Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

cz-biker

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

10
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast cz-biker

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. cz-biker

BMW 318i (2.4tdA) '89 - eix22

kas sul õli radikas ka olemas? kui ei siis soovitan 324d õlifiltri korpuse panna.
  2. cz-biker

324td '87 - Taavi00

324td on hea masin et teha 141kw ümberehitust. kardaan on juba õige pikkusega ja suure flantsiga, schifter peaks ka olema õige pikkusega, taga juba ketaspidur ja ees suured püstakud, differ on hea ylekandega. jahutusega ketad ees, kindlasti on plusse veel. kui ma sellist projekti tegin siis tegin ise kardaani lyhemaks, aga sõbrale andsin 324td oma ja istus väga hästi, mõni kasutab e28 või teab mille oma, kuidas keegi. aga korras 324td on väga hea auto, ma ei soovita ymber teha. see kõigest minu arvamus. edu ehitamisel!
  3. cz-biker

320i (2,5-M50B25) Turbo '90 - KUKS

karbikatte otsa pead ära kinnitama muidu kaob ära veel! aga kevadet ootan küll täiega, tahax seda pilli juba proovida. 8)
  4. cz-biker

BMW 330iTurbo Coupé -89.a. "Road To 1000hp"

ega sa täiesti juhuslikult seda antikat maha ei taha myya? mul ka tore projekt käsil. pole veel teemat yles pannud aga varsti ppüüan sellega hakkama saada.
  5. cz-biker

BMW 320i projekt 24v 110kw - roltz14

ma ju ütlesin et täiesti korras moto on kurjad keeled rääkisid igast jama selle moto kohta. ntx et klapp on lahti sees ja hirmsalt plagiseb roltz14 ja üks oskamatu panid 5kilo vahele et see mootor tööle ei hakka. arvata võib kes kaotas :twisted: ootan juba kuna saaks selle aparaadiga paar kiiremat teha niiet rolts! pane kardaan alla ja shifter külge ja tule külla
  6. cz-biker

BMW 324td - Lauri_L

järelikult olen ma kolmas omanik.. ma teadsin et se oli autoaiast ja äsja toodud saksast. aga vahet pole. sinukäes oli ta sis 4 kuud jah? või 3.
  7. cz-biker

BMW 324td - Lauri_L

üks küsimus veel. kus sa minu 324 proovida said?
  8. cz-biker

müü torukolled maha! kast õlut.
  9. cz-biker

BMW 324td - Lauri_L

nagu ma näen on sinu autole trossiga pump paigaldatud. pildipeal paistis elektroonilise juhtimisega pumba pistik kui ma ei eksi. se trossiga pidavat aga parem olema. Igatahes edu sulle selle pilliga. heameelega võtaks ise ka oma 324 tagasi. se on ikka hea auto.
  10. cz-biker

see oleks vast kõige mõistlikum tegu kui mootorit vahetada. ma usun et minu garaasis saame vabalt sellega hakkama

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus