Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis TrvP postitas

  1. Respekt Kerdile ja teistele, kes ürituse korraldasid ja panustasid. Suured tänud osalejatele. Tänud ka Kuuse- Taadile ilma eest. Oores sain kokku 49 buumerit (mingid rullid seisid aia taga ja kohe läksid ära, neid ei jõudnudki fikseerida). Tulemused: Parim velg: 546BJZ (siimp), Parim ümberehitus: 558MEK (Raitz330), Madalaim rull: 562BRB (tsuuvits), Osalejate lemmik: 596BDS (oo7), Originaalseim: 07ZMY (m20b20) Kauneim juht: 074ANJ (eliise22) Parim tümm: 196TEM (Jiffo). Minu käes kleebised: kõige madalam ja parim ümberehitus. Kirjutage PS'i ja siis saan saata pildi, kuidas need ilusti minu autole kleebitud. Nali. Kleepsud saab kätte Tallinnast, saata PS. Väga vaja, siis võib mõelda ka saatmisele. Paar klõpsu: http://www.snap.ee/user/TrvP/album/oore_2016/
  2. Tln u 20 min juba sõitnud rapla poole. U 15 autot.
  3. Tlnast hakkame u 10st vist liikuma. Tiib oli tagant 2 poldiga kinni (kui pead silmas ukse juurest nö seestpoolt). Rohkem plastikdetaile seal ei olnud küll jah. Kõik nii nagu pildil.
  4. Pilt eilsest õhtust, jäi EM mäng ka nägemata. Täna sai autoga veel päeval tegeletud ja 18:00 paiku sain ülevaatuse ka tehtud. Homseni!
  5. Kirjuta lobamoka rubriiki. Äkki keegi liigub Tln- Pärnu ja saab nt rehvid ära tuua või Cargo ka variant.
  6. Ajage jah minu kaela. Igatahes, 80% tõenäosus, et saan ka rulliga tuldud. Kurikristjan, me sõidame võhma ristist läbi. Saab numbreid vahetada ja nt helistaks sulle, kui me türilt hakkame liikuma. Siis u samal ajal peaks võhma risti jõudma. Võib peatuse teha nt bussijaama juures või Centrumi taga. Seal igast poed ja saad oma shoppingu kohalikes brändipoodides kiirelt tehtud
  7. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Natukene alla 3 nädala aega rullid korda teha. Motivatsiooniks ja isu tekitamiseks eelmise aasta kokkuvõtted: Väga mõnus üritus oli. Kui enda rulli korda ei saa, siis võib- olla keegi ehk võtab Tlnast peale
  8. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Kes meil siin rehvidega tegeleb? Infinity (hiinakad) rehvid vist ei kõlba üldse? Nangkang ainuke ok hiinakas? Kellelgi 2x 225/45 r16 suvepapusid pakkuda? PS.
  9. TrvP

    suunad kadunud

    Pärnus ikka e30 juppideks kellelgi, saad sealt laenata... Kunagi oli miskit taolist jama endal (2014 a), siis sai Eixiga arutatud. Väljavõte Eixi kirjast: Kas kangi vahetasid, nagu rääkisin? Suunaka relee põhi läheb ju kangiga ühendusse ja sealt kerepistikusse. Lisaks on foorumis veel ühel selline probleem, kes on ka kõike vahetanud ,peale kangi vahetamist sai ka suunad tööle, aga ohukad vist mitte. Ise eeldan ikkagi sel juhul ühenduse probleemi kusagil, kui asjade vahetus tulemusi ei anna.
  10. TrvP

    suunad kadunud

    Kas sul on võimalik proovida teist suunatule kangi? Kunagi oli endal ohukatega jama ning ohukad ja suunatuled on mingis seoses läbi suunatulekangi. Kas seal ei või miskit lühises olla?
  11. Touringule vist ei istu?
  12. TrvP

    M40 sööb õli

    Võiks probleemi kirjeldamisel täpsem olla. Kas sinist ajab tagant (soojalt/ külmalt)? Lekkeid? Palju õli võtab? Jne.
  13. TrvP

    Sooviks abi.

    Kui juba tagasilla alt ära võtad, siis mõistlik ka suured tagasillapuksid ära vahetada.
  14. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Pole küll asjatundja, aga gaasipedaali asend tundub ka suht viltune. Vaevalt sakslane selliselt oleks selle lahendanud.... Samuti pedaalikate erineva disainiga (eks see ole ka spekuleeritav).
  15. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Me kunagi tegime nii, et uus võti südamikku... Vaatasid, mis mmugid oli natukene väljas, need viiliga siledamaks ja mis väga välja upitasid, need lihtsalt viskasime vahelt minema.
  16. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    See väike nupp on tagumiste akende lastelukk nö. Mul touringul selliselt, et see nupp tuleb alla vajutada, siis tagaistuja saab alles klaasi alla lasta. Eks targemad oskavad täpsustada
  17. Lasi jalga rahadega... Nali. Ma sain küll ilusti neljapäeval kleebise kätte.
  18. Nagu nägin, siis sõitsite Le Coqilt minema, matu ja oo7. Ma peaaegu jõudsin.
  19. Väga hea. Võtke mõlemad kaasa. Lõkkeplatsi ümber nkn istumiskohtadega kitsas.
  20. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Ongi Eesti garage ju. Tõrva lähistelt üks tüüp, foorumist ka. Ehitab palju rullikaid.
  21. Kleepsude vectorid olemas, kellele saadan? PS-iga e-maili adre palun.
  22. 1. Ma uurin, kas vectorid alles, siis saab ikka. Eelmine kord olid kleebised Pro Bono, seekord kahjuks ei saa. Seekord võiks olla ka need special kleebised (parima häälega, originaalseim jne). 2. Kas selle suure telgi saame ka? 3. Kõik võtke oma GoPro'd, droonid, hiina GoPro'd, kaameramehed kaasa. Eriti vinge oleks, kui saaks selliselt, et kõik, kes (nt Tlnast või Tartust või Pärnust) koos tulevad, saaks sõidust ka mõne klipi. Ma eelmine aasta telefoniga proovisin filmida, aga no paha hakkas kvaliteedi osas.
  23. Keegi see aasta filmimiseks drooni saab sebida? Saaks ülivingeid kaadreid ja enda bemmi roostekohad ei paistaks ka kaugelt niipalju silma.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus