Hüppa postitusse

eesnahkhiir

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    119
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis eesnahkhiir postitas

  1. kellegi tagumised udukad pole mind iial häirinud. sõidan alati sappa,jättes miski 2 autopikkust vahet ja lülitan sisse KÕIK tuled,mis autol ees on. ohutuled kaasaarvatud. nähtavus on super.
  2. mul kast ei unda aga kolks käib läbi ketist kui mootoriga järsult pidurdada või peale edaspidi sõitmist tagurdama hakata. lasen kuni võiduka lõpuni,tahan näha kas saab 400 000 täis. võite panuseid tegema hakata,annan teada kui see laiali lendab. lihtsam vist terve kast vahetada kui selle ketiga jännata?
  3. kas ka seda,mida talviseks hetkemõnuks kutsutakse?
  4. Mairo läheb MARTnasse marti jooksma. te jookske ka,saab kommi!
  5. ma vbl isegi viitsiks end kord kuus õue ajada kui selleks poleks vaja 100+100km sõita. sõitmine ise pole probleem,kohale jõudes aga ilmneks probleem kiirelt: kui ei hakata jooma,siis mingi alternatiivne huvitav tegevus peaks olema. piljard/keegel ei ole see,mis mind sõitma paneks. samas on peealinnas n+1 tegevust millest ma sitagi ei tea. "korraldajaonu", viitsid toimetada,et asi põnevam ja ligitõmbavam oleks? a ja siis veel see: kunot,kahma lutti.
  6. jajah!!! kapoti sportamort madaldusega ja puha! reguleeritav! ma võin homme pärnus kellegagi kokku tulla. (tullaMORE DEW).
  7. vaata,paljud inimesed oskavad lugeda aga loetust arusaamisega jääb nii mõnigi hätta. siin teemas on pisike grupp inimesi,kes panevad suure rõõmuga käed kapotile ja lasevad omale hooga tagant sisse sõita. küsimus polegi selles,kes ja kuipalju rullnokk on vaid niimõnigi pooldab ebaõiglase karistuse määramist pugedes eetika sildi taha.
  8. jaaa paluks lollide loetelu ka ära tuua.
  9. udukatega on nii,et kasutada tohib halva nähtavuse korral. (siin on muidugi ka teine arvamus olemas,et siis just ei tohi). kui ment on poolpime,siis ongi tal halb nähtavus ja kogu lugu.
  10. riigi eelarvesse on sisse kirjutatud selline hunnik liiklustrahve,et KÕIK kellel on load,peaksid poole aastaga tuhandeid kroone maksma. see on avalik saladus (mendid ise küll eitavad seda),et liiklusahvidel on kuu norm,palju nad PEAVAD trahviraha koguma. samas on mendimajas seinal ilus paber,kus räägitakse politseinike inimlikust suhtumisest kõigisse. kui nad tahavad raha saada,siis põhjuse leiavad nad selleks niiehknaa. olgu tuled või kokku valetatud kiiruseületamine. huvitav kõige selle juures on see,et mendid ise on ühed suuremad liikluseeskirjade rikkujad. pargitakse kuhu juhtub,räägitakse sõidu ajal telefoniga,ületatakse kiirust, ei panda tulesid põlema jne. ma olen naglalt mentide kallal norinud nende tehniliselt mittekorras oleva auto või muu asja kallal ja kohati on sellest isegi abi olnud. kui lased omale suure lohviga kust pähe tõsta,siis seda nad ka teevad.
  11. pimedas sa võidki seda teha,et mõlemad põlema paned. pime liigitub ka servapidi halva nähtavuse alla. aga sa tee asulas nii ja siis sa jamadest ei pääse.
  12. selle RULLNOKKADE värgi peale tohib politseinikule MENT või KUKK öelda.
  13. piltide peal oli ka c4v6. täitsa ehtne ,ema ja isa tehtud. keegi polnud aidanud. respekt! mul on janu, vaata roolivardad üle.
  14. ma lähen jutukasse. pritsi oma piltide lingid sinna!
  15. no kas te vait ei saa olla w? mul niigi s**t tunne, et mul polnud aega tulla.
  16. mina ei tea aga ma pakun huupi. pihustid olid vist kimbukaupa ühendatud ja miski pundar ei tööta? aga ma nüüd hakkan saama kõigi käest :oops:
  17. kurb ta on aga see väide ,et pidurite rikke tõttu postpidureid kasutada? no anna kannatust..... automaatkast oli siis ,et käiguga hoogu maha ei saa? või lihtsalt sõidukogemus puudub?
  18. eesnahkhiir

    E30ne reklaamid

    aga mõne mehe jaoks ta ongi ruumikas.
  19. üks võimalus oleks tähistada kuu aja möödumist juuli lõpust.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus