Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

fedja

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

27
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

1 meeldimist

Kasutajast fedja

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. fedja

318i touring 1990 - fedja

Küll ajasin hülgeila nende lubadustega seoses siin,aga nüüd läks nii,et minu käes ta enam pole,loodetavasti uus omanik puhub elu talle ikka sisse:D
  2. fedja

kui nüüd aus olla siis päris nii kiirelt ei ole need asjad liikunud siin teemas,kui kunagi lootsin,üle aasta pole auto kallal midagi teinud. kui viimati tehtud sai,siis sai jõutud nii kaugele,et põhi on keevitatud,karpide sisemised ääred uued + tõstekohad ja lõpuks ka karbid peale. üks tagarattakoobas tahab ka veel keevitust natuke,siis sellega kõik. viimased aastad on ta rohkem lao eest olnud:D nüüd on igastahes nii,et ma ei julge õelda,et see suvi sõitma saab,kuid värvitud saab hiljemalt jaanipäevaks:D
  3. fedja

320i sedaan '86 - MaxofSix

kui ikka õiget temperatuuri pole on üsna raske/võimatu siledat pinda saada ilma jooksudeta. samamoodi valgus jne,kõik mängib rolli. muidu arvestades teie tingimusi on ju tulemus vähemalt pildilt täitsa hea:)
  4. fedja

M 4x100 16x9 Rial veljed

äsja taastatud,uueväärsed rehvid. kiirematel võimalus 400 euro eest endale saada.
  5. fedja

320i sedaan '86 - MaxofSix

tiit ilmselt oli tegu täitekaga,millel hape+epo sees juba. baur miks e36 keretööd odavamad peaks olema?või sain su mõttest valesti aru.kuna selle projekti puhul ei ole ju küll eriti uusi A-varuosasi ostetud. minu paha,ei saa tsiteerimisega hakkama korralikult.
  6. fedja

BMW 316 '85 - Magnus

aastavahetusel sai kuskil kesklinnas(vist hollywoodi juures)nähtud,hakkas silma juba kaugelt:D
  7. fedja

Tartu kokkutulek??

ma tulen ka,statiivi kahjuks kaasas pole,kuid ehk saab mõned pildid.
  8. fedja

BMW 316i (m50b25) '93 - RocketBunny

tdsi turbod. ise ka hästi ei usu,et see asi käima hakkab korralikult,aga eks näha ole.
  9. fedja

BMW 316 '90 - Tanelss

näita pilti
  10. fedja

BMW 316 '90 - Tanelss

heledast nahast korvid:o edu otsingutel
  11. fedja

320i (m20b25 turbo) 1989 - lepa

sai ka nähtud enne võrus,hea näeb välja küll,asjalikku häält tegi ka piirajas
  12. fedja

BMW 316 '90 - Tanelss

korralikke pilte oleks vaja.
  13. fedja

nii,uuendan siis piltidega seda värki siin. siin siis natuke lammutatud: tiiva alumine osa oli liiga läbi,õnneks isa e30 aegadest oli üks tiib vedelema jäänud,millel alumine osa täitsa hea veel,seega sai kahest üks kokku keevitatud. mõlema poole istmete tagumise poldi kinnitused olid sellised: juhipoolne sai selline: kundepoolne veel pooleli. see koht veel ka hetkel pooleli. juhip sisemine äär valmis,pole veel ainult paika lõigatud: juhip esimene nurk: (fookus võssa läinud) kundepoolne karp(või selle jäänused) tulede tjuuninguga sai ka alustatud,kuid ei saanud kaugtuledelt klaase maha,eks homme proovin veel nädalasees peaks karbid ka kätte saama,1mm tsinkplekist. juhipool enam keevitada pole midagi,kundepool ka poole peal,siis saab karbid külge. keredetailidest võite mulle pakkuda kundepoolset esitiiba,kuna tiivaäärel tulid käiates augud läbi,ei näe mõtet seda taastada. tagaluuki ka. sooviks võimalikult roostevabasid leida.
  14. fedja

vedelema ei jää kindlasti,kuna talveautoks ta mul seeaasta jääb ristid proovin esialgu ise teha,vaatab mis välja tuleb,udukad on ka kindlasti plaanis,kuid pole neid väga võtta kuskilt,kui ka on siis tahetakse head hinda. täna otsisin epokrundi ja jutud ka ära,vast hoiab seda roostet natuke aega eemal,kuna värv tuleb selline,mis näitab rooste väga hästi välja. talveveljeks oleks selline sobiv,kuid suveks ikka midagi laiemat sorti vaja. ühed 16x9 rialid oleks võtta kodukandist,kuid esialgu tähtsamad asjad. korralikust tagaluugist ka ära ei ütleks,kui kellegil pakkuda.

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus