Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MartinRoo

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    371
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Kõik, mis MartinRoo postitas

  1. Ilmselt peaks selle poole lehe pikkuse arutelu vaba teema alla lükkama siit.
  2. Krt panin matsu selle kohapealt jah. Vabandust ?
  3. Võib öelda, et tõmmati mind vähemalt korralikult lohku selle pilliga. M20 cabrio sai hää aga samas mersu oli paras jura ikka
  4. Sellise 1000 -1500 eurine värvimine 0rsast lõpuni on küll imeodav... huvitav milline see kvaliteet sellise raha eest on. Toon hea näite oma 98a passati värvimisest, lasin teha sõbral, hind sai kuskil 2000 kanti, tulemus pask(aasta pärast täpselt samad kohad roostes) kuigi vana on tartus pille aastaid värvinud. Nüüd järgi mõeldes polnud see ainuke auto mis suht sarnase kvaliteediga sealt töökojast tulnud. Järgmine näide on 1st Valga töökojast kus värvitööde hinnad on ikka päris korralikud(kirves) ja seal tehakse üldiselt kindlustus juhtumite masinaid. Seal on muidugi ränga hinna eest kvaliteet ikka väga hea nii nagu ka detaili värvimise hind
  5. Krt kert sa ikka püsivalt meister kuupäevade valija. ükskõik mis kohas, kuupäevadel 1-3 juuli. Ehk nv ennem nimetatud kuupäeva
  6. loodame, et saab ennem talve kätte vähemalt
  7. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Ma nägin alles õhtul, et Scooter tuleb. Siis võib muidugi suht keeruline olla Faiiiieeeeer!
  8. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Leks, tartus saab parkida lauluväljaku juures
  9. Oooo yess, päris hästi keerutasin probleemi üles mis ?
  10. Ja oma autot kõvasti reklaamind kuis see välja võis näha? Ou kuule viska minu alpina c see ja see täpne nimetus ka ja lisa veel paar haruldasemat aparaati Okok nöögin niisama
  11. Vinget kokkutulekut teile sinnapoole! Et ilm, masinad ja pea(pühapäeva hommikul) vastu peaks
  12. ma vaatasin ka, et kohe tuttav kuut pildi peal
  13. Ise ei saa ka tulla, olen parasjagu rootsis tööl siis
  14. Mjah, minu pill jääb siiski eemale üritusest
  15. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Minul tuleb ka uus hammasvöö laseriga teha ja läheb see siis originaal sileda rihmaseibi peale
  16. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Nii, 3.0 v8 väntvõlli kael jämedam seega ei sobi ka see lahendus.... kuna m50-52 triggeri keskmine polditav kinnitus on omavahel vahetatav aga v8 on miskit muud juba m50-52 on 6 poldiga, v8 on 8 poldiga Jah kaido,see hammasvöö mootori ees millest vända asendi andur infot saab Jah kaido,see hammasvöö mootori ees millest vända asendi andur infot saab
  17. Mina oleks 1 komplektile huviline
  18. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    1,6-1,8 mootoritel trigger wheel 17cm, ei sobi kuna on kiil- ja soonrihma kompott 3,0 v8 trigger wheel 20,5 cm, diameeter ok,sobivust ei tea veel,sõltub väntvõlli otsa mõõdust
  19. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    Keegi oskab mulle öelda m20 mootori triggerwheeli laiust ja hammaste arvu M50 ja m52 triggerwheelid on 23,5 cm ja 60-2 hammast On vaja leida triggerwheel mis oleks 19 - 20cm diameetri kanti
  20. MartinRoo

    O: e30, must, sedaan, avariiline

    Vaata kasutaja hiis teemat
  21. Vaata Trvp postitust, pane uued pilpad sisse ja ok
  22. minu auto tulek ka veel küsimärgi all...
  23. See pill, olles valgas lauri käes, oli jube käre aparaat muidu. See kõik oli muidugi aastaid tagasi ja välja nägi ta samasugune ka siis. Võibllla veljed olid teised
  24. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    nyyd vaatad rõõmsalt üleval nurgast kuis uudiseid lugedes ja surfates erinevatel lehtedel ainult plokitud jura nr suurenevad geniaalne
  25. MartinRoo

    Lobamokkade rubriik

    krt leks sa oled elupäästja ma viimased 4 kuud juba nii närvis selle jura pärast. mõtlesin, et see on mingi rootsis neti kasutamise teema nüüd on ikka hooooooopis teine tera
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus