Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Toivoku

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    806
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    32

Kõik, mis Toivoku postitas

  1. Toivoku

    4x100 -> 5x120

    siit samast foorumis, need tunduvadolevat mõne treiali poolt pigem tehtud kui masstoodang.
  2. Toivoku

    4x100 -> 5x120

    mul rauast 13mm adapterid, ja olen audrus 2 korda painutamas käinud, korra ka väga suure hoopealt välja pand ja rattad on endiselt all
  3. Toivoku

    O: E30 salongi ventilaatorit

    tallinnas olemas 25.-
  4. Toivoku

    Auto reg Eesti

    Mõistlik siis tähendab seda,et võtan saba jalgevahele ja lähen kiirelt otsima omale uusi rehve ,sest rehv erineb 5% võrra härrade tabelist? Kust otsast see mõistlik on? Ma ise ei ole sinna sattunud, aga need hirmu jutud niipaljudelt erinevatelt inimestelt ei kutsu küll sinna majja oma jalga tõstma.
  5. Toivoku

    Auto reg Eesti

    no nahhui seda tehnilist asja pedereerida? Mul on vaja,et see auto oleks eestis arvel mitte,et ta tehniliselt korras oleks vms, ma ju ei lähe ülevaatusele vaid arvele võtma seda kuradima surma, et oleks kindel,et see auto on minu nimel ja mittekeegi teine viriseda ei saaks, kui oleks toonud lätist/soomest mingi haruldasema pool vraki ja siis hakkavad vennikesed inisema,et ou kuule rattad ei ole samasugused all, või et värv on kurat veits pleekinud ja törts ka teisttooni sinine kui auto passis kirjas on. Teine asi seekuradima mootoritega nuss, m50b25 m52b28 mootoritega pille on sitaks arvel õigete andmetega passis ja vennikesed koinivad ikka,et ou kas ikka esinduse luba on, no mida vittu mehed. Mul ja 2l rullil veel passis kirjas 17" tolli veljed rehvid, miks teistele autodele siis ei saa? mul soome passis 205/45 rehvid sõbral 205/40 17 ka sai ka need mõõdud eesti passi sest keegi ei viitsinud rohkem mõeldagi, mõtlesin,et laenan sõbralt rattaid ja panen enda autole alla aga ilmselgelt mingi jobi hakkab seal mind norima, sellepärast plaaningi peale kerepaneeldie vahetust jne kuskile haapsallu ,valka või ma ei tea kuhu ,enda rulli arvele minna võtma
  6. Toivoku

    Instagram

    sry,et vales teemas aga see punane näeb kuradima hea välja.
  7. Toivoku

    O: e30 recaro istmed

    e34 esisistmed, spordid. hall riie, preface masinalt. juhiste vajab tööd 3 paneeli vigased, kõrvalistuja iste on heas korras. hinnaks 200.-
  8. I can sell you brand new Rial 4x100 15x7 wheels for 580.- picture i found from google, the lips a rent so wide if i remember correctly
  9. Jah kuid m50 mootoritega masinaid on meil arvel küll ja veel ja siis väidetakse,et ei saa. nagu see kuraidma rehvide pärast kottimine, mitmel pillil on passis 17 tolli kirjas ja nemad ei saa nüüd muuta seda mingil järgmisel pillil. ajuvaba.
  10. Toivoku

    Instagram

    http://toivoku.planet.ee/Galeriid/Bmw e30/Must 325i/FV Toivo-E30-E32_1.jpg http://toivoku.planet.ee/Galeriid/Bmw e30/Must 325i/FV Toivo-E30-E32_5.jpg
  11. SÕber sai 40 minutiga paberid kätte, või maksis 40 eurot, igatahes sai paberi,et m20b20 on okei ja kõik okei.
  12. Toivoku

    O: summuti vitsad (320i sedaan)

    20.- ja 2tki on sul homme uksetaga
  13. ega seal arkis keegi pidureid ei kontrolli, eks tõenäoliselt kõvasti aega ja närve siis saab arvele ka, mootoriga minna bmw esindusse ja sealt paber saada,et see ikka bmw oma on ja sobib sinna paigaldamiseks jne.
  14. Toivoku

    Auto reg Eesti

    optimist, ku irehvimõõt on vale või summuti ei ole originaalimoodi siis saadetakse sind kaarega pimedasse aukku ja koostatakse list mis kõik valesti on, tallinna ja saue omadest hoiaks tuimalt eemale, läheks kuskile maakohta vms.
  15. Siim toimetab soomes nüüd ja neid pukse enam ei paku
  16. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=259131&start=60 see tuli müüki
  17. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    seepill tuli müüki, suht hea http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=259131&start=60
  18. Toivoku

    USA park suunda

    mul on pakkuda yhed klaasideta sellised suunad kus on spetsiaalne pesa sees.
  19. Toivoku

    Ei jää seisma

    see haiseb tõesti selle järgi,et keegi juhtmestikku rappinud, ise maadlesin ka sarnase probleemiga ollu autol ja lihtsalt valesse kohta läks vool peale ja ei kadunud enam ära
  20. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    sealt jah läksid paar sportsisu mul ninaalt minema väga mõistlike hindadega
  21. Toivoku

    O: E30

    hinnapiir?
  22. Toivoku

    O.E30 kupee

    http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2573062&rhash=eaad
  23. Toivoku

    Lobamokkade rubriik

    Mulle meeldib ka ketsi teha ja külksi lasta aga see tundub nii vale kuidagi Aga noh bemari ikka talub hästi
  24. ideepoolest aju peaks näitama seda,et tal puudub speed signal, kuid ei pruugi.
  25. mõtled neid mis kummiliistu kinni hoiavad? kui neid siis, mul kuskil vist peaks vedelema
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus