Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

MartinM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    189
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis MartinM postitas

  1. MartinM

    m: mtech1 rool

    yes, 385
  2. MartinM

    m: mtech1 rool

    Paku hind Tallinn
  3. MartinM

    Lobamokkade rubriik

    Mis prillid need on? Üleval tule kohal on mingi imelik auk 😀
  4. MartinM

    4x100 -> 5x120

    Kiire küsimus, kui selle swapi peale mõelda ning kasutada e30/36 tava õõtsasi siis pidavat caster paigast minema. https://srs-concept.com/product/e30-bolt-on-5-lug-swap-caster-corrector/ leidsin sellise toreda jubina, on keegi seda lahendust proovinud? Ning lisaks veel küsimus e36 compacti ja e30 tagaamortide kohta, on need samad? Et kui coilid tellida siis kas e36 compacti coilid sobivad?
  5. Nupust käivitus, 2x el aknad, juhi oma hetkel ei tööta, el katuseluuk, nahksisu, heli sees, aku korralik, karbid läbi, üv kindlustus puudu. Asukohaks Riisipere, hind 350 või vahetan mingite 16x9 randiga velgede ja rehvide vastu
  6. MartinM

    Kes, kus ja keda nägi

    See olin mina😀 marukena rulla sull ikka
  7. MartinM

    Lobamokkade rubriik

    Parema meelega maksaks ma lubade eest ja käiks tööl, aga noh peab ju läbi tegema selle tsirkuse.
  8. MartinM

    Lobamokkade rubriik

    Ce, aga sai selgeks juba. Arki kala, tulevad õiged load ilma 102 märgiseta
  9. MartinM

    Lobamokkade rubriik

    Tegin siis täna E kategooria load ära, natuke aega hiljem helistati et lubadele tuleb 102 märge juurde, kuigi b kat on 3a juba olnud ning 21 ka täis. Helistasin siis otse klienditeenindusse, seal ka midagi asjadest ei jagatud peale selle et makske raha ja saate õiged load ning soovitati email saata. Kas kellegilt on veel niimodi lambist riik raha sisse kasseerinud?
  10. MartinM

    O: salongiradikat

    Tervist, Soovin osta 64118391362 koodiga tervet salongiradikat. Tallinn
  11. MartinM

    Salongiradika erinevad suurused

    Lisaks veel niipalju et salongiradika peal oli kirjas e30 6411
  12. Kas keegi oskab öelda mis mõõdus on fl 316 salongiradikas? Kunagi sai salongiradikas ostetud eelmisel autol ja sellest jäi meelde et salongiradikaid on 2te eri mõõtu neid. Väga ei taha hetkel lahti seda võtta kuna viimased sõidud selleks aastaks.
  13. MartinM

    Lobamokkade rubriik

    Täiesti võimalik mu mälu järgi, kunagi otsisin enda rullikale lähitulesi ning sain need 34 vahelt
  14. Mis on miinimum velje suurus mis alla läheb?
  15. Selged pildid, kohe kui linnaloale saan vaatan üle
  16. Probleem siis selles et klaasidele tekib selline imelik kiht peale, näpuga ja paberiga hõõrudes hõõrub seda ainult laiali. Puhtaks saab klaasipesu vedelikuga. On kellegil aimu mida vaatama hakata?
  17. MartinM

    Lobamokkade rubriik

    Hästi tore on jälle rullikat omada😇, uue auto soetamisega tekkis ka väikene küsimus. Nimelt näen esimest korda käigukangi kõrval sellist aretist (mingi antivarguse teema.) Kuidas see eemaldada? Ei jõudnud sellega väga täna tegeleda, sest oli vaja väkke tagasi tulla.
  18. Mis seisukorras see auto on? Mu mälu järgi on jõle kaua müügis olnud. Miks seda ära pole võetud?
  19. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1504566 kas kellegil selle kohta mingit infot on? ☺
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus