Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

cobra

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    267
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    12

Kõik, mis cobra postitas

  1. ega juhuslikult seda alles pole veel?
  2. cobra

    m-kaks e30 (2ukselised)

    Musta kohta infot väheke? Või pilte?
  3. cobra

    M: 320i fl sedaan 1989 950.-

    hind ilma veljeta ja ilma ÜV-ta?
  4. helistasin ka päev otsa tüübile, mõttetu tüüp
  5. ma just viskan ära kogu e30 istmed, 2 esimest ja tagumised vist. tavaline riie. tasuta.
  6. cobra

    O: E30 Strut bar

    aasta möödas sellest juba, kas sa võiksid teha pildid konkreetsest isendist ja hinna öelda? Raske muidugi öelda, aga ehk läheb ka m30b35 mootori peale?
  7. cobra

    O: E30 Strut bar

    silweri strut alles?
  8. mootoripatju ei saaks teha keegi? ja oskab keegi öelda, kui pikk on originaal mootoripadi?
  9. cobra

    Lobamokkade rubriik

    kellegil soomes e30 ukse hingesid pole üle?
  10. cobra

    Pärnu E30 omanikud!

    ennem maikuud pole lootust ka vist valmis saada.....
  11. cobra

    Pärnu E30 omanikud!

    jann joo vähem!!!!
  12. mis see hinnaklass umbes oli vahetusel? 2 x küljekarbid siis, hinna võib panna PS-i
  13. Oskab keegi lähemalt rääkida sellest? Keegi vaatamas käinud? Kere korralik? Talvel ikka -20c käima läheb või sureb kohe ära?
  14. cobra

    M:E30 kupee 3,5 m30b35 juppideks

    Wilwood hüdrauliline käsipidur. Alumiiniumist bensiinipaak. nende hindasid sooviks. Mitme liitrine paak on? pilti eraldi paagist?
  15. cobra

    Pärnu E30 omanikud!

    ärge muretsege Teie, tänapäeval saab kõike tutvuste ja raha eest See on juba aastaid toiminud ja toimib edasi ka Autot on vaja vaid e30fan - millas sa autot saad anda v oled ise vaba?
  16. cobra

    Pärnu E30 omanikud!

    helistasin kasutajale e30fan, ma loodan et ehk saan tema autoga miskit teha siis saaks veel mõningaid rehve oma looduslikku surma saata
  17. cobra

    Pärnu E30 omanikud!

    ÜV probleem on muidu annaks mõelda isegi midagi
  18. *Sõiduautode elektritööd 10-20 euri/tund *Alarmide ja Immode paigaldus *Generaatorite, Starterite remont *Autode remonditööd *Heliseadmete paigaldus *Kõikide autode veakoodide lugemine ja kustutamine/parandus Helista ja uuri tel. 55 63 43 29
  19. minul aga on tööjuures selline ahi nimega Bullerjan, panin tule sinna peale, ahju kütsin kuumaks ja siis kätte pajalapid ning vaikselt nokkima klaase eest ära. Klaasid katki ei läinud.
  20. cobra

    K:Stroker

    kui inglise keel võõras pole siis natukene tarka infot saad siit: http://en.wikipedia.org/wiki/BMW_M20 ja lugeda võiksid just osa: M20 tuning and modification
  21. vaadates aega, siis jah....pole see minek nii ulme midagi ja ma kahtlen et sa selle 3-nda käiguga enam midagi driftid....lihtsalt minu arvamus....mina oma motoga saan vaid 2 käiguga sõita normaalselt, seal veel kiirus on piirajas 100km/h aga muidu kena masin välimuselt
  22. Selles suhtes et harjub ära kiirelt selle liikumisega, enda 155kw mootor e30 peal oli alguses ulme....nüüd aga kipub lahjaks jääma
  23. liiga hull, sa oled veel "haigem" inimene kui mina juba Liiga ilus vaatepilt on ikka nende juppide näol. No nii omavahel öeldes......kadetaks teed lausa
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus