tuningstangedega sest kylma tõttu muutuvad need rabedaks 8) endale ka se stange silma jäänud
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus