Hüppa postitusse

Andres

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    29
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    1

Kõik, mis Andres postitas

  1. Andres

    M: 18" 4x100/108 veljed

    Endiselt saadaval.
  2. Andres

    M: 18" 4x100/108 veljed

    Ma ei ole proovinud neid alla. Ostsin, aga siis läks mootor laiali ja tahaks ära müüa veljed, et raha muudele asjadele suunata (mootorivahetus )
  3. Andres

    M: 18" 4x100/108 veljed

    150eur ja viige minema. Seisavad jalus.
  4. Andres

    K: 323

    Paar küsimust 323 kohta. Kas kõigil 323-del on taga ketaspidurid? Miks mul kapott tutika kapoti amortisaatori kõveraks painutab?
  5. Andres

    Müüdud.

    Kas armatuur läks müügiks ära?
  6. ET 35 18" keskava 57mm 4x100/108 Asukoht: Tartu Hind: 200. Vahetusvariandid: 4x100 16-17" veljed või muid e30 juppe (m-tech 1 rool, mingisugune käigukanginupp, ja igast muud nänni võib ka pakkuda. Eks siis kalkuleerib, kas ja kumb osapool juurde maksma peab). Motovarustust, auto helitehnikat. Sisuliselt kõike võib pakkuda, eks ma vaatan, kas läheb vaja või mitte. Kontakt: 56 666 560 või PS või mtxr@ut.ee
  7. m20b23 mootor. õhufiltri kopsiku küljes on pistikuga mingisugune andur, mis tootekoodi järgi annab pressure sensor nime. Selle küljes on koht, kuhu nagu võiks vaakumvooliku ühendada. Selle kõrval on veel mingisugune asi, millel ka koht, kuhu võiks vaakumvooliku ühendada. Kummagi küljes midagi pole, kas need peaks omavahel ühenduses olema? Või mis nende otstarve on?
  8. Millised käigukanginupud veel istuvad pfl e30-le. Nt kas fl omad istuvad ja kas mõne muu bemari omad ka istuvad külge?
  9. Andres

    M20B20 Ei käivitu

    Aga mille järgi ma paika panen, et süüde õigeks jääks? Uduloll olen sel teemal, pole siukse jagajaga autosid elusees näppinud.
  10. Andres

    M20B20 Ei käivitu

    Ma vist kehv googeldaja, sest üldse ei leia välja nende mootorite kohta midagi, kus jagaja mootori kõrval on. Huvitav, et kas seda annab jagajast paika panna nüüd mingi asja järgi või peab ikka rihma maha rõõmsalt võtma jälle.
  11. Andres

    M20B20 Ei käivitu

    Ja sellel ka ilmselt siis märk peal? Oh mind lolli. Ei mõelnud üldse sellele ja sealt tuksi asi ilmselt läks, sest täiesti savilt panin tollele rattale.
  12. Andres

    M20B20 Ei käivitu

    Aga kuidas ta paigast läks? Ma jagajat ei näppinud. Kas rihma märke on võimalik siis nii 180 kraadi valesti kuidagi panna?
  13. Andres

    M20B20 Ei käivitu

    Mul mure 2.3 mootoriga. Rihma vahetasin ära. Käima ei lähe, märgid paigas ja lööb sisselaskesse. Sellel jagaja eraldi kõrval, mitte nuka otsas. Mis värk olla võiks sellega? Jagajast midagi näppides oleks tolku?
  14. Andres

    O: salongiradikas

    Oleks vaja pfl e30 323-le salongiradikat. Asun tartus, aga saatmisvõimalused meil ka olemas. Kontakt: PS või 56 666 560. Andres.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus