Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Fantoom

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

64
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast Fantoom

• Tiitel
    Bemarivend
  1. Fantoom

M: 325 Touring '89

Müüdud. Lukku!
  2. Fantoom

M: 325 Touring '89 Varuosadeks/doonoriks

Müüd. Lukku!
  3. Fantoom

Jättes veljed + muusika endale annan kogu kupatuse 700ga ära.
  4. Fantoom

Jättes veljed + muusika endale annan kogu kupatuse 700ga ära.
  5. Fantoom

6. Fantoom

Kellel huvi. Pildid jms jutt siis PS.
  7. kannatab ka taastada. Müün komplektsena. Huvi, siis PS.
  8. Fantoom

Auto nüüdsest avariiline. Saadaval siis doonoriks, varuosadeks või asjaliku inimese puhul taastamiseks. Väljaarvatud selle nurga on auto kõik heas korras. http://meestekas.net...03/Foto0426.jpg Huvi, küsimused jms , siis PS.
  9. Fantoom

http://www.auto24.ee...2642&rhash=fcb1
  10. Fantoom

325 Touring shadowline 1989 - Fantoom

Paar pilti enne kui sõtta läksin (04.07.2010)
  11. Fantoom

BMW 318i (316i) '90 - christian

Kahtlaselt samad sümptomid ka minu pillil. Aga see et rulla toob naeratuse näole. word!! Olles siin kaitseväes ära.. ning aeg ajalt linnaloal rulla rooli istudes .. tunned kuidas päev muutub kohe paremaks. Isegi kui auto on sutsu seadest ära
  12. Fantoom

Pole midagi teinud.. sõjaväes passin Nii palju kui nädalavahetustel koju saan... nii palju liigun ja vajadusel putitan. Hetkel siis mingi jama pööretega.. vaatan .. ehk see nädalavahetus saan nüüd asja korda. See külm ja niiskus ei tee just eriti head masinale. Juhtmete konktaktid tahavad ülevaatamist jms. Plaanis nüüd pärast väge käimar maha kakkuda. sidur vahetada.. ja uus kast peale lükata. Vana käimari putitab korda vast. No ja kevadega saabub ka siis mahlade vahetus, pidurite hooldus, sillad vaatan üle ja nipet näpet roosteplekid vaja eemaldada. Peab ka veepumpa uurima.. teeb teine imelikku häält. Plokikaane vahelt immitseb väheke õli ka. Üldjuhul on masin korras No ühesõnaga teen niipalju korda kui vähegi saab. Eks ole näha.. kui leidub keegi kes tahab osta siis müün... kui pole huvilisi siis jätan alles. Nimelt pärast sõda vaja korteris remonti teha ja kool lõpetada. Kõik need tegevused võtavad raha ja eks iga sent on arvel :roll: ega ei tahaks pillist lahti saada. kurvaks teeb see mõte. Kokkukasvanud
  13. Fantoom

Kanuumatka tagajärgedega tegelemine. Pumper oli üsna puruks. Sai teine siis taas kokku liimitud .. nüüd jäänud veel lõpusirge.. vesilihv ja muu säärane. Paras mäkerdamine on see töö. :?
  14. Fantoom

Viimane pilt petab, see on peegeldus vms. Laeriie on korralikult kinni ja ei ripu kuskilt. Ei karda ma midagi. On see siis häbi asi kui suunda näitan?? Mõtetu alumiinium plönn on see reflektor seal kui sul nii v naa kollased pirnid sees. Eks igaüks teeb vastavalt oma Soovile ja Maitsele. Katuseraamid.. kiskusin MB w123 pealt maha..homme uurin mis nimelised need on. Jep. mina see olin. sõitsime lõpuni ära.. veremaik suus. viimane lõpp oli täielikult vastu tuult. aja saime vist 12 tundi 19 minutit. Kunuurentijad naersid kui tgasi viisin kanuud.. et just käis üks rulla kanuud tagasi toomas.. nüüd järgmine. tänud!
  15. Fantoom

mul on ka selline tunne.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus