Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Spazierstock

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  45
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

Spazierstock võitis päeva viimati 13. oktoober

Spazierstock sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

10 meeldimist

Kasutajast Spazierstock

 • Tiitel
  Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

391 profiili vaatamist
 1. Spazierstock

  O: Touringule lage

  Up
 2. Spazierstock

  316 m20b25 '87 - young fanatik

  Lõpetage ära see moti maha tegemine! Igas teemas jääb silma, et kui kohe kere margusele ei saada ja mootorit kõige kallimate pudinatega kokku ei lao, siis on targem Tammsaare parki õlut jooma minna. Kõigil ei ole see 32 tonni tagataskus, et see autosse laduda. Aga haigus (heas mõttes) on meil ju kõigil, millega lihtsalt on vaja tegeleda edu tegemistes, jälgin
 3. Spazierstock

  Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

  Ega ei maksa liiga tõsiselt võtta selliseid avaldusi. Tänapäeval on esimene asi kaebama joosta. Et saaks aga kannatanu olla.. Tegu ilmselt inimliku eksimusega, ma väga loodan. Mina olen korduvalt tellinud sealt pudinaid ja olen igati rahul!
 4. Spazierstock

  Kes, kus ja keda nägi

 5. Spazierstock

  O: Touringule lage

  Olen mõelnud, et peaks luugiga lae võtma ja paneks selle augu kuidagi kinni. Tundub täiesti võimatu leida õiget asja.. Aga sina jääd natuke kaugele. Kütuse raha eest saaks ilmselt lähemalt ka. Tänud pakkumast!
 6. Spazierstock

  O: fl kroomneerud

  Olemas!
 7. Spazierstock

  O: fl kroomneerud

  Terved, korralikud! Tel 54612226
 8. Spazierstock

  O: Suunatule klaasi

  Otsisin ka pikalt, kuna uusi lihtsalt pole. Lõpuks sain saue lammutusest 20.- klaasi eraldi ei müünud. Tasub küsida sealt.
 9. Spazierstock

  M42 voolikud ja salongiradikas

  Ai krat äkki ma tõstsin siis juhuslikult õigetpidi. Enne ei puhunud sooja üldse , nüüd tuleb tulist.. Või on M20 teisiti midagi? Ühesõnaga plokist tulev voolik läheb salongiradika alumisse otsa?
 10. Spazierstock

  M42 voolikud ja salongiradikas

  M20 samamoodi. Mul vähemalt oli abiks!
 11. Spazierstock

  Lobamokkade rubriik

  Ma kahetsen siiani, et ostsin "hea hinnaga" rulli. Olen pannud juba arusaamatult suure summa erinevate juppide näol ja lõppu ei paista. Ja auto näeb ikka peldik välja oleks pidanud kohe 2-3 kilo rohkem maksma..
 12. Spazierstock

  318 '92 - Kris

  Enne oli turbokas? Mida sõitma hakkad? Rahvaralli vms? Suur töö tehtud. Jälgin huviga.
 13. Spazierstock

  Lobamokkade rubriik

  Käisin läbi. 5.50.- maksab 1mm( õhemad odavamad) kui kellegil veel peaks kiiresti vaja minema paras tükk, et saab kaks või isegi kolm tükki teha neid. Aitähh!
 14. Spazierstock

  Lobamokkade rubriik

  Lapsena ka tehtud papist tihendeid võrridele, kui meenutama hakata.. Ei tule kohe pähe legokarbist varuosi autole meisterdada aga ilmselt seda teed ma lähengi.
 15. Spazierstock

  Lobamokkade rubriik

  Tänan, härrased! Tellisin h2 st ära. Proovin praegu hermeetikuga, aga kui ta tilkuma hakkab, siis on vähemalt kohe võtta
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus