Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Spazierstock

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

44
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

1

Spazierstock võitis päeva viimati 13. oktoober

Spazierstock sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

10 meeldimist

Kasutajast Spazierstock

• Tiitel
    Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

320 profiili vaatamist
  1. Spazierstock

316 m20b25 '87 - young fanatik

Lõpetage ära see moti maha tegemine! Igas teemas jääb silma, et kui kohe kere margusele ei saada ja mootorit kõige kallimate pudinatega kokku ei lao, siis on targem Tammsaare parki õlut jooma minna. Kõigil ei ole see 32 tonni tagataskus, et see autosse laduda. Aga haigus (heas mõttes) on meil ju kõigil, millega lihtsalt on vaja tegeleda edu tegemistes, jälgin
  2. Spazierstock

O: Touringule lage

Üles
  3. Spazierstock

Kellegil kogemusi Aeromotors poega?

Ega ei maksa liiga tõsiselt võtta selliseid avaldusi. Tänapäeval on esimene asi kaebama joosta. Et saaks aga kannatanu olla.. Tegu ilmselt inimliku eksimusega, ma väga loodan. Mina olen korduvalt tellinud sealt pudinaid ja olen igati rahul!
  4. Spazierstock

Kes, kus ja keda nägi

5. Spazierstock

O: Touringule lage

Olen mõelnud, et peaks luugiga lae võtma ja paneks selle augu kuidagi kinni. Tundub täiesti võimatu leida õiget asja.. Aga sina jääd natuke kaugele. Kütuse raha eest saaks ilmselt lähemalt ka. Tänud pakkumast!
  6. Spazierstock

O: fl kroomneerud

Olemas!
  7. Spazierstock

O: fl kroomneerud

Terved, korralikud! Tel 54612226
  8. Spazierstock

O: Suunatule klaasi

Otsisin ka pikalt, kuna uusi lihtsalt pole. Lõpuks sain saue lammutusest 20.- klaasi eraldi ei müünud. Tasub küsida sealt.
  9. Spazierstock

M42 voolikud ja salongiradikas

Ai krat äkki ma tõstsin siis juhuslikult õigetpidi. Enne ei puhunud sooja üldse , nüüd tuleb tulist.. Või on M20 teisiti midagi? Ühesõnaga plokist tulev voolik läheb salongiradika alumisse otsa?
  10. Spazierstock

M42 voolikud ja salongiradikas

M20 samamoodi. Mul vähemalt oli abiks!
  11. Spazierstock

Lobamokkade rubriik

Ma kahetsen siiani, et ostsin "hea hinnaga" rulli. Olen pannud juba arusaamatult suure summa erinevate juppide näol ja lõppu ei paista. Ja auto näeb ikka peldik välja oleks pidanud kohe 2-3 kilo rohkem maksma..
  12. Spazierstock

318 '92 - Kris

Enne oli turbokas? Mida sõitma hakkad? Rahvaralli vms? Suur töö tehtud. Jälgin huviga.
  13. Spazierstock

Lobamokkade rubriik

Käisin läbi. 5.50.- maksab 1mm( õhemad odavamad) kui kellegil veel peaks kiiresti vaja minema paras tükk, et saab kaks või isegi kolm tükki teha neid. Aitähh!
  14. Spazierstock

Lobamokkade rubriik

Lapsena ka tehtud papist tihendeid võrridele, kui meenutama hakata.. Ei tule kohe pähe legokarbist varuosi autole meisterdada aga ilmselt seda teed ma lähengi.
  15. Spazierstock

Lobamokkade rubriik

Tänan, härrased! Tellisin h2 st ära. Proovin praegu hermeetikuga, aga kui ta tilkuma hakkab, siis on vähemalt kohe võtta

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus