Hüppa postitusse

Spazierstock

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    56
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Spazierstock päevavõit oli viimati 6. detsember 2019

Spazierstock sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

1 859 profiili vaatamist

Kasutaja Spazierstock saavutused

Entusiast

Entusiast (6/14)

  • Esimene postitus
  • Kaasalööja
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

11

Reputatsioon

  1. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Drossel ikka õige värk
  2. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Vaatasin ise ka, et ma ainuke maailmas, kellel nii on sisselaskega sain kaasa, ise pole niipidi pannud. Samas soojendusvoolikute otsad on ikka all pool, nagu olema peabki.. Aga mis sinna toru otsa käib? Mingi vaakum? Panen pimedaks lihtsalt? Või on vale drossel üldse?
  3. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Mis siia otsa käib? M52 m50 sisselaskega..
  4. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Heo. Pre fl nn pardinokka kuskilt järelturul ka leidub?
  5. Kaks esimest kupee omad, kaks sedaani ja tagaiste ka vist sedaanilt. Kokku peaks korraliku komplekti saama. Kõik korraga 150.- Keila, ps
  6. Spazierstock

    M: Varuosad

    Korralikku liistu pole. Mootor müüdud, m50 komplektist alles ainult mootorikäpad 50.- (e36) ja m52 sisselase 20.- äkki kellegil vaja m52b20 plokikaant? Korralik keskkonsool 40.- Amortid 51mm püstakule jom 25 .- Amortid 51mm tuliuued 30.- Spordimehe summutaja jap style pütiga ja kogu selle torumajandusega35.- Kaheraudne pütt MÜÜDUD Typ 168 kaas 50.- Ja igast mudru veel. Paku hinda ja vahetuseks fl esistanget
  7. Spazierstock

    M: Varuosad

    R4 kellaga on 25.-
  8. Spazierstock

    M: Varuosad

    Ei ole kahjuks. E30 väikse kasti otsas mootor.
  9. Spazierstock

    M: Varuosad

    Müüa erinevaid varuosi pre ja fl masinatelt. Küsi mida vaja. Ei leidu kere plekke, uksi, korralikke klaase, ketassilda, jämedaid püstakuid ja lisasi. Mootor vanoseta m50b25, e36 käpad jne Keila Kontakt ps.
  10. M52 pole kohta plokikaanel temp. anduri jaoks.. kuidas lahendada? Tuleb ise auk puurida-keermestada? Või mingi muu lahendus?
  11. Ostan käsipiduri kangi ja konsooli. Võiks olla ilma istmesoojenduse nuppude/aukudeta. Kontakt ps
  12. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Kus te nüüd tulete kõik praegu sai @Margoga kokkulepitud
  13. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Ootasingi sellist vastust et müü maha. Kokkuhoid pole koonerdamine. Selle rahaga saab juba midagi targemat osta.. ahh mis ma räägin siin üldse. Ilmselt ma olen ainus inimene kes poes hindu vaatab ja käib k-rautas nädalavahetuseti Tellisin oma odavad puksid ära ja rullin edasi. Et veel hinge sittuda, siis mul on tehasest 318 , nüüd on pandud 125kw mootor ja sees opeli recaro istmed. Mitte 800 eurised originaalid. Loodan, et ma lõuga ei saa oma teistsuguse vaatega see ei ole mingi pensionisammas. Lihtsalt auto oma lõbuks. Ei julgegi midagi küsida enam siin
  14. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Mulle on oluline ikka pea 2x odavam hind.. mingit jama ma ilmselgelt ei osta, pole nii rikas. Krediitkaarti ei oma ja noorepere laenu ei võta, naise autol läks automaatkast pekki ja hobi ei ole ainus kulu mu elus .. Unistan ikka ta ajapikku roostevabaks saada ja ideaalsete juppidega kokku laduda, aga seni kavatsen teda ikka nautida ka suve paari kuu vältel Mitte, et kisun ta juppideks ja panen paari aastapärast müüki nn pooliku projektina. Arvutage kokku, palju teil kulub auto peale .. mul kulub ikka päris palju.. vaadates paljude suhtumist foorumis, siis mulle tundub, et siinsed fännid on kas väga rikkad, neil puuduvad muud huvid või lihtsalt järka peale võetud kõik asjad Ma olen kuulnud, et bbs repse võetakse ka järelmaksu peale.. allikas ettevõte, mis nende sittade edasimüügiga tegeleb.
  15. Spazierstock

    Lobamokkade rubriik

    Aitähh. Foorumites on ikka silma jäänud, kuidas mõni vahetab iga aasta sillajuppe. Sellest ka küsimus. Ise alati valinud trw või lf
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus