Hüppa postitusse

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Kõik, mis kurikristjan postitas

  1. kurikristjan

    M: -

    Siis oli mingi põhjus ehk omale hoida, praegu vastupidi, mõtted on muutunud.
  2. Kõlarid ja võimud vali koos, et võimsused klapiks. Subwoofer pagasnikus eeldab ilmselt head kasti, lahtist suusaluuki või porte läbi aknalaua... sellega tekib küsimus, kui kaugele oled valmis minema, minu arust see lõikumine mõttetu. Võid aga nt tagumised kõlarid teha tagumistesse küljepolstritesse (kui neid üldse tahad) ja ehitada mingite väiksemate elementidega subwoofer-aknalaua, nagu DSP süsteemiga E38-l on. Oletan, et head süsteemi tahtes esimesed kõlarid ka originaalkohta ega -dimensiooni jää.
  3. kurikristjan

    E30 pildid internetist.

    BMW M-quattro on sündinud... Mootori asendi järgi oletan, et audi kast ja awd? Teine variant, et ehitaja on debiil.
  4. Eero ix puhul mingit müstilist üldmuljet küll pole. Auto oli talle saades ju väliselt mõnusalt mäda, keevitati-lapiti-maaliti, on sõitnud ja on seisnud ja nüüd on järgmise venna kord lapata ja lappida. Mitu aastat vanadel piltidel tõesti ei ole eriti viga, aga selle ostnu peaks kohe arvestama suuremahuliste keretöödega vähemalt. Oleneb muidugi, kui autokriitilisele kodanikule satub...
  5. Tiidu mainitud hangesistumine on põhimõtteliselt võimalik ka Quaife spiraalhammasratastel põhineva difriga, mis muidu peaks veel äkilisemalt rakenduma, kui ketaslukk. Seda juhul, kui ühel rattal nt kiilasjää tõttu igasugune takistus puudub ja auto kohalt ei liigu.
  6. 900RAM kohta tean, et tagumised koopad on seest täiesti hõredad, karbiservad on tungrauaga peeti keeratud, kõik uksed on suht kehvad alt servast ja LSD difri jutt ei vasta tõele. Välist roostet halli spreiga otse roostele tupsutatud. Eest nurgad kunagi lapitud. Mootor on E34 pealt.
  7. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Tehasekrunt on beez. Hallikas ilmselt juba siis kaitsemass ise. Üldiselt põhja alla sattunud auto värvimisest kerevärvi udu ka, aga nt paaki eemaldades on näha vabrikukrundi värv, kuna sinna muud ei sattunud. Heledamatel autodel vist võõbati koopaid ka mustemaks.
  8. Uurin siit ka, kuna kindlat varianti veel pole. Soovin auto viia Tartust Põltsamaale. Lahtine treiler ei sobi ilmastiku ja auto komplektsuse tõttu. Kas foorumis kellelgi on kinnist autoveotreilerit ja oleks nõus aitama? Võib ka helistada, +372 53858447 Vaev saab loomulikult tasutud.
  9. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Saksas selline maasikas saada. 😂
  10. kurikristjan

    O: Pre udutuled

    Tõsi! Vaja täpsustada, kas on pre facelift või esimene facelift. 🙃
  11. Lõustade kataloogis leidus postitus selliste kuulutustega: https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3282177 https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3282172
  12. kurikristjan

    O: V8 mootorit

    Mul jälle 4,4 juppidena, ploki veaga.
  13. Minu rool käis kunagi Viljandis Priidu juures. www.autosisud.com Tulemusega olen rahul.
  14. Võib täitsa minna jah. Originaalist on 0,5” laiemad, ET 25; originaal siis 7” ja vist oli ET24, ehk siis koopaservale on velg originaalist u. 5-6mm lähemal ja sisekülg 6-7mm auto pikiteljele lähemal. Täpseid arvutusi võid ise teha, ma praegu peast umbestäpselt tulistan ilma komakohtadeta.
  15. Muu jutt jutuks, aga see oli küll ilus:
  16. kurikristjan

    Põhjamati värvimine

    Või mida üldse katsetatud on ja millised on tulemused? Huvitab sama teema aga vabrikuomi taga ei aja.
  17. Kui raske talt seda ise küsida on?😄
  18. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    Täna pärastlõunal Raplast ära sõites tuli vihmasajus vist üks punane rull vastu? Olin ise parasjagu romu koju sikutamas.
  19. Olen korraliku katuseluugi otsingul. 53858447 (luuk leitud, aga pakkuda võib ikkagi, kui kellelgi seisab)
  20. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Olen näinud osadel autodel ka 0 kW.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus