Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Vengerfeldt

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    174
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    12

Kõik, mis Vengerfeldt postitas

  1. Müüa 91a touringu pealt sõitev, ergas, korralik ja kuiv m40b18. Väike tiks sees, kuid õmblusmasinast asi kaugel. Ei leki ning vahetatud kaanetihend, kkk tihend, küünlad, piibujuhtmed, termostaat, õli ja filter. Tuleb koos aju, juhtmestiku, kasti ja kardaaniga. Vaatamis ja kuulamisvõimalus Tartus - tehnika peal autol! 53421kolmnullkolm
  2. Vaja siis 91.a facelift touringule korralikke esitiibasi ja esiuksi mis ei oleks läbiva roostega. Tartu
  3. Vengerfeldt

    Lobamokkade rubriik

    Mul vaja kuskilt 91a touringu esitiibasi (b-osa, esimesed) kas neid saab sealt H2est? kuskilt 91a touringu esiuksi (ilma läbiva roosteta)
  4. Kapremont, kui tahad originaalmootorit jätta, lisada ainult m43 nukk ja nookurid/tõukurid. Kaanelihv ja surveastme tõstmine, kaane portimine aitab ka kaasa... Ja kui tahad välja vahetada siis 1.8 is alates ning niikaugele välja kuhumaani rahakott lubab Vengerfeldt
  5. Vengerfeldt

    M: Momo rool

    vahetükki ei müü?
  6. Vengerfeldt

    O: E30 touring juppe

    ära krt näri tähti, mul stanget vaja
  7. Vengerfeldt

    Lobamokkade rubriik

    Nii on, ise filmisin kogu selle video ja mu enda eks projekt on siis videos olev 2102 millel M40B18 aiste vahel. Sõitis 1.4 BAR'iga ning rattast 163kw.. Laulga pole soovitud kedagi solvata ega maha teha.. Kapotialune oli sigullil selline..
  8. Forsist mulle ei pakutud..
  9. Tahaks ikkagi koos amordiga, kuna tutikat amorti ei leidnud ja just on see amordisaator seal sees katkine.
  10. Ostaks E30 318i Touringule esimesi püstakuid, ideaalis oleks vaja ainult parempoolset (kõrvalistuja) püstakut koos amordiga! Tartu 53421303
  11. Vengerfeldt

    Lobamokkade rubriik

    kas 91a 318i touringul on 45mm või 51mm püstakud? Nihikuga mõõtsin 51mm aga google ja muud asjamehed väidavad et ei saa olla.
  12. E30 1.8m40 sillatala vaja kiiresti!!!! tartu 53421303
  13. Vengerfeldt

    O: E30 touring juppe

    krt jäi kirjutamatta et esimest stangenahka vaja + võib pakkuda ka prillidealust plekkraami headuut!
  14. Ostan e30 Touringule 1991a Stangenahka(võib ka terve stangena) ning kapotti. Värv ei oma tähtsust, stange võiks must olla.. Tartu 53421kolm0kolm
  15. Vengerfeldt

    Müüdud! LUKKU

    Hinnatõus on päris kõva olnud, jutt oli ka hea - teen korda. Tegelt panid pool hinnast otsa ja lükkasid müüki. Olen nõus sama hinnaga tagasi ostma.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus