Hüppa postitusse

soonikx

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    492
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    19

Kõik, mis soonikx postitas

  1. soonikx

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin seda sama autot paar päeva tagasi Mustamäe tee Smartwashis pesemas.
  2. 2. kaks komplekti kupee tagumisi küljeklaase koos tihenditega 20.- komplekt (mõlemad toonitud) 3. kaks tagaklaasi 10.- tk (Toonitud) 4. mõned mustad aknaliistud 5. esimesed rummud koos laagritega, korralikud 20.- 6. tagumised rummud, ilma laagriteta 10.- 7. käsipiduri hoob, ja trossid 10.- 8. pre face kaugtuled 10.- 9. kiir kinnitustega preface kapott 20.- 10. kiir kinnitustega preface luuk 20.- 11. pre face esimesed kollased suunatuled 5.- 13. Facelift tagatuled mõradega 10.- 15. Pre must põhjamatt 25.- (kardaani tunneli kohalt mõnest kohast katki lõigatud, gaasipedaali ümber 2 katkist kohta) 16. Kindalaeka luuk 10.- 17. Esimesed piduriplekid 15.- 18. Klaakiust M3 EVO tagatiib. 60.- Asuvad Tõrvas. Transporti võimalik Tartu/ Tallinn. Kontakti saab ps või 555 260 seitse neli
  3. Müüa klaaskiust M Tech II esistange lisa. Uus. 50.- Asub Tõrvas. Võimlik transport Tartu/Tallinn. Kontakt PS või 555 260 seitse neli
  4. Müüa üksik MIM velg. 15tolli. 4x100 Sõidetav suverehv ka peal. 20.- Asub Tõrvas.
  5. soonikx

    M: Spidoblokk

    Pakkuda spidoblokk. Peaks olema pre facelift. 55L paak. Hind: 30.- Asub Tõrvas. Transporti saab Tartu/Tallinn. Postiga samuti.
  6. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    Haha See tuli mu driftika pealt üle-eelmsie hooaja lõpus ja oli ka 3x paremas seisus.
  7. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    Ma tükkaega tagasi selle läbi lugenud juba. Ulme ikka kuidas mõnel veab, komistaks vaid ise sellise otsa...
  8. Olen ise ka hetkel just seisus kus üks rist vaja ära vahetada. Soovitati Fixusest otsida, enamus ristid tellitakse neilt. Ma mõõtsin ära küll aga ei mäleta praegu enam
  9. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    Kui mõtled pukse mida kasutada E30 käändmikuga siis praeguste mõõtmiste kohapealt tundub mulle, et ei saa kuidagi E30 käändmikku 332mm ketta puhul kasutada, see eeldaks ilget flantsi (mida ma lihtsalt 8.5" veljega ei saa lubada), või vähem flantsi ning õõtsa ja rooliotsa kinnituste ümber tegemist. Pannes praegu 332mm kettaga E30ne coil velje sisse siis on võimatu kasutada isegi supporitde jaoks adapter flantse sest kõrvad on juba ketta sees, ning coili reguleerimise "mutter" on vastu rehvi kinni nii, et käändmik ei ulata korralikult vastu ketast. Pole muidugi ka E36 coili proovinud, äkki käib samuti vastu, siis juba tuleb veel järgmist lahendust otsida. Lahendus oleks ka ette panna 7.5" veljed ning flants. Kuid seljuhul võiks keegi mu praegused veljed ligi võtta mingi diiliga. Jõgevalt kellegi kontakti? Tean, et keegi Kert vist tegeleb aga muud ei midagi....
  10. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    Unustasin lisada. Z3 M peab olema, ehk siis need samuti E36 M3 hinnaga. Mõtlesin leida väheke odavamalt kui 350euri. Kindlasti kusagil Eestiski vedeleb osadeks E36 M3, aga vaja see õige üles leida. See õõts lahendab E36 käändmiku paigaldusel E30nele ratta vale asendi probleemi.
  11. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    Tänud info eest. Mäletab nüüd kesse ehitas siin kabriole M3 mootorit vahele? Mootor võeti Z3 pealt Lätist? Kontakt ei teeks paha. Mul hädasti vaja E36 M3 või Z3 96+ aasta esiõõtsasid.
  12. Vaja siis seda plekist kupatust kupeele kus katuseluuk sees pesitseb. Peab olema heas seisukorras. Läbiroostetanud aukudega asju ei soovi. Pakkumised PS-i.
  13. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    Teab keegi kas kusagil M50 mootorile ka püsikiirusehoidjat on paigaldatud rullile?
  14. Sebige mulle logo mida tahate särgile / pusale ning teen asja juhtuma Mul üks inimene kes drifti poole pealt tiimi asju teeb. (Kleepsud, särgid, pusad jne)
  15. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    Teab keegi põhja, vee äravoolu need suured punnid(metallist) mis istme all, toote koodi? Ei suuda bmw fansist kusagilt leida neid.
  16. Pakkuda siis FL kupee pealt käsipidurisüsteem. Hinda tahaks saada 50.- Asub Lõuna-Eestis, Tõrvas. Kontakti saab ps-iga või 555 260 seitse neli
  17. Need peaks siin foorumis ka müügis olema juba.
  18. Müüa flantsid. 2x3cm. 4x100. Flantsid topeltaukudega ning korraliku veljekande randiga. Alumiinium. Hind: 50.- Asuvad Lõuna-Eestis Tõrvas. Transport võimalik Tallinn, Tartu. Postiga kuhu vaja. Telf. 555 260 seitse neli
  19. soonikx

    Kes, kus ja keda nägi

    Tallinnast (Kurtnast) ostetud pill see. Tuttav müüs. Oli IS aga tõsteti peale M20.
  20. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    bronzitbeige metallic jah.
  21. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    85 aasta sedaan 126kw, eeldab see siis suurt tagasilda koose suure diffriga? Suured esipüstakud? Miskit veel huvitavat?
  22. soonikx

    Lobamokkade rubriik

    Just sõber saatis selle Päris kurb lugu.
  23. soonikx

    Lukku

    Ei aita suure jõuga see sidumine ka enam Siin 1000nm drifti pillil istub 3venda pagassi äärel ja 245 rehv ka libiseb veel vähe.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus