Hüppa postitusse

pocket

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    173
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis pocket postitas

  1. Pakkuda old school TSW veljed 14', ideaalis vajaksid värvimist, kuid saab kasutada. Rehvid M+S, häda korral saab veel sõita. Hind: 150.- 53434062, asuvad Pärnus.
  2. Okey, ehk see on siis E330 tulenevast paketist pärit spoila lisa? 330 Sportpaket - 320i sportpakett tüüp 2. (shadowline, metallik värv, edition sport rooliratas, 15 tollised cross spoke veljed, rohelised klaasid, esimene ja pagasniku luugi spoiler, MTechnik shassii, manuaalne katuseluuk, roolivõimendi)
  3. Okey, kõigest saan aru, kuidas aga sellel autol on vale stange? Vaatasin internetis miljon M-Tech2 pilti läbi ja ikka on nagu 1:1'le või ei oska ma seda erinevust näha? Eks ma olen juba 39 aastat vana ja silm ehk ei seleta ja mõistus ei seosta, kuid nagu ikka on ju sarnane. Tänu Toivo piiritutele ja sensitiivsetele teadmistele automaailmas kadus muidugi endal ka huvi selle auto vastu või siis tänu M-Tech puudumisele.
  4. Ikka 320i le pakuti ka al 1987 (küll jah Jaapanis, mis ei ole antud case), stange on ikka mtech2. Kus juures googeldades sain ka sellise vastuse, et lõpliku vastuse annab bmw esindus. Selle autoga on kaasas ka mingi saksa keelne dokumentatsioon, mis ehtsust kinnitab... who knows?
  5. Ma ei ole küll e30 ekspert aga vin koodi järgi tundus nagu paketiga, keegi võiks harida. Hind ja umbluu on e30 puhul suhteliselt subjektiive mõiste..
  6. Kui kellegil huvi, siis auto1.com oksjonil on 2 päeva pärast selgumas järgneva auto saatus: WBAAA610302223895. (originaal M-tech2, kupee, must met., heas korras jne..) 2.0 AT on vahetatud 2.5MT vastu. Indikatiivne tehingu hind, koos toomisega 10th eurot, asukoht Saksamaa. Pole küll meie otsene sihtrühm, kuid saame vajadusel tehingut vahendada (see ei ole äri, heast tahtest :))
  7. Reedel liikus just sarnane auto1.com oksjonil, kuna asus Austrias ja sealt toomine keerukam, siis loobusin, hinnaks jäi 1900. Ma arvan, et 4th on natuke palju, r4 versioonid (va is) on r6 variantidest kuni poole odavamad.
  8. pocket

    O: E30 hobiautoks

    ..hakkab pihta Kui sa nii ütled, siis peavad sul olema ka faktid laual.
  9. pocket

    O: E30 hobiautoks

    ei vaidle, tõsi ta on Hispaania on veel viimane kants, kus võib "õiglase" hinnaga auto leida, kuid asjaajamine ja muu selle juures on päris korralik projekt
  10. pocket

    O: E30 hobiautoks

    Mina arvan, et selles ei ole midagi halba, kui inimene otsib endale seda kõige õigemat lahendust ja antud teema ise on kohati isegi köitev, sest auto ostmise juures on see kõige magusam osa just valimine ning protsess kokku. "Hall" jõudis nüüd ringiga minuni tagasi, eelmine omanik oli seda vaid paremaks teinud ja selle juures säilitanud "originaali" idee. Eks E30 -st on kindlasti olemas ka atraktiivseimaid versioone, kuid eks sellega on nagu naisegi valikuga -kellele blond, kellele brünett :). Mina hindan selle auto juures just uuema ajastu tehnikat ning mugavust, mida M43 mootoriga FL pakub, kui siia lisada juurde kabedamad veljed ja ehk veel midagi maitsekat, peaks tulemus olema päris köitev. Minu lugu selle "kõige-kõige" otsingutel lõppes kahjuks sellega, et "leitud ja tellitud" 325 kupee osutus labaseks pettuseks ehk sakslaste/ türklaste "limpsitud räim", mida mõistlikust hinnast hoolimata ei soovinud omada.
  11. pocket

    O: E30 Kupee

    On pakkuda, 53434062, sõitev auto, 100% orig. M10 318 75kw, 5 käiki 88a
  12. Peent ei ole siin midagi, täitsa keskmine 325 kupee. Minul on lihtsalt huvi hobiauto omamiseks kadunud, seisab nukralt seina ääres ja ootab hoolitsevat kätt.
  13. Teema endiselt aktuaalne
  14. Tere! Oleks vaja võimalikult madala ülekandega (3 lähedale) ja heas korras (mitte undavat) 188 diffrit. 53434062 raido.lembit@moller.ee
  15. pocket

    M: E30 316 kupee, va.1986 MÜÜDUD!

    Pitstab natuke juba, uus hoovis ja vaja raha vabastada. Pakkuge, kel huvi!
  16. No on olemas ka soodsam alternatiiv, kahtlustan, et ka korralikum , neid ersats velgi võib alati sinna alla soetada https://autoplius.lt/skelbimai/bmw-316-1-6-l-kupe-coupe-1990-benzinas-5444825.html
  17. Tere! Oleks taas pakkuda üks hästi säilinud pre face E30 kupee M10 mootor, manuaal käigukast (algselt olnud automaat) Bronze-Beige metallik, salong pruun, orig. suitsutatud klaasid (esiklaas BMW originaal) Lisadest on autol katuseluuk, mingi x marki cd stereo Olemas hooldusraamat, kolm orig. võtit Oma vanuse kohta on auto heas korras, küll aga kere alumisel "kliedil" leidub roostet -tagumised koopa ääred, karpide otsad.Üldmulje siiski hea. Vahetatud mootori õli, küünlad, filtrid. Hind: hind täpselt 2000 eurot, ei tingi mitte üks euro! Vaja Eestis arvele võtta ja ülevaatus teha. Auto on alates 1996 aastast registreeritud Leedus ühe omaniku nimel, olnud vanema härra kasutuses, sõidetud väga vähe, mina sain kontakti kohalikult tuttavalt ja selle ülesostmine võttis aega täpselt aasta, kuniks otsustas müüa. Kontakt: 53434062 Pildid loodan teha hiljemalt nädalavahetusel Lisainfo konkreetsele huvilisele telefoni teel, vajadusel saadan ka mingid pildid!
  18. ei ole kuulutust, see on üks Leedu järjekordne BMW "fanaatik", väidetavalt endale korrastatud ja siis järgmine projekt huvi röövinud, igal juhul oli seal ka üks 4.4 V8 drifti pill. Ühesõnaga kui oleks konkreetne huvi, siis võin kontakte vahendada.
  19. Lõunanaabritel üks is saadaval, olen ise näinud, hinda soovis esimese hooga 3500
  20. Lõunanaabritel üks is saadaval, olen ise näinud, hinda sooviti esimese hooga 3500
  21. Pakkuge korralikku radiaatorit m10 mootorile (auto 1986) 53434062 või PS Tervitades Raido
  22. Tere! Vaja salongi kindalaeka kaant, koos lingiga Raido 53434062
  23. Tere! Vaja ruumi teha, seega pakkuda üks igati potensiaalne FL kupee. Bmw e30 318 83kw kupee, 1988 Tumehall met. Shadowline Varustus: udutuled, orig. sportvedrustus, is tagumine tiib, roolivõim. Originaalist on kaduma läinud m-paketi rool(asendatud tavalisega), raadio(auk tühi) ning valuveljed (on plekid ja orig. kilbid). Auto on säilinud originaalses korras. Läheb võtmest käima ja sõidab, tahab siiski natuke nokitsemist, kuna kaua seisnud. Välimus ja kere pigem kabe, istmed terved. Lisainfo: 53434062, asub Pärnus Hind: 2300 (ei ole Eestis arvel, Saksa passiga ) Kahjuks pilte ei ole veel teinud.
  24. Kui keegi suudab sama hinnaga müüa ideaalses korras, mis tahes kere versiooniga, E30 325 manuaali, siis võtan mütsi maha ja kuulutan selle inimese rumalaks. Otse loomulikult on türklased kõik väärtusliku sellelt autolt rotti lasknud, rool+ raadio+ veljed on ise juba 500 eurot kiire raha. Keda aga huvitab säilinud komplekt, mille põhjale potensiaalne projekt teha, siis selleks on materjali küll -kahtlen, et selle autoga on noored kuked külg ees driftimas käinud, muuks eesmärgiks ju reeglina neid mudeleid ei osteta, eriti R6 MT versioone. Aga jõudu ja jaksu sensitiivid !
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus