Hüppa postitusse

delfiin

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    127
  • Registreerus

  • Võidetud päevi

    15

Kõik, mis delfiin postitas

  1. delfiin

    O: M42 mootorit

    Ideaalis Harjumaal, mida värskem seda parem ja sellest ka hind. Võimalikult komplektne, kui on e36 pealt, siis võib olla ilma karterita.
  2. Äkki kellelgi on, ideaalis Harjumaal. Pakkumised pange koos hinnaga.
  3. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    @Toivokult sain kaks tükki päris viisaka kvaliteedi ja hinnaga, võid teda torkida
  4. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    @Tiit e34 on juba teel ja sõidab ja kinnise luugiga Kokku joodetud, üks kaitse tagaistme alt välja vahetatud, mis ilmselt lühisest lendas ja kõik korras. Samamoodi oli keegi enne imelikult remontind seda touringu niigi natuke vastikut lahendust ja olid liiga pingul ja rebis lahti.
  5. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Taaskord, rattapoldid olid kontrollimata, puhas minu viga, elu õpetab ja ei ütleks, et ma isekalt ja teadlikult seadsin ohtu. Ma ei viitsi tegelikult rohkem sellesse teemasse vastata, sest täiesti ajuvaba reaktsioon on Eesti autokommunis netikommentaatoritel, kuidas kõik teavad, kuidas elu paremini elada. Minge elage!
  6. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Võin kommenteerida, viiene on minu oma. Differ sai kinni lastud selle ettekäändega, et saaks talvel võibolla jäärajal käia ja ma tahtsin teada, kuidas on sõita keevitatud diffriga autoga, mis ei maksa midagi ja mille hinda on õigustanud ainult mootor ja mille päästmisest keegi ei mõtle. Viiene sai ostetud mootoridoonorina (m50b25 vanos) ja see, et ta üldse sõitis oli tore pluss. Kere on täiesti läbi ja auto 2 aastat seisnud, niiskus sees olnud ja hunnikute viisi elektrikalasid. Viiese jamad ei alanud diffrikeevitamisest. Kes räägib, et diagnostika oleks võind teha, muidugi oleks, aga ausalt öeldes b varuosa vändaandur maksab 25 eurot ja kui m50l sädet pole, siis väga kaugelt ei pea otsima, diagnostika tegemiseks mul endal seadmeid pole ja tol hetkel ei olnd ka tuttaval aega, kellel oli. Keegi ei ole ka väitnud, et me oleks mingid osavad tehnikud, vaid pigem meeldib ehitada ja meeldivad vanad bemmid. Kogemust on täpselt nii palju, kui otsast lahti võtta ja siis uuesti kokku panna, seal juures kodustes tingimustes. Oletan, et 99% inimestel siin foorumis on see samamoodi, mõnedel tõenäoliselt pikema staažiga. Ratas tuli puhtalt enda lollusest ära, pole probleemi seda tunnistada. Müüja väitis kõveraid pidurikettaid ja mina ka uskusin, oleks pidanud üle kontrollima, mis täpselt ja kus logiseb. Kolmesel jäi jah mõned voolikud kahe silmavahele, sest tegu oli esimese mootorivahetusega, mida teinud oleme, osaliselt ka harjutuse eesmärgil. Algaja hobimehaanikud, kes ehitavad autosid ainult enda jaoks, kellelegi teisele sellega liiga ei tee, nii et ma ei tea, miks see inimestele jalgu jääb. Ja jah, tegu oli emotsiooniartikliga, selleks ettenähtud rubriigi kohas, sealjuures toimetaja tellimusele, et milline on elu, kui sul on 5 autot, mis on kõik vähemalt 20 aastat vanad. Loo eesmärk oli väljendada seda, et isegi üsna kirglikult hobiga tegeledes väsitab see ära. Vana tehnika on vana tehnika. Ja kui keegi tahab mulle väita, et roostetanud poltide peale ja oma rullikate peale pole vahepeal vihastanud, siis no palju õnne, olete kõik maailma kõige paremad tehnikud ja tõenäoliselt keegi teine ei tohikski autosid puudutada peale teie.
  7. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    @eix22 sellised uksed, tagumistest veel pilti pole
  8. Pakkumised teha PMi piltidega, ideaalis võiks olla Harjumaal.
  9. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Mul küsimus paigaldada 86 aasta uksed 89 aasta masinale.
  10. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Palju on vahet pre facelift ja facelifti ustel? Just sedaani omadel.
  11. 50 ilma kastita ja kardaanita. (Võid need kaasa anda, aga maksta nende eest ei taha, endal olemas.)
  12. delfiin

    M: M20B25 mudru

    * 885 kaas, kaks klapi tahaks ülevaatamist, muidu viisakas * sisselase * kütuselatt * pihusteid erinevaid leidub ka (nii m50 kui m20) * genekas * väljalaskekolle korralik * veepump * süütepool * küünlajuhtmete komplekt Bosch alla aasta vanad, korralikud * õhulugeja, tühikäigumootor, gaasiklapp * kõik andurid * juhtmestik + aju * G260 kast * mida iganes veel võib leiduda, äkki leian, uuri üle. Tallinnas, aga ostja kulul liigub vast üle Eesti.
  13. Esiteks M20d õige termostaadiga ei lähegi 90 kraadini. Osad ei lähegi päris täpselt mõõdiku keskele, see tingimata ei ole näitaja. Võid veel TPSi, vändaanduri, lambda ja pihustid üle vaadata. TPS kõlab kõige reaalsemana + võid ju ära puhastada gaasiklapi (ja muu sealt kandis) ning lisaks proovi mõne teise õhulugejaga.
  14. delfiin

    O: 320i vända andur ja aju

    Mult saab aju 25 eur Tallinnas, helista õhtul peale viit 5640882.
  15. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Keegi lahke tegelane Männikult kuskil vana radika pealt eemaldas mulle eile, aga see oli ka nii pudi, et suutsin selle otsa ka mõrasse keerata, vähemalt hoidis kinni, sain eile sõita Täna võtan Forssist varuga neid Suurem küsimus, et miks neid metallist ei tehta?
  16. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    radika õhutuskruvi ei vedele kellelgi kuskil Tallinnas?
  17. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    Sain juba ühelt nurgas seisvalt M10lt, aga tänud!
  18. delfiin

    Lobamokkade rubriik

    m20 nookuri ektsentriku polt+mutrit on kellelgi kuskil riiulis Tallinnas?
  19. delfiin

    O: FL e30 näidikute plokki

    Võin vahetada, kui on 7k RPM ja 55l paagi näidikuga.
  20. Tehke pakkumine siia või PMi. Kui on Tallinnas/Harjumaal on eriti äge.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus